Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit láthattam gyermekkoromban?

Mit láthattam gyermekkoromban?

Figyelt kérdés
Kb. 50 éve éjjel felébredtem a gyerekágyban, és az ágy alól félig előbújt egy kis fehér kecskére emlékeztető állat(?) - a mérete akkora, mint egy jó nagy macska, és az orra olyan volt, mint a mikor a fejeskáposztát kettévágják, és zölden fluoreszkált. Az arcszerkezet az kecske, és az orra mint a malac. Amikor megláttam megijedtem, és a fejemre húztam a takarót. Más nem történt, többször nem láttam. Sosem mertem elmesélni otthon. Ma is azt állítom, hogy nem álmodtam.
2012. márc. 24. 20:04
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:
Nem macska volt, hanem akkori ésszel kiskecskének azonosítottam. Szarvra nem tudok nyilatkozni. Most is fel tudom idézni a látványt, fehér szőr, nagy fülek, nagy szemek, fluoreszkáló, káposztaszerű orr. Ja, és oldalról felfelé nézve rám pillantott, amitől nagyon megijedtem, és a fejemre húztam a takarót.
2013. okt. 27. 19:20
 52/53 anonim ***** válasza:

Nektek ez nem fura,hogy mindig mindenki csak éjszaka lát valammi földönkívüli lényt?

De most komolyan kérdező,szerinted majd valami földönkívüli lény,azé jött ide hogy megpillanthassa ahogy te fekszel a gyerekágyadba?

2014. ápr. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

Nem csak éjszaka jönnek, viszont éjjel jobban láthatók!

Láttam már néhány hasonló jelenséget.Nappali világosságban érdekes módon mindegyik ködös, áttetsző volt.Éjjel azonban tisztán láthatók, és valami féle fényjelenség kíséri őket többnyire.Mások beszámolóiból is ezt vettem észre.Tehát könnyen lehet, hogy nappal csupán nem vesszük észre, mivel nehezebben láthatók.

2014. ápr. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!