Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szóljak anyának, hogy a...

Szóljak anyának, hogy a nővérem írt?

Figyelt kérdés

Megszakítottuk a kapcsolatot a mővéremmel 3 éve, mert nagyon balhés volt. Apa kidobta a házból és azóta nem hallottunk róla. Tegnap anya nem volt otthon és pont akkor jött neki egy üzenet a nővéremtől, apával olvastunk el. Arról írt, hogy azóta több helyen is volt külföldön, meg hogy milyen helyeken dolgozott, most épp Spanyolországban él, van egy párja 9 hónapja, meg hogy hiányzik neki anya, és látni szeretné meg, hogy ismerjék meg egymást a párjával. Semmi olyat nem írt, de apa kitörölte az üzenetet és azt mondta ne mondjuk anyának.

Még nem mondtam neki semmit, de el kellene inkább mondani?


febr. 29. 12:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
100%

Jahh, hogy ez a szerencsétlen lány mindig is nyűg volt, aztán csodálkoztok, hogy "balhés" lett? Lehet, hogy ennyi eszköz maradt csak a kezében, hogy őrá is figyeljenek végre.

Nem tudom, hogy kinek kéne jobban szégyellnie magát. Ugyan az apád dobta ki, de az anyád meg hagyta!

És te is úgy nyilatkozol róla, hogy "Megszakítottuk (!!!) a kapcsolatot.."

márc. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 anonim ***** válasza:
88%

Apád hányingerkeltő gusztustalan ember.


Az mert NEKI valami baja van a nővéreddel, egy dolog, egyéni szoc. probléma, de nincs joga ilyen undorító módon kijátszani őt.


Nekem is volt olyan barátnőm, aki 19-20 évesen krvult (szó szerint), piált, drogozott és sorolhatnám.

Eltelt 8 év, van egy 2 éves kislánya, jól fizető munkája és normális nő.

márc. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező szóltál végül anyukádnak?
márc. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 A kérdező kommentje:
Még nem szóltam neki.
márc. 1. 10:26
 45/84 anonim ***** válasza:
98%
Istenem de sötét família vagytok ti. Remélem a nővéred szóba nem áll veled többet.
márc. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen család mellett nem kell neki ellenség.
márc. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mitől félsz? Attól, hogy apád téged is kihajít?
márc. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
94%
Anyád is apádhoz hasonlóan hányingerkeltő - nem tudom, engem az sem érdekelne a tesód helyében, ha mind felfordultok... és ezt komolyan mondom.
márc. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező tudom mit érzel.. egyrészt te is tudod legbelül, hogy szólnod kellene anyukàdnak, hiszen ez a kérdés is emiatt született.

És azt is tudom, hogy nem akarod apukádat úgymond elárulni.


Elmondom miket tehetsz úgy, hogy ne derüljön ki apukád előtt, hogy ő törölte ki az üzenetet:


1. Írhatsz a nővérednek egy üzenetet, hogy írjon újra anyukádra, mert a múltkor apukád látta meg az üzenetet és kitörölte azt.. mondhatod azt is a nővérednek, hogy ne áruljon el téged, hogy ezt elmondtad.

Szóval nővérednek ugyanúgy megirhatnà a mondandóját anyukádnak, mintha ez lenne az első üzenet,amig küldött.


2. Elmondod anyukádnak ezt az egészet, aki a hallottak alapján eldöntheti, hogy ír a nővérednek vagy sem. Megkérheted anyukàdat is, hogy ne szóljon apukának erről.. vagy ha szól is, akkor kond el apukàdnak, hogy sajnálod, de te így érezted helyesnek.


Tényleg megváltoztatott nővéred.. más országokban járt, most is Spanyolországba van, ami telis tele van kedves emberekkel.


Ne élj bűntudatban, ne érezdagad megbénulva, hanem cselekedj, szólj anyukádnak bátran. :)


Ne halogasd, ne félj semmitől se.

márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyának jött az üzenet, neki tudni kellene róla. Nektek nem feltétlen. :P
márc. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!