Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem sikerül jól a szex egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem sikerül jól a szex egy új partnerrel, attól még alakulhat jól a későbbiekben a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Hallottatok már olyanról, hogy amikor először nem volt igazán jó a szex, de aztán mégis összejöttek? Vagy emiatt eltűnhet a férfi örökre?

És ha lehet még próbálkozni, mennyi idő után érdemes?

Kell várni egy kis időt?

Ilyen esetben meg kell beszélni hogy mi lehetett a probléma?

Volt már olyan valakinek, hogy elsőre nem volt jó, de mégis később az összeszokás után mégis jól alakult a szexuális élet az illetővel?

Vagy ez gyakori hogy elsőre nem a legjobb?


2022. jún. 21. 11:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
kiváncsi lennék hogy konkretan mit irt, mi volt a rossz a részedről
2022. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 A kérdező kommentje:
A tapasztalatlanságom. Nem csináltam jól ezt azt. Tehát ilyen technikai dolgok. Meg volt egy olyan dolog is, amivel kapcsolatban idáig mindenki azt mondta jól csinálom, természetesen ő arra azt mondta, nem volt jó. Majd mikor rákérdeztem, próbált finomítani és azt mondta, nem volt elég intenzív. Meg azt is elmondta úgy az egész együttlétre, hogy ő mindent megtett.
2022. jún. 25. 13:43
 63/74 A kérdező kommentje:

Én nem mondom, hogy ő nem volt tapasztaltabb. Valószínűleg ez így is van. De egyébként tudta hogy nekem nem volt sok kapcsolatom, hiszen előtte nagyon sokat beszélgettünk ezekről a dolgokról is. Tudta azt is hogy előtte nagyon izgultam és zavarban voltam.

Szóval az biztos igaz, hogy ő sokkal rutinosabb volt mindenben, de nekem ez az egész hogy kielemezte a dolgokat nagyon bántó volt. Soha nem találkoztam még olyan sráccal, akivel együtt voltam és elkezdte kielemezni hogy én milyen voltam. De ennyire egyik sem volt elégedetlen velem.

2022. jún. 25. 13:47
 64/74 anonim ***** válasza:
100%

Engedd már el. Ha kicsit is jobban érdekelnéd mint egy ürítés, akkor nem írná ezeket. Szerinted rajtad kivül nincs neki más akiket nyomogat? Ha nem lenne biztos, hogy használna ürítésre, mert másra nem kellesz és soha nem is kellettél neki. Megjátszotta magát, hogy odaadd magad neki. Nagyon sajnálom. Ezerszer többet érő férfiak vannak, csak nyisd ki a szemed.


Neked egyáltalán örömet okozott vagy miért ragaszkodsz ennyire hozzá?

2022. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom hogy ilyen vulgárisan fogalmaztam. Csak annyit akartam érzékeltetni vele, hogy mit jelentettel neki. Ha szexen kivul mast is akart volna, nem dob el az elso alkalom utan. Foleg egy ferfi.
2022. jún. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 A kérdező kommentje:

Igen, értettem. Valószínűleg így van hogy nem érdeklem.

Én nem azért ragaszkodok hozzá mert annyira tökéleteset nyújtott nekem a szex során, akármennyire is engem húzott le és azt hiszi magáról. Én azért kötődtem hozzá mert már előtte megszerettem.

Már mondták nekem, visszavághattam volna azzal hogy ő sem volt olyan nagy szám a szex során. Igen, de én arra gondoltam, most vegyem fel az ő stílusát és kezdjem el én is sértegetni? Akkor én sem lennék különb.

2022. jún. 25. 14:55
 67/74 anonim ***** válasza:
Te is hasonló beállitottságú vagy, mint én. És én is átéltem már ezt.
2022. jún. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 A kérdező kommentje:
Szerintem az sem túl férfias, hogy szex után elkezdi kritizálni a nőt.
2022. jún. 25. 18:53
 69/74 anonim ***** válasza:
100%

64-es jól fogalmazott.


Odaadtad magad neki és még sérteget is?

Micsoda micsoda férfi, micsoda úriember!

2022. jún. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
De látod, mégis sok nő, sőt talán a legtöbb nő ilyenek után fut s siránkozik.
2022. jún. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!