Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyerektartásra érdemtelenség...

Gyerektartásra érdemtelenség perben mit ítélhetnek, tapasztalata vkinek?

Figyelt kérdés

Egyetemista tanuló, a tartásdíj fizetésre kötelezett szülő nem akar tovább fizetni mondván érdemtelen a tartásra, mert a gyerek nem akar vele találkozni nincs kapcsolat köztük. Viszont, a tartásdijra köteletett súlyosan vétett a gyerek ellen, ellopta a gyerek vagyonát + kirakta az ingatlanából a gyerekeket+ életveszélyes fenyegetés.

Sok idő után találkoztak 2x is, mindig volt írásbeli kapcsolat, tehát a teljes kapcs.tartási hiány nem igaz. Most meg a tartásra kötelezett csak azért se reagál a gyereknek.


febr. 3. 10:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 A kérdező kommentje:

50#


Ha a bosszú járna a fejemben arra sokkal inkább tudnék más módszert. Azzal még le is csuknák, mint Lagzi Lajcsit 😂

febr. 5. 19:40
 52/76 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez derül ki, mert arra se válaszólsz, hogy miből él kint a gyerek külföldön, mert biztos nem a te fizetésedből és idejössz nyavajogni rajta. Amúgy szerencse, hogy ez a kérdés téged már nem érint, mert rokontartásról beszélgetünk. Se a tárgyaláshoz se semmihez nem lesz semmi közöd, mert nem te igényelheted, hanem a gyerek aki elmúlt 18. Nemfogsz tudni ott harácsólni a bíróságon, mert ott se lehetsz.
febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 A kérdező kommentje:

52#


Az látszik hogy zéró a tapasztalat, olvasásértés szintén, leirtam ugyanis :-)

febr. 5. 20:28
 54/76 A kérdező kommentje:

52# a harácsol szó jelentését láthatóan nem ismered, de sebaj :-)

Nemfogsz külön szó = nem fogsz

Válaszólsz helyett válaszolsz :-)


Szívesen :-)

febr. 5. 20:31
 55/76 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudtad, hogy a bíróságon a fiadnak elkell számólni arról, hogy miből is él? Bekell bizonyitania, hogy nemtudja eltartani magát. Ha nemtudná eltartani, akkor veled élne. Nem bemondásra történnek ott a dolgok. Szerinted valaki elhiszi esetleg, hogy anya 2 háztartást fentud tartani abból az egyik külföldi? Ne legyél naív. Egyből kibukik, hogy a gyerekednek van jövedelme, így viszont nem jár a rokontartási. Szerinted a gyereknek nemtesznek fel olyan keresztkérdést amibe egyből belebukik? Te nem lehetsz bent vele, hogy helyette beszélj, mint ahogy most is helyette hisztizel itt. Kb 10-15 ezerért vered itt a nyálad komolyan mondom. Totál gáz és haszonleső vagy a gyerekkel együtt akit te neveltél ilyennek. Büszke lehetsz a remekművedre. Már megértem az apukát, hogy miért nősült meg titokban. Tedd túl magad ezen. Sajnálom a gyereket, hogy megtanitottad neki, hogyan kell segiteni haragudni. Mert most ebben él. Gratulálok hozzá. Téged is utolérnek majd a szemétségeid ne aggódj.
febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 A kérdező kommentje:

55#


Annyira jót röhögtem😂😂😂

Fiam van = feltételezés

Nem lehetek bent a tárgyaláson - eddig bent voltam a "fiam" nélkül" 😂😂😂

Látom viszont te se olvastad végig ki mit fizet

Hát csak grat tudok 😀

febr. 5. 23:52
 57/76 anonim ***** válasza:
76%

"Akkor minden külföldön tanuló diák saját magát tartja el. Értem, hát ez új :-D"


Nos, vagy magát tartja el, vagy diakmunkazik, vagy van osztondija. Ezek közül mindegyik ok arra, hogy NE kapjon rokontartast.

febr. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
Látom amúgy, mi a problémád. Az, hogy a pasi házába vállaltál gyereket, nulla saját egzisztenciával és nem adta oda nektek ingyen, hogy ott lakjatok tovább az ő házában.
febr. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 A kérdező kommentje:

58#


Ez sem talált 😂


De egészen elképesztő, hogy az emberek micsoda feltételezésekbe mennek bele egy szaros kérdés nyomán és teljesen belelovallják magukat, hogy az márpedig csak úgy lehet, ahogy ők gondolják 😀


Az más tészta, hogy tapasztalat a témához 0, mert bár paragrafusokat én is tudok kimásolni, de azon túl..😂

febr. 6. 07:07
 60/76 anonim ***** válasza:
100%

A paragrafusokat tudni kell használni is drága kérdező. Azért kell az ügyvéd aki hosszú évekig ezeknek az alkalmazását tanulja a gyakorlatban.


Amúgy a válaszaid alapján nem vagy normális. Egy normális család nem veri magát szaros 10-ezer forintért, hogy márpedig az jár. Rokontartás járhat, de nem kötelező, főleg úgy, hogy a gyereked a te sérelmeidet nyalogatja és ezért szarja le az apját.


Nekem ez az örökség se áll össze. Azért kell megjelennie mindenkinek, mert elmondják érthetően, hogy mi mivel jár. Nincs olyan, hogy nemtudta valaki, hogy akkor ez lesz. Elmondják azt is, ha elfogadod meg azt is ha nem.

febr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!