Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hete voltam együtt a...

Egy hete voltam együtt a barátommal és megszakításosan védekeztünk, de 2 napja úgy érzem mintha valami szurkálna belülről. Elkaphattam valamit? 16/l

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 09:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/216 anonim válasza:
28%
Na terhes vagy asszony?
2015. febr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/216 anonim ***** válasza:
38%
Miért a barátodra vagy mérges, elmondanád? Megerőszakolt?
2015. febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/216 anonim ***** válasza:
100%

"De ez szerintem nem lesz terhesség, mert akkor rosszul is lennék, de jól érzem magam."


Egyrészt ha esetleg terhes lennél, akkor sem lehetnének ilyen korán, egy héttel a lehetséges fogamzás időpontja után terhességi tüneted, mert azokat a HCG hormon okozza, ami a beágyazódás után kezd el termelődni. Ennek a hormonnak a jelenlétét mutaják ki az otthoni terhességi tesztek vizeletből, és épp amiatt nem mutatnak ki még ilyen korán egy terhességet, mert nincs, amit kimutassanak, vagy épphogy csak minimális mennyiségben.


Másrészt azoktól a tipikus kora terhességi tünetekből egyáltalán nem mindenki szenved. Anyukám a három terhessége alatt egyetlen egyszer nem volt rosszul, nekem meg alig pár alkalommal volt egy minimális émelygésem, de az is csak már a 10-12 hét környéként, és soha semmi hányás, rosszullét vagy bármi egyéb tünet. A sógornőm gyakorlatilag végighányta a az első 6 hónapot mind a két váradóssága alatt, egy másik rokonom meg meg úgy lett három gyerekes anyuka, hogy a legminimálisabb rosszulléte nem volt egyik gyerekkel sem, pedig egyikükkel még egy két hetes tengeri hajóúton is volt az első trimeszterben.


Szóval ez alapján sok következtetést nem lehet levonni.

Ilyenkor még ultrahangon sem látna semmi az orvos, a tesztből előbb fogsz eredményt tudni.


A barátodra meg szerintem ne legyél mérges, mert egyformán vagytok felelősek a védezekését, azzal a különbséggel, hogy ha megfogan egy nem kíván babátok, akkor sem abortuszra nem tud helyetted elmenni, sem a szülést nem tudja átvállalni helyetted, akkor sem, ha együtt érez veled, és már nagyon bánja, hogy ő is meggondolatlan és felelőtlen volt.


Nyáron leveleztem itt egy 14 éves lánnyal, akinek a szülei azt sem tudták, hogy szexuális életet él, és épp azt készült megmondani nekik, hogy terhes, miután a 21 éves barátja úgy gondolta, hogy a megszakított közösülés megbízható védekezés módszer.


Azt kívánom neked, hogy ne ilyen lecke árán kelljen megtanulnod, hogy mennyire fontos a biztonságos fogamzásgátlás.

2015. febr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/216 Rékcsi ***** válasza:
100%
Ne a barátodra legyél mérges, mind a ketten hibásak vagytok.
2015. febr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/216 A kérdező kommentje:
Barátom vett terhességi tesztet és megcsináltam, de nemmutatott semmit se. A szurkálás is elmúlt.
2015. febr. 27. 07:05
 26/216 anonim ***** válasza:
35%
Azért a kiságyat megvettétek? Lehet a következő megszakításos "védekezésnél" nem múlik el a szurkálás.
2015. febr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/216 A kérdező kommentje:
Nem lesz szükség kiságyra, mert ő tud rám vigyázni, és én is bízok benne.
2015. febr. 27. 13:15
 28/216 Rékcsi ***** válasza:
83%
Szóval ezek után se fogtok kotont használni??????
2015. febr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/216 A kérdező kommentje:
De fogunk, csak azt mondta, hogy azért majd szeretné az nélkül is néha, mert szerinte nem érez úgy annyira, ha rajta van.
2015. febr. 28. 23:43
 30/216 A kérdező kommentje:
4 napja késik, eddig mindig megjött időben, lehet, hogy baj van, mert a melleim is olyan mintha viszketnének
2015. márc. 5. 10:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!