Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit láthattam gyermekkoromban?

Mit láthattam gyermekkoromban?

Figyelt kérdés
Kb. 50 éve éjjel felébredtem a gyerekágyban, és az ágy alól félig előbújt egy kis fehér kecskére emlékeztető állat(?) - a mérete akkora, mint egy jó nagy macska, és az orra olyan volt, mint a mikor a fejeskáposztát kettévágják, és zölden fluoreszkált. Az arcszerkezet az kecske, és az orra mint a malac. Amikor megláttam megijedtem, és a fejemre húztam a takarót. Más nem történt, többször nem láttam. Sosem mertem elmesélni otthon. Ma is azt állítom, hogy nem álmodtam.
2012. márc. 24. 20:04
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
Nem volt szarva és kissé emberre emlékeztető teste?!
2012. márc. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
50 éve????!!! Inkább mellőzöm a tegeződést,de szerintem is csak álmodott,vagy az agya eljátszotta ezt az illusztrációt,gyermek korban élénk a fantázia
2012. márc. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:

Nem volt sem szarva, sem emberforma teste.

Az 50 évről pedig, még most is emlékszem, amikor édesanyám a szemembe spriccelt tejjel szoptatás közben, és még sok másra is emlékszem, amiről később elmondta anyukám, hogy valóban úgy volt, és szerinte erre nem emlékezhetnék.

Ennek ellenére nem tartom kizártnak az álmot sem, bár a mai napig fel tudom idézni magamban a látott képet, és egy álomra nem tudom, hogy szoktak-e ennyire emlékezni?

2012. márc. 26. 07:26
 24/53 Napkiraly ***** válasza:
Lehet valami ritka állat?
2012. márc. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:
Lehet, csak ott vannak a megválaszolhatatlan kérdések: hogy került be a lakásba? Ha ugyanaz az állat volt, amelyet a szekeresek láttak, akkor ez összesen eddig 2 észlelés. Miért nem láttak máskor is ilyet? Bár a rovarok között nem ismeretlen a fluoreszkálás, állatok között is előfordulhat?
2012. márc. 27. 08:25
 26/53 A kérdező kommentje:
Kaptam egy újabb információt. Jászalsószentgyörgyön (Jászság) kb. 60 éve a sírásó későn délután nekiállt másnapra sírt ásni. Rásötétedett, amikor elment vízért. Amikor jött vissza, akkor a sírból, amely már több mint egy méter mély volt, kiugrott egy fehér, kecske vagy bárányszerű állat, amely negyven centinél kisebb volt. Az állat zölden világított. Megállt, ránézett a sírásóra, majd visszaugrott a sírba. A sírásó rettenetesen megijedt, hazáig futott, majd két szomszéddal tértek vissza, de sem nyomokat nem találtak a frissen kiásott földben, sem az állatot nem találták meg. Végül a szomszédok ásták ki a sírt, mert a sírásó nem mert belemászni. Másnap annyiban maradtak, hogy biztosan valamilyen macska volt, de onnan kezdve a sírásó csak szigorúan nappal ásott.
2012. márc. 31. 15:36
 27/53 Napkiraly ***** válasza:

Ha igazat írsz (márpedig hiteles vagy) akkor tényleg megrémítesz, az ezotéria rovatban lévő sok hülyeség közül ez eddig a leghitelesebb. Ha nem igaz, akkor nagyon jól csinálod :) Végülis amit megállapíthatunk:

hogy úgy véled természetfeletti lény

ami feltehetően föld alatt lakik

Az elsőt biztosra veszed csak magad sem akarod elhinni.

Ettől még el tudom képzelni hogy valami földalatti ritka állat. HA jól sejtem döngölt földes padlójú szoba holt ahol te láttad?

2012. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg döngölt padlójú földes szobában laktunk. De eddig nekem meg sem fordult a fejemben, hogy esetleg a földből mászott volna ki. Azt is jól érzékeled, hogy nem igazán akarom elhinni a gyermekkori látványt, ugyanakkor meg mégis hiszem, hogy nem álmodtam. Igazi paradoxon.
2012. ápr. 1. 15:34
 29/53 A kérdező kommentje:
Végül is, Szellemvadász megközelítése is lehet a megoldás, lehet, hogy a képzelőerőm dolgozott, és valósnak hittem el. A kisgyerekek agya pedig elég érdekesen dolgozik. Ami viszont ellent mond, az a mai napig tartó, élénk, valósághűség. Megjegyzem, amikor a belinkelt kiskecske képeket megláttam, szinte megcsapott egy félelemérzet, - egy pillanatra felidéződött bennem a gyerekkori félelem. Egyfajta hideg-borzongás megmagyarázhatatlan rossz érzéssel. Egyébként nincs sem kecske, sem más fóbiám.
2012. ápr. 1. 15:43
 30/53 Napkiraly ***** válasza:
Én azt mondom láthattad, és valami föld alatt élő állat lehetett ami kifúrt a szobádban. Kicsi voltál, nem biztos hogy emlékszel rá hogy a szüleid esetleg betemették a lyukat vagy akármi. Ez a sírásóra is áll. Semmiképp se támadó dolog, tipikus állati viselkedés a rohangálás, egy gyerek számára pedig nyilván egy bármilyen állat ijesztő
2012. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!