Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit láthattam gyermekkoromban?

Mit láthattam gyermekkoromban?

Figyelt kérdés
Kb. 50 éve éjjel felébredtem a gyerekágyban, és az ágy alól félig előbújt egy kis fehér kecskére emlékeztető állat(?) - a mérete akkora, mint egy jó nagy macska, és az orra olyan volt, mint a mikor a fejeskáposztát kettévágják, és zölden fluoreszkált. Az arcszerkezet az kecske, és az orra mint a malac. Amikor megláttam megijedtem, és a fejemre húztam a takarót. Más nem történt, többször nem láttam. Sosem mertem elmesélni otthon. Ma is azt állítom, hogy nem álmodtam.
2012. márc. 24. 20:04
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes! Nekem is volt hasonló,nálam egy kéz nyúlt ki a kiságy alól.Szerintem álom lehetett nálad is,csak gyermekkorban nehezebb megkülömböztetni.Bár az hogy fluoreszkált elég meglepő,mivel nem nagyon lehetett olyan tapasztalatod abban az időben.Érdekes...
2012. márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Hát igen, akkor nem tudtam volna elmondani, ismeretlen volt a fluoreszkálás fogalom, nem hogy a családban, de még a faluban sem. ja, és hatalmas, fekete gombszemei voltak, kb. mint egy egy dió. Lehet, hogy álom, mai ésszel sem tudok rá jobb magyarázatot, de nagyon nem vagyok biztos abban, hogy álom.
2012. márc. 24. 20:29
 3/53 anonim ***** válasza:
100%
Hangja volt?
2012. márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
23%
a chupacabra volt, vagy egy jeti
2012. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
Semmi hang nem volt, csak rám nézett, én meg nagyon megijedtem, és eltakartam magam.
2012. márc. 24. 20:42
 6/53 anonim ***** válasza:
Csak egyszer láttad?
2012. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
Azért hiszem el,mert mintha képen láttam volna már hasonlót a neten csak nem találom...
2012. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
100%
De egyenlőre maradj az álom verziónál,nehogy bekattanj.
2012. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
Igen, csak egyszer, mint mondtam, olyan 50 éve. Nem hiszem, hogy most fogok ettől bekattanni, csak néha eszembe jut.
2012. márc. 24. 20:54
 10/53 anonim ***** válasza:

Én egyszer, nem is olyan rég azt álmodtam, hogy az ágyamban fekszek és alszok, és egy valami gonosz kis manó a hátamra csimpaszkodott, én meg leestem az ágyról, pedig nem estem le csak azt álmodtam. Mikor felébredtem még mindig éreztem a hátamon azt az érzést.

Beletelt egy kis időbe, mire rendbe tudtam tenni, hogy mi volt az álom és mi nem.

Szerintem te is álmodhattál, csak te nem keltél fel. Én is nagyon valóságosnak éltem meg az én kis rémálmomat :)

2012. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!