Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem sikerül jól a szex egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem sikerül jól a szex egy új partnerrel, attól még alakulhat jól a későbbiekben a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Hallottatok már olyanról, hogy amikor először nem volt igazán jó a szex, de aztán mégis összejöttek? Vagy emiatt eltűnhet a férfi örökre?

És ha lehet még próbálkozni, mennyi idő után érdemes?

Kell várni egy kis időt?

Ilyen esetben meg kell beszélni hogy mi lehetett a probléma?

Volt már olyan valakinek, hogy elsőre nem volt jó, de mégis később az összeszokás után mégis jól alakult a szexuális élet az illetővel?

Vagy ez gyakori hogy elsőre nem a legjobb?


2022. jún. 21. 11:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 A kérdező kommentje:
Nem, nekem nem ezen múlik. Ismertük már egymást, tehát nem rögtön történt meg, sőt elég sokáig ismerkedtünk. Nekem egyáltalán nem múlik ezen, mivel annyira megszerettem, hogy én most is ugyanúgy kötődök hozzá stb. Én adnék neki még esélyt, sőt én nem csak egyet. De egy másodikat tuti. Én csak attól félek, ő nem ad nekem.
2022. jún. 21. 13:06
 22/74 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így gondolja, csak rosszul. A másik pedig szimplán csak kihasználta.
2022. jún. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a lépcsőházunkba költözött egy egyedülálló fiatal kismama. Dumáltunk, mire összemelegedtünk megszült. Az első alkalomnál mikor fel jött hozzám idő előtt lelankadtam. Szégyelltem magam de beszéltünk róla. A következő alkalomtól nagyon jó volt sőt a legjobb az eddigiek közül!!!
2022. jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul, bár általában inkább kisebb bénázások szoktak lenni, nekem az a tapasztalatom. Érzékenyebb, szorongós pasi nehezen oldódik fel, lelankad stb. Nálunk ez megoldódott idővel és azóta csodás


Fura hogy rád fogja hogy nem élvezett el... akkor miert nem vette át ő az irányitást? Magának csinálja a végén befejezésképpen cicire stb....

2022. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem jó a szex, akkor ott sok esetben szerintem vége.
2022. jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 A kérdező kommentje:

24-es: igen, ezt én sem értettem.


25-ös: igen, de én mindenkinek adnék még esélyt. Aztán ha továbbra sem jó, akkor természetesen vége.

2022. jún. 21. 14:08
 27/74 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy gondolod. Én nem adok esélyt.


(25 voltam)

2022. jún. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
25%
Gondolom csak a szex miatt lennél vele, azért írod ezt.
2022. jún. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 A kérdező kommentje:
27-es: de ha érdekel az ember is maga, akkor sem adnál soha esélyt csak mert elsőre nem volt jó? És ha elmondaná a másik, hogy csak nagyon izgult, amiatt nem tudott feloldódni? Akkor is kuka?
2022. jún. 21. 14:16
 30/74 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, ha csak szex kapcsolatról van szó, akkor is lehet még egy esélyt adni, mivel nem olyan könnyű arra sem normális partnert találni. Tehát arra is megválogatja az ember hogy kivel létesít ilyen kapcsolatot, mert azért nem mindegy mennyire ismerem a másikat, és milyen életet élt idáig akivel lefekszek (a mindenféle veszélyek miatt). Tehát nincs azzal baj, ha valakik csak amiatt járnak össze, de akkor sem fűvel fával (legalábbis ha az ember nem szeretne magának problémát), és akkor is meg kell előtte ismerni, legalábbis én így tenném. Főleg hogy szerintem a csak szex kapcsolatoknál sem szabad állandóan váltogatni a partnert. Így ha végre talál valakit az ember, akkor meg lehet újra próbálni. De ez csak az én véleményem.
2022. jún. 21. 14:22
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!