Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szóljak anyának, hogy a...

Szóljak anyának, hogy a nővérem írt?

Figyelt kérdés

Megszakítottuk a kapcsolatot a mővéremmel 3 éve, mert nagyon balhés volt. Apa kidobta a házból és azóta nem hallottunk róla. Tegnap anya nem volt otthon és pont akkor jött neki egy üzenet a nővéremtől, apával olvastunk el. Arról írt, hogy azóta több helyen is volt külföldön, meg hogy milyen helyeken dolgozott, most épp Spanyolországban él, van egy párja 9 hónapja, meg hogy hiányzik neki anya, és látni szeretné meg, hogy ismerjék meg egymást a párjával. Semmi olyat nem írt, de apa kitörölte az üzenetet és azt mondta ne mondjuk anyának.

Még nem mondtam neki semmit, de el kellene inkább mondani?


febr. 29. 12:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
95%
Én is szólnék.
febr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:
97%

"biztosan nem írt"

Az meg sem fordult a fejedben hogy apád azt is törölte?

febr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim ***** válasza:
97%

Anyadnak joga van tudni, apád meg ne turkáljon más telefonjában és olvassa el az üzeneteit.

Ki tudja mi mást törölhetett még. Vagy akár a te telefonodból is. Mit képzel?

Majd anyád eldönti akar-e tesóddal találkozni. Apádnak nem kell ott lennie, semleges helyen is összeülhetnek.

febr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 A kérdező kommentje:
Az üzenetnek a hangvételéből is látszik, hogy nem írt eddig, most írta, hogy sok minden történet vele, hol járt, miket csinált stb, ilyen első üzenetnek tűnt.
febr. 29. 14:50
 25/84 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem szólj, vagy csináld azt, hogy vedd fel a kapcsolatot nővéreddel, mondj valami olyasmit: írjon inkább e-mail-t neki, mert valamiért nem igazán sikerült elolvasnia.

Bizonyos szempontból lehet lényeges, hogy milyen balhék miatt történt a kapcsolatmegszakítás, de az újbóli kapcsolatfelvétel esélyétől nem szabad megfosztani, mert mindenki változhat.

febr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim ***** válasza:
97%

Ez faterodtól elég egy undorító húzás volt és mint apa, itt számomra bemutatkozott, hogy így kezeli a saját gyerekét. Meg, mint férj is, hogy csak úgy törölgeti a felesége üzeneteit. Ehhez már mi undorító prosztónak kell lenni, már, ne haragudj, kérdező! Valszeg, nem véletlen nem kereste a fatert a nővér.

Én minden esetre visszakeresném a profilt, amiről írt, felkeresném, és megírnám a nővérnek, hogy bocsánatot kérsz apátok nevében, amiért kitörölte anyátok helyett az üzenetet és, hogy anyukátoknak szóltál.

febr. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 anonim ***** válasza:
96%
Igen. Majd az anyukád eldönti, hogy mit krzd az információval. Ha eltitkolod lehet később megbánod.
febr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:
96%
13-as: szerintem is inkább fatert kellett volna eltakarítani a családból...
febr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 A kérdező kommentje:
Apának ő nem a gyereke, csak anyának.
febr. 29. 16:44
 30/84 anonim ***** válasza:
97%
Ja, hát így aztán tényleg gáz, hogy esélyt sem ad neki, azért nagyban hozzájárulhat az is, hogy nem az ő gyereke, neki csak nyűg. Akkor is, ha amúgy tényleg csak a baj volt vele. Gondolom, hasonló módon kedves volt vele addig is, amíg az életetekben volt. De ez nem apád döntése.
febr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!