Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szóljak anyának, hogy a...

Szóljak anyának, hogy a nővérem írt?

Figyelt kérdés

Megszakítottuk a kapcsolatot a mővéremmel 3 éve, mert nagyon balhés volt. Apa kidobta a házból és azóta nem hallottunk róla. Tegnap anya nem volt otthon és pont akkor jött neki egy üzenet a nővéremtől, apával olvastunk el. Arról írt, hogy azóta több helyen is volt külföldön, meg hogy milyen helyeken dolgozott, most épp Spanyolországban él, van egy párja 9 hónapja, meg hogy hiányzik neki anya, és látni szeretné meg, hogy ismerjék meg egymást a párjával. Semmi olyat nem írt, de apa kitörölte az üzenetet és azt mondta ne mondjuk anyának.

Még nem mondtam neki semmit, de el kellene inkább mondani?


febr. 29. 12:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
98%

Én szólnék.

Anyukádnak joga van eldönteni, hogy akar-e újra kapcsolatba lépni a gyerekével.

Apukádtól nem volt szép, hogy kitörölte az üzenetet, amit nem ő kapott, és amihez kvázi semmi köze. Ha apukátokkal akart volna kapcsolatba lépni, akkor őt keresi meg, és akkor apukád dönt belátása szerint, de itt nem erről van szó.

febr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 anonim ***** válasza:
97%
Én is szólnék.
febr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/84 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy inkább apádat kellene kipakolni?
febr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 anonim ***** válasza:
98%

Én megmondanám apámnak, hogy vagy ő szól anyámnak, vagy én, de ha én, akkor azt is megmondom, hogy engem is titkolózásra akart rávenni. És ehhez tartanám magamat.

Az üzenetet nem volt jogos elolvasni, kitörölni meg egyenesen patkányság. Anyukának joga van tudni az üzenetről és neki dönteni a kapcsolat felvételéről. Felnőtt ember, ne a férje meg a gyereke döntsön helyette.

febr. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/84 anonim ***** válasza:
97%
Miért érzem úgy, hogy azért nem hallottatok róla 3 évig, mert apád minden kapcsolatfelvételét meghiusította a család normálisabb részével?
febr. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom eddig nem jelentkezett. Anyának biztosan nem írt, de apa se mondta, hogy hallott volna róla valamit. Telefonszám meg biztos nincs meg neki, mert azóta anyának is apának is új van.
febr. 29. 13:52
 17/84 anonim ***** válasza:
97%
De most írt. Szólj anyukádnak!!
febr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 anonim ***** válasza:
97%
Én is szólnék, joga van eldönteni, akar e vele beszélni vagy sem.
febr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/84 anonim ***** válasza:
97%

Levéltitok?? Ez nagyon gáz, hogy elolvastátok, az még gázabb, hogy ki is töröltétek az üzenetet.


Nem tudom mit tett a testvéred, de anyaként én biztosan meghallgatnám, mondjuk 3 évig, hogy nem keresték egymást, ez is fura...

febr. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 anonim ***** válasza:
97%
Én szólnék.
febr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!