Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem sikerül jól a szex egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem sikerül jól a szex egy új partnerrel, attól még alakulhat jól a későbbiekben a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Hallottatok már olyanról, hogy amikor először nem volt igazán jó a szex, de aztán mégis összejöttek? Vagy emiatt eltűnhet a férfi örökre?

És ha lehet még próbálkozni, mennyi idő után érdemes?

Kell várni egy kis időt?

Ilyen esetben meg kell beszélni hogy mi lehetett a probléma?

Volt már olyan valakinek, hogy elsőre nem volt jó, de mégis később az összeszokás után mégis jól alakult a szexuális élet az illetővel?

Vagy ez gyakori hogy elsőre nem a legjobb?


2022. jún. 21. 11:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, nem tetszett, csak egy alkalom volt. Több is lehetett volna, de nem érdekelt. Tudtam hogy nem ő az én emberem. Nem találkoztunk többet, neki később családja lett.
2022. jún. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 A kérdező kommentje:

Jó, de legalább nem sértegetted.

Ez is rendben van. De én továbbra is úgy gondolom hogy ha egy alkalom után egy pasi dobja a nőt, akkor a világon semmit sem jelentett neki. Mert az első sok esetben nem jó, ezt többen is írták. De ha mind két félnek fontos a másik, lehetetlen hogy egy alkalom után dobják egymást. Kivéve ha valami nagyon extrém dolog történt szex során, de most nyilván nem arról beszélek.

Viszont ez akkor is rossz érzés az embernek ha már érzései vannak.

És a mi esetünk az élő példa: nekem sem volt igazán jó, sőt. De én lettem volna még vele, és ettől függetlenül az érzelmeim megmaradtak. Neki viszont ezek szerint nem voltak érzelmei, ő lelép és még be is szól. Ennyi. Ez a különbség egy érzelemmentes és egy érzelmes ember között.

Nem azért siránkozok utána, mert nyilván már én is rájöttem milyen ember. De az érzéseim előtte már kialakultak és attól hogy így viselkedik, bár rosszul esik, de nem múlik el egyik napról a másikra. Idővel biztos.

És arra reagálva aki esetleg azt hiszi rendben van hogy egy alkalom és utána dobós a azitu: tegyük fel van egy csaj aki tök tapasztalatlan. Minden pasi azért dobja majd egy alkalom után mert nem jó vele a szex mert esetleg ügyetlenebb. Akkor egy ilyen lánynak semmi esélye? Mert ő megszereti a srácot de az nem elégedett vele, inkább nem próbálják meg többször. Én nem hiszem hogy ez a normális és oké fogadják el hogy ez történt mert a srácok így viselkednek. Szerintem ez abban az esetben van mikor semmit nem éreznek a csaj iránt. Szóval nem ez a normális. Mert gondoljunk bele, amikor valakit nagyon szeretünk már attól odáig vagyunk ha átölel, hozzánk ér, mindegy mit csinál. Akkor nem is érezzük hogy annyira borzalmas volt a szex, mert a másikkal együtt vagyunk. Úgyhogy szerintem ez egy vicc, amikor szinte természetesen közli valaki hogy van ilyen. Persze, van, de ott annyi a történet hogy nincsenek érzések és ez minden esetben rossz azzal szemben, akinek vannak. Ez nem verseny, hogy valaki jó, valaki rossz a szexben.

2022. jún. 26. 10:02
 73/74 A kérdező kommentje:

Azért az is más mikor a pasi úgy dönt, nem akar több szexet és akkor annyiban marad a dolog.

De nálam az volt, hogy utána még párszor mondta majd lesz még ilyen találkozás, ráadásul magától hozta fel, úgy hogy én nem is kérdeztem rá direkt. Azt akartam hogy ha szeretné, akkor magától hozza fel.

Majd aztán beszólt és kielemezte, hogy én milyen voltam.

De utána még azért egyszer felhozta a szexet, de nem hívott el vagy ilyesmi és nem is mondta hogy akar velem találkozni, csak beszélt a témáról, aztán kérdezett velem kapcsolatos dolgokat. Ami azért is érdekes, mert miért érdekli vagy miért izgatja a fantáziáját velem kapcsolatban, ha nem akar már semmit?

Most meg eltűnik.

Szóval a mi esetünkben nem mondta meg semmit nem szeretne, azt a mai napig nem mondta ki, nyilván a sértései azt jelentik, de azért még előtte és kicsit utána is ment a hülyítés rendesen.

2022. jún. 27. 09:19
 74/74 anonim ***** válasza:

Nem sértegettem, úgy voltam vele egy lehetőségnek elmegy, csak szórakozás volt. De én tudtam hogy nem jön be a csaj, csak rám volt indulva, ott volt a lehetőség, én meg kihasználtam. A szex sem volt valami eget rengető, egy-két kivétellel. Mondjuk én nem álltam le valóban sértegetni, még akkor sem ha lett volna benne kivetnivaló, csak nem folytattam. Szerintem aki sértegeti a nőt, az nem férfi, hanem egy prosztó. Legyen már benne annyi, hogy megtartja a véleményét vagy normálisan tálalja. Nálam ez így működik, ha nem tetszik valami, továbblépek.


Nem tudom milyen alapon voltak érzelmeid, ennyire nem láttad milyen ember, itt te is hibás vagy. Az meg hogy érzelmeket is tápláltál egy ilyen iránt, az dupla szívás. Nem azt mondom hogy ilyen nincs, de neki csak egy test voltál egy lehetőséggel, ilyen hozzáállással ne is álmodozz arról, hogy többet jelentesz neki. Magamból kiindulva, ha nem keresek valakit szexen kívül, az ezt jelenti. Ő tipikusan az a fajta, ha keres, csak szexért keres, de ez meg neked megalázó. De olyan is van, amikor a szex sem számít, annyira rossz volt, vagy rájött arra hogy nem te vagy az ő embere. Nem tudom mit akarsz tőle, én rá nem alapoznék. Ahogy sokan írták, más nőkkel is lehet vagy egyszerűen csak túllépett rajtad. Ha csak ürítés miatt keresne, az számodra nem megalázó?


Milyen extrém dolgokra gondolsz? Hogy nagyon béna voltál vagy megundorodott tőled? Az is elképzelhető.


A tapasztalatlanságod nem lehet kritérium, ilyeneknek lehet, de akinek fontos vagy, annak nem.


Azt látom, csak te gondolod így hogy fontos neked, de ő nem így gondolja.

Mintha erőltetnéd, neki miért kellene úgy éreznie, ahogy neked. Tök féloldalú, ez így nem működik.


Lesz még ilyen? Ez lehet hitegetés is, mert nem akarta megmondani hogy nem lesz, de az is lehet hogy már volt amúgy is valakije vagy később talált nálad jobbat, téged pedig csak kipróbált, de nem jöttél be neki.


Milyen sértései voltak? Hogyan hülyített?


Mitől nem volt jó a szex? Melyikőtök mit csinált amitől rossz volt?

2022. jún. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!