Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit láthattam gyermekkoromban?

Mit láthattam gyermekkoromban?

Figyelt kérdés
Kb. 50 éve éjjel felébredtem a gyerekágyban, és az ágy alól félig előbújt egy kis fehér kecskére emlékeztető állat(?) - a mérete akkora, mint egy jó nagy macska, és az orra olyan volt, mint a mikor a fejeskáposztát kettévágják, és zölden fluoreszkált. Az arcszerkezet az kecske, és az orra mint a malac. Amikor megláttam megijedtem, és a fejemre húztam a takarót. Más nem történt, többször nem láttam. Sosem mertem elmesélni otthon. Ma is azt állítom, hogy nem álmodtam.
2012. márc. 24. 20:04
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:
Kösz. Na és a szekérkaraván?
2012. ápr. 2. 04:46
 32/53 Napkiraly ***** válasza:
Annál is lehetett ugyanolyan állat
2012. ápr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:
Valaki írta, hogy a neten egyszer látott valami hasonló állatot. Jó lenne megtalálni, mert az eldöntené a kérdést.
2012. ápr. 3. 08:21
 34/53 A kérdező kommentje:
Van fejlemény. Temetés miatt összejött a rokonság egy hete, és előjöttek gyerekkori történetek. Az egyik távoli rokon elmondta, hogy nem szívesen jön a falunkba, mert amikor gyerekkorában nálunk voltak, télen, kiment az udvari vécére, és nem mert bemenni, mert a résnyire nyitott ajtó mögött ott volt egy kiskecske, ami világított, és ő bepisilt ijedtében. Ezt nem merte elmondani sohasem. Teljesen megdöbbent, amikor én is elmondtam, hogy szintén találkoztam ilyesmivel. Ez már azért nagyot lök a nemálom tartalom felé. Azt mondta, hogy még most is fél, amikor rágondol.
2013. okt. 9. 23:00
 35/53 Napkiraly ***** válasza:
a falu nevét esetleg megtudhatjuk?
2013. okt. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:

Hú, hát erre sok mindent lehet ám mondani, hol is kezdjem?...

Először is talán azzal, hogy nekem is volt gyermekkoromban olyan élményem, amiről borzasztó nehéz elhinnem, hogy valóság volt, de TUDOM, hogy nem álmodhattam, mivel nagyon félős gyerek voltam és képtelen voltam 5 percig is egyedül maradni a szobában nappal is, nemhogy éjjel, és még elaludni is?Szó se lehet róla!az egy nagyon furcsa éjszaka volt és láttam én is "valamit", ami azt hiszem rémisztőbb lehetett az általad látottnál, ez nem kecskére emlékeztetett, de volt benne állati vonás.Azóta ha eszembe is jut az az éjszaka, én is érzem azt a hideglelős félelmet, amit te is említettél a kecske látványa nyomán.A házunkat mamám éjjelente gondosan átfésülte és bezárta, kívülről semmi nem jöhetett be, de ez valahogy bekerült és

azután el is tűnt,nyomot sem hagyva maga után.


Lehetséges magyarázatok:

Tudjuk, hogy vannak emberek, akik érzékenyebbek a "természetfeletti" jelenségekre, meglátnak dolgokat, amiket más nem, pl szellemeket.Lehet, hogy ezt a "kecskét" sem mindenki képes látni, de a "látók" esetenként megpillanthatják.


Lehet, hogy ez az állat egy más dimenziós lény.A foszforeszkálás is utalhat erre!Az asztrál dimenzióra jellemző, hogy az ott látható alakok, tárgyak körül kékes vagy zöldes fény látható, mintha foszforeszkálnának.Ha testen kívüli élmény közben az asztrál dimenzióba csöppensz, akkor valószínű, te is ilyennek látnád a környezetet, hogy ilyen belső fény veszi körül a dolgokat.De ha a fizikai síkon vagy és megjelenik itt valami a másik dimenzióból, akörül is láthatod ezt a fényt.Én például, mikor éjjel láttam szellem jelenséget, a körül volt ilyen fény.Nappal azonban a jelenés áttetsző volt és nem vette körül fény.

(Ez is azt bizonyítja, hogy szkeptikus cinizmus és hadakozás helyett érdemesebb lenne inkább kutatni próbálni a jelenségeket, mert nyilván valami fizikai jelenségről van itt szó, ha a látványa függ a fényhatásoktól!).


A történet hitelessége mellett szól, hogy nyilván nem hallucinálhatja több ember ugyanazt, pláne ha ilyen szokatlan dologról van szó, mint világító kecske.


Nem hinném, hogy a föld alól jött.Akkor ki kellett volna hogy ássa magát, márpedig gondos szülő nem hiszem hogy a szobának csak a közelébe engedte volna a gyereket, ha egy nagy lyukat talál a kiságya alatt.Tehát előbb-utóbb nyilván szóba került volna a dolog, szüleid beszéltek volna róla, érzékelted volna, hogy valami bibi van a szobával..


Legszkeptikusabb magyarázatom a téves ébredés lenne:Megeshet, hogy csak álmodtad, hogy felébredtél és így álom volt a kecske is.Sokszor még a felnőttet is becsaphatják a téves ébredések, egy gyereket meg főként, aki ezt a jelenséget még nem figyelte meg, nem ismeri.

2013. okt. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:

De itt van még egy kis érdekesség:

[link]


Igen, vannak világító állatok, nem csak nyúl, van birka is , majom, stb.A nagyokos tudósok bele kontárkodtak már a természetbe alaposan. A szerencsétlen világító állatokban medúza gén található, azért világítanak.Állítólag a 80-as években kezdődött a kísérlet, de sosem lehet tudni...

minden esetre azért azt észben kell tartani, hogy a génmanipulált állat is hagyna maga után nyomokat a földön, tehát nem materializálódhat csak úgy, a szobában, ezért a kérdés kapcsán még mindig azt gondolom, hogy az a bizonyos állat nem evilági lehetett.

2013. okt. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:

Rendben, most már elárulhatom, hogy 50 éve kezdtük felderíteni ezt a bolygót néhány robotkecskével. Gondoltuk, majd elvegyülnek a többi kecske között, de az első ügynökök érkezése idején még pontatlanok voltak az információink, ezért nem a kertben legelésztek a kecskéink ahogy általában azok szoktak, hanem budira jártak, az ágy alól kukucskáltak, és fluoreszkált az orruk.


További szép napot!

II. Bendertreg Tramlamgurni

nyugalmazott reptoid mélységi felderítő parancsnok

2013. okt. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:
Napkirálynak: Jánoshida
2013. okt. 20. 16:19
 40/53 A kérdező kommentje:
A Kurír cikkhez - annak, amit láttam, csak az orra világított, olyan orra volt egyébként, mint a malacnak, csak mint amikor a fejes káposztát kettévágják, és akkor olyan különböző rétegekből áll. Na ez világított zölden. De maga az állat legjobban egy kiskecskére hasonlított.
2013. okt. 20. 16:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!