Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szóljak anyának, hogy a...

Szóljak anyának, hogy a nővérem írt?

Figyelt kérdés

Megszakítottuk a kapcsolatot a mővéremmel 3 éve, mert nagyon balhés volt. Apa kidobta a házból és azóta nem hallottunk róla. Tegnap anya nem volt otthon és pont akkor jött neki egy üzenet a nővéremtől, apával olvastunk el. Arról írt, hogy azóta több helyen is volt külföldön, meg hogy milyen helyeken dolgozott, most épp Spanyolországban él, van egy párja 9 hónapja, meg hogy hiányzik neki anya, és látni szeretné meg, hogy ismerjék meg egymást a párjával. Semmi olyat nem írt, de apa kitörölte az üzenetet és azt mondta ne mondjuk anyának.

Még nem mondtam neki semmit, de el kellene inkább mondani?


febr. 29. 12:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:
97%

Ja hogy ő nevelőapa.

Gusztustalan, amit művelt.

febr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 anonim ***** válasza:
95%

Mindenképp szólj anyukádnak, ez nagyon aljas dolog, amit apukád csinálni akar.

Régebben én is elég lelketlen voltam, de évek alatt megváltoztam.


Igen is megváltozhat egy ember, főleg ha elutazik más helyekre, távol mindenkitől.. van ideje magába nézni és máshogy láthatja a világot, mint ezelőtt.


Anyukádnak ez sokat jelenthet, főleg hogy az ő vérszerinti gyereke.



Ha részt veszel ebben az aljas apuka által kitalált titkolózásban, akkor azzal a karmàdra sem lesz jó hatással.. ez nem egy kis dolog.

febr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 A kérdező kommentje:
Igen, neki a nevelőapja, nekem az igazi. Féltesók vagyunk.
febr. 29. 16:58
 34/84 anonim ***** válasza:
97%
29: Akkor már minden világos, miért áll hozz faterod a nővéredhez úgy, ahogy. Neki világ életében a tesód egy kuki torlasz volt anyukád meg közte, és akkor megkönnyebbült, hogy "késve ugyan, de legalább megszabadult tőle". Ha anyukád kiállt volna a tesódért, lett volna annyira karakán- és mondjuk a nővéred előrébb való lett volna a hímtagnál-, akkor valószínűleg nem lett volna ennyire zűrös sem... Mert tudom, "hihetetlen", de valaki nem lesz magától kezelhetetlen és valszeg így lázadt.
febr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 anonim ***** válasza:
97%
Szép egy família. Apád kidobatta a nővéredet meg anyád telefonjában turkál. Anyád meg hagyja az egészet.
febr. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 anonim ***** válasza:
96%
35 - Az anya kapta az üzenetet. Semmi jogotok nem volt elolvasni és törölni. Ilyen dologban nem lehetsz cinkosa senkinek, apádnak sem. El kell mondanod anyádnak. Előtte mondd meg apádnak, hogy úgy döntöttél, hogy elmondod. Félsz tőle? Akkor csak akkor mondd ezt neki, amikor anyád már otthon van.
febr. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 anonim ***** válasza:
94%

A leírtak alapján nem sok empátia szorult apádba....

Hány éves volt a nővéred, amikor kidobta? Apád háza csak, vagy közös (50/50%) anyukáddal? Bár számomra furcsa, hogy egy anya miért nem áll ki a gyermeke mellett mikor utcára teszik.

Mit értesz az alatt, hogy balhés? Lógott a suliból? Pasizott, ivott, netán veszekedett a szüleiddel, és voltak komolyabb nézet eltérések?

Még az is megeshet, hogy apádnak nagyon sok munkája volt benne, hogy megszabadulhasson tőle, és miután gondosan össze ugrasztotta őt anyukátokkal, csak a kellő pillanatra várt....

A kérdés csupán annyi, hogy neked nyugodt lenne a lelkiismereted, ha tudnád, hogy a féltestvéred egy ilyen ármánykodásnak lett az áldozata, akit a mostohaapja aljas módon kitúrt a családból? Te hogyan éreznéd magad, ha kidobnának az utcára, és anyád nem hogy nem védene meg, de még ő is "belédrúgna"?

Mindig megdöbbenek az emberi kegyetlenségen.... :(

febr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 babyboom567 ***** válasza:
96%

Addig olvastam míg azt írod, hogy apádnak nem a gyereke.

Anyád és te is egy agresszív állat terrorjában vagytok, csak nem is tudjátok.A tesód tudta, azért lett eltávolítva.Semmi joga nincs az apádnak, hogy megtiltsa,hogy az anyád a saját gyerekével kapcsolatot tartson.

Keressétek meg a tesódat,és menjetek utána, apádat meg felejtsétek el.

febr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 anonim ***** válasza:
90%

"Apának ő nem a gyereke, csak anyának."


Valahogy az elején sejtettem.

febr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 anonim ***** válasza:
100%
Hja, hogy nevelőapa, anyád meg szót se emelt az ellen, hogy kidobta a házból a lányát, inkább a phaszt választotta? Csodás család! :/ Ettől függetlenül anyádnak akkoris szólj.
márc. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!