Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem sikerül jól a szex egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem sikerül jól a szex egy új partnerrel, attól még alakulhat jól a későbbiekben a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Hallottatok már olyanról, hogy amikor először nem volt igazán jó a szex, de aztán mégis összejöttek? Vagy emiatt eltűnhet a férfi örökre?

És ha lehet még próbálkozni, mennyi idő után érdemes?

Kell várni egy kis időt?

Ilyen esetben meg kell beszélni hogy mi lehetett a probléma?

Volt már olyan valakinek, hogy elsőre nem volt jó, de mégis később az összeszokás után mégis jól alakult a szexuális élet az illetővel?

Vagy ez gyakori hogy elsőre nem a legjobb?


2022. jún. 21. 11:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
86%
#21 nem neked múlik ezen, hanem neki. Ennyire nem lehet gyerek, hogy azt hiszi, majd elsőre minden sikerül. De valószínűleg szexnél többet nem akart amúgy sem, ha ennyi után vége.
2022. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
0%

#29


Ha érdekel az ember, akkor sincs 2. esély. Nem érdekel, hogy izgul, nem fogadok el kifogást. 1 esély van, onnantól Game Over.

2022. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
80%
Tapasztalt nővel volt már olyan velem, hogy elsőre is két órán át tökéletes, érzéki szex volt. Viszont általában feszült a légkör, és nem olyan jó az első.
2022. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
25%
Annyira ismered őt? Honnan tudod hogy nem jár össze másokkal, ha már a biztonságos szexnél tartunk? Honnan tudod kivel van, kivel volt mielőtt lefeküdtél vele? Még ha szexpartnerek vagytok, semmi garancia arra hogy nem kapsz el tőle valamit vagy nem csinál neked egy gyereket. Még ha úgy gondolod hogy ismered, akkor sem tudsz róla semmit. Egy csomó mindent eltitkolhat vagy átverhet.
2022. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 A kérdező kommentje:
34-es: igen. De pont ezért mivel még így is fenn áll csomó veszély, emiatt sem jó állandóan cserélgetni a partnereket. Ezért írtam, hogy én már csak amiatt is adnék újabb esélyt, mert ha végre találok olyat, akinél remélhetőleg minden rendben van (persze nem biztos), de nem szívesen kezdeném elölről az ismerkedést. Viszont az én esetemben, ha én eljutok valakivel az ágyig, akkor már érzelmek is vannak, tehát mindenképp adnék lehetőséget hogy legközelebb esetleg jobb legyen, mivel fontos a másik.
2022. jún. 21. 14:53
 36/74 anonim ***** válasza:
17%
Ez csak a te oldalad. De ő miért nem keres, mióta nem keres?
2022. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
100%

A leírásodból úgy jött le, hogy ő nagyon cikinek érzi, hogy nem ment el. Ilyenkor vannak pasik, akik szeretnek hárítani, mert nehogymár az ő férfiasságukon essen csorba, könnyebb azt mondani, hogy te rontottad el.

Volt egy pasi, akivel csak az előjátékig jutottunk és sehogy nem volt jó neki. Nem úgy fogom, ahogy ő szokta magának. Nem szorítom annyira, ahogy ő szokta magának. Nem olyan a tempó, ahogy ő szokta magának. Ezeken változtattam is, de akkor sem volt jó semmi, úgyhogy befejeztük az ismerkedést, csinálja akkor magának.

2022. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
15%
Hát igen, ez benne van a pakliban hogy valakivel nem jó a szex és akkor nem érdemes erőltetni, még akkor sem, ha az egyik fél egyébként összeszorított fogakkal benne lenne.
2022. jún. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 A kérdező kommentje:

Igen, de az első alkalomból még nem lehet örökre szóló következtetéseket levonni.

Mint ahogy ő is állította, tényként mondta hogy én ilyen és ilyen voltam, és nem azt mondta hogy neki ez volt elsőre a tapasztalata. Pedig nem is ismer, hogy mindig és mindenkivel ilyen vagyok-e amilyen elsőre.

2022. jún. 21. 15:48
 40/74 anonim ***** válasza:
100%
Tényként mondta, ezzel már olybá ítéletet is mondott feletted. Létezik ilyen, hogyha nem jössz be neki elsőre, akkor már nem is ad második esélyt. Hogy ő miben vétkezett, arról szó sincs, de gondolom nem is érdekli. Ha csak kíváncsi volt rád és megtapasztalta, akkor neki ennyi elég volt.
2022. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!