Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit láthattam gyermekkoromban?

Mit láthattam gyermekkoromban?

Figyelt kérdés
Kb. 50 éve éjjel felébredtem a gyerekágyban, és az ágy alól félig előbújt egy kis fehér kecskére emlékeztető állat(?) - a mérete akkora, mint egy jó nagy macska, és az orra olyan volt, mint a mikor a fejeskáposztát kettévágják, és zölden fluoreszkált. Az arcszerkezet az kecske, és az orra mint a malac. Amikor megláttam megijedtem, és a fejemre húztam a takarót. Más nem történt, többször nem láttam. Sosem mertem elmesélni otthon. Ma is azt állítom, hogy nem álmodtam.
2012. márc. 24. 20:04
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:
Lehet ez is, sőt, ezt kellene hinnem, az eszem is ezt mondja, csak...
2012. márc. 24. 21:08
 12/53 A kérdező kommentje:

Ehhez hasonló, csak képzelj hozzá egy kismalacorrot, amely zölden világít, és félelmetes hatást kelt. A második kép, amelyiken nem tiszta fehér a kecske.

[link]

2012. márc. 24. 21:23
 13/53 anonim ***** válasza:
42%
macska
2012. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem engem láttál.

Üdv: mutánskecske

2012. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem csernobil közelében laktál? Lehet onnan szökött egy kecske, és oda került a házatokhoz...
2012. márc. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:

érdekes történet...

régi volt az a ház, ahol ezt láttad? mert ha régi típusú parasztház, ahol esetleg tarthattak kecskét, vagy hasonló állatot, lehet hogy megmagyarázná ezt.

de az is elképzelhető, hogy ennek valami szimbolikus értelme volt... ehhez nem értek, hogy mit jelképezhet egy kecske, vagy bármilyen más állat, esetleg a totemizmus témában utána tudsz nézni, hogy mit jelenthet egy ilyen "élmény" vagy nem tudom minek nevezni.

lehet hogy többször nem láttad, de volt-e testvéred, vagy bárki aki ekkor a szobában volt, és láthatta?

2012. márc. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:
A kiságy aljmagassága olyan 25-30 cm lehetett. Kecskegida sem tudott volna alá mászni. Biztos, hogy nem macska volt, attól nem ijedtem volna meg, meg határozottan és tisztán láttam, hogy kecskeszerű lény volt. Egyébként privátban kaptam egy történetet, amelytől borsózni kezdett a hátam, és egyre jobban hajlok arra, hogy nem álom volt.
2012. márc. 25. 13:11
 18/53 A kérdező kommentje:
Ja igen, régi típusú ház volt. de jószág nem mehetett be a házba.
2012. márc. 25. 13:12
 19/53 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok, aki a történetet küldte privátban, és a kérdező arra kért, hogy másoljam be ide.


Amikor végigolvastam a kérdésedet, rögtön eszembe jutott, amit a mamám mesélt nekem. Régen mesélte, és sajnos azóta meg is halt szegény, így már nem tudom tőle megkérdezni, de megpróbálom felidézni.

Na, a lényeg, hogy egy olyan esetet mesélt nekem, amikor az ő anyukájáék egy pont olyan állatot láttak mint amit te.

Valahol a Jászságban éltek, és egy nyári éjjelen egy búcsúból vagy mulatságból mentek haza szekérrel. Sok szekér haladt egymás után, és az én dédmamám valamelyik hátrább haladó szekéren ült, talán akkoriban még gyerek volt, sajnos nem emlékszem pontosan a sztorira.

Egy földúton mentek, két oldalt vetés, vagy magas fű volt, körülöttök tök sötétség. Egyszer csak az elöl haladó szekér váratlanul megállt, majd sorban a többi is.

A hátrább lévő szekerekről meg előreszóltak, hogy mi van, mi történt, és most jön a csattanó! Mai napig lúdbőrözök tőle.

Az elöl lévő szekereken ülők elmondták, hogy az út menti fűből/vetésből egy kis világító(!) bárányforma állatka jött elő, megállt az út közepén, rájuk nézett, aztán a másik oldalon meg beugrott a növényzet közé és elszaladt.

Ez az állat tuti biztos egy ugyanolyan volt, mint amit te láttál!

2012. márc. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 25. 15:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!