Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szóljak anyának, hogy a...

Szóljak anyának, hogy a nővérem írt?

Figyelt kérdés

Megszakítottuk a kapcsolatot a mővéremmel 3 éve, mert nagyon balhés volt. Apa kidobta a házból és azóta nem hallottunk róla. Tegnap anya nem volt otthon és pont akkor jött neki egy üzenet a nővéremtől, apával olvastunk el. Arról írt, hogy azóta több helyen is volt külföldön, meg hogy milyen helyeken dolgozott, most épp Spanyolországban él, van egy párja 9 hónapja, meg hogy hiányzik neki anya, és látni szeretné meg, hogy ismerjék meg egymást a párjával. Semmi olyat nem írt, de apa kitörölte az üzenetet és azt mondta ne mondjuk anyának.

Még nem mondtam neki semmit, de el kellene inkább mondani?


febr. 29. 12:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ,ha drogos volt stb akkor értem az ellenállást. Ha csak ki nem állhatták egymást akkor nem jogos. DE így is úgy is el kell mondanod anyukádnak mert ő az ő lánya és joga van erről dönteni,apád meg undorítóan viselkedik. Amúgy a törölt e-mail még ott lesz a törölt mappában ja ezt ne mondd el apádnak,különben onnan is törli.
márc. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 anonim ***** válasza:
100%

"Apa letiltotta anya profiljából, már nem fog tudni írni."

Milyen jogon intézkedik anyád helyett?

Te pedig hagyod és segíted. Mit vétett neked anyád, hogy a lányától elválasztod?

És ha majd te leszel bajban vagy akarsz valakivel kapcsolatot, mondjuk anyáddal vagy apáddal, és valaki törölné az üzenetedet, ahhoz mit szólnál?

márc. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 anonim ***** válasza:
100%
#62 válasza a nyerő gondold bele magad a nővéred helyzetébe ha ez kiderülne
márc. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/84 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt egyedül a "balhés" nővéred az, aki értelmes..

Te is egy buta kis fruska vagy.

Apád szó szerint egy görény.

Anyukád meg remélem tele van rémálmokkal, hogy engedte, hogy kidobják az első szülött lányát. Undorító egy család vagytok.

Komolyan...szegény nővér!!!!

márc. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok buta fruska, mert én fiú vagyok.
márc. 1. 17:41
 66/84 anonim ***** válasza:
100%
65 - Ez a kérdés és a válaszok szempontjából lényegtelen.
márc. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 anonim ***** válasza:
100%
Nos mi lett kérdező? Hogy döntöttél? Megmondtad vagy fogod Anyukádnak?
márc. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert apa azt mondta, hogy úgyis csak idegeskedne vele, így legalább nem idegeskedik.
márc. 1. 19:04
 69/84 anonim ***** válasza:
100%
#68, apádnak egyáltalán nem kell idegeskednie, mert nem vele akarja a nővéred felvenni a kapcsolatot.
márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 anonim ***** válasza:
100%

Várható volt, hogy valami ilyesmi lesz a faterod válasza....

Nem szabad, hogy Anyuci felidegesítse magát, ezért időnként át kell túrni az üzeneteit, és ki törölni az olyanokat. Mindezt szigorúan az ő érdekében! Hát persze.....

Azért mondta, hogy ideges lesz mert tart tőle, hogy esetleg Anyád megharagszik rá, és teljesen jogosan!

Azt mondják, hogy az önző emberek valójában gyűlölik önmagukat. Ami talán első hallásra abszurdnak tűnhet, de ha jobban belegondolok még sem! Nem tudom mi az igazság, de azt igen, hogy ez egy ördögi kör. Az embernek minden sunyi, aljas, gerinctelen cselekedete után egyre kisebb és kisebb lesz az önbecsülése, tudatosan vagy tudattalanul. Csak zsugorodik, és sorvad az önértékelése. Ezért aztán egyre aljasabb dolgokat követ el, hiszen mélyen belül már régen leszerepelt saját maga előtt. Aztán az empátia meg az érzelmek szépen eltűnnek, hiszen, ha egy pillanatra is átérezné mit okozott másoknak, azonnal összeomlana...

márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!