Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem sikerül jól a szex egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem sikerül jól a szex egy új partnerrel, attól még alakulhat jól a későbbiekben a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Hallottatok már olyanról, hogy amikor először nem volt igazán jó a szex, de aztán mégis összejöttek? Vagy emiatt eltűnhet a férfi örökre?

És ha lehet még próbálkozni, mennyi idő után érdemes?

Kell várni egy kis időt?

Ilyen esetben meg kell beszélni hogy mi lehetett a probléma?

Volt már olyan valakinek, hogy elsőre nem volt jó, de mégis később az összeszokás után mégis jól alakult a szexuális élet az illetővel?

Vagy ez gyakori hogy elsőre nem a legjobb?


2022. jún. 21. 11:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
79%
Ha a pasi idegessegében rontja el azon segít az összeszokás. Ha béna a tested, idegesítően béna a viselkedésed azon nem segít az égvilágon semmi! Később sem fogod izgatni! Később sem leszel normálisabb!
2022. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljátok meg még egyszer, úgy, hogy áltoztatsz azon, amit kért - meglátod, hogy segít-e a dolog, vagy nem. És te is legyél őszinte, ha ő szerinted nem csinál vmit jól.


Amúgy ezt a nem elélvezést én sosem éltem meg kudarcnak... attól még a szex maga élvezetes, ha vki épp nem megy el... ha egyáltalán nem, ott sokkal nagyobb gondok vannak.

2022. jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
100%
Most milyen a kapcsolatotok?
2022. jún. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 A kérdező kommentje:
Még nem tudom lesz-e folytatás.
2022. jún. 21. 12:43
 15/74 anonim ***** válasza:
100%
Általában a nők azok, akik dobbantanak, ha elsőre nem úgy alakul, ahogy várták. Legalábbis nekem az utóbbi kettőből kettő így tett. (Mindkétszer a csajok kezdeményeztek, és az egyik esetben sikerült orgazmust okoznom, másiknak viszont kicsi volt a méretem.)
2022. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
100%
Mit tesz ő ezért? Ha régóta nem keres, szerintem felejtős.
2022. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljétek meg, hogy mit kellene a másiknak megváltoztatni, illetve nézete szerint (nézeted szerint) mi volt a kudarc kiváltója.

Rossz kifejezést használtam a "kudarc" szóval, mert nem szabad kudarcként felfogni, hiszen azb első alkalmak kb. fele-fele alapon végződnek teljes kielégüléssel mindkét fél részéről, főleg ha mindketten, vagy legalább az egyikük még kezdő. Annak sem igen lehet 100 %-os az első együttlét, aki éppen akkor veszíti el a szüzességét (kisebb-nagyobb fájdalom, vérzés... Ez sem emeli a tökéletes érzést).

2022. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 A kérdező kommentje:
Én nem dobnék senkit. Főleg első alkalom után. Tehát ha nem vak randiról van szó, és ismerem már a srácot, tetszik bejön stb., akkor ha első alkalommal nem jó, én tuti adnék még esélyt az egésznek. Nem azt mondom, hogy ha pl harmadik alkalommal is nagyon rossz, vagy egyre rosszabb, akkor esetleg nem próbálnám többet, de egy alkalom után tuti nem dobnám a srácot, még akkor sem ha nagyon nagy bénázás van. Mert elsőre az a feszültségtől is lehet vagy attól hogy nagyon izgulnak a felek, bármitől lehet gond az elsőnél. Nálam szerintem akkor is lehet, hogy annyira oda vagyok a másikért, és a sok érzelem és feszültség miatt valahogy nem tudok úgy feloldódni és emiatt nem élvezek el sem. Tehát belőlem sok jót kilehet hozni, de sajnos nem elsőre és ha emiatt csomóan az első után eldobnak, akkor az érdekes lesz...
2022. jún. 21. 12:53
 19/74 anonim ***** válasza:
100%
14. Tartjátok a kapcsolatot? Milyen rendszerességgel? Keres vagy keresed? Beszéltek, találkoztok?
2022. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
100%

Fura, hogy úgy gondolkodtok, hogy egy szexen (ráadásul az elsőn) múlik, hogy összejön-e veled a másik. Még furább, hogy egy ilyen emberen pörögtök, akinek csak ennyi igénye van a másik felé.

Ha normális kapcsolatot akarsz, ne ilyenekkel állj össze és ne keverd a sorrendet, nem a szex az első.

2022. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!