Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Önzőség volt páromtól hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önzőség volt páromtól hogy ezt tette velem?

Figyelt kérdés

Elmentünk párommal végre egy napra kikapcsolódni. Örültem hogy mozoghatok, programozunk, együtt vagyunk. Erre ő leragadt egy kávézónál ahol az utcán lévő tévén a meccset nézte. Annak ellenére hogy tudja én nem szeretem a focit, sőt zavar, párom végig ott maradt egy helyben ülve. Nagyon összevesztünk, azt mondta miért nem foglaltam le magam.

Mégis mivel? Mit gondoltok, nem önző a párom?


2021. jún. 22. 22:09
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm a javaslatot a fejhallgatóra, próbálok mihamarabb venni.

A fülhallgatót én nem mertem megpróbálni mivel többször volt már baj a fülemmel.

38-nak pedig annyit tudok mondani, hogy sebaj, lehet én is rátalálok még az igazira, aki nem a focit bámulja hetekig meredt szemekkel, hanem olyan kikapcsolódást javasol amikor együtt vagyunk ami mindkettőnknek jó.

Vagy külön program esetén azért figyel hogy ne nagyon zavarja vele párját.

2021. jún. 23. 17:48
 42/48 anonim ***** válasza:
81%

41-es. Te mondtad ki a tutit. Nem ő az igazi számodra. Nem illetek össze, ha egy ilyen kis dolgot nem tudsz tolerálni. Mindketten a saját igazatokat mondjátok, teszitek. Nincs kompromisszumkészség. Akkor nincs értelme. Csak fusztráltság lesz belőle, és idegeskedés.


Keress mást szerintem is.

2021. jún. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
51%

31 igen ez nekem bánto, ezert is örülök, ha olyankor lelép és lelephetek.


Valojaban azert fagyizom vele olyankor mert a gesztust ertekelem hogy legalabb beütemez fagyizni

2021. jún. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%

"a gesztust ertekelem hogy legalabb beütemez fagyizni"

Ezt ugye nem írtad komolyan? TE is beütemezed "cserébe" dugni?

2021. jún. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%
43as: ugye, azt érzékeled, hogy amiről írsz, az nem párkapcsolat? Max szexkapcsolat. Fagyiért dugás. Túl olcsó vagy. Legyen annyi önbecsülésed, hogy kirúgod a pasit.
2021. jún. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
89%

Nem valami erkölcsös pasi. Akkor mondta volna, hogy OK a közös program, séta,de csak a meccs kezdetéig.

De ha jól tudom, ezek 6 körül kezdődnek, szóval későn is indultatok.


Mindamellett, ha ez a foci dolog téged ennyire kicsinál, ő meg ennyire leszarja, hogy te mit gondosz, nem jelent jó alapot semmiféle kapcsolathoz.

2021. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
24%

7-eske, nőj már fel, jó?


Nálunk is egy tévé van, és igen, a barátom meccset néz, sőt, képzeld, néha én is leülök mellé, pedig nem vagyok amúgy oda a fociért.


Egyébként meg mit nyekeregsz, napi 1,5 órán? Persze, ha olyat néznétek, amit te akarsz, azzal már semmi gond nem lenne, mi?

2021. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
54%
Elég bunkó. Én elmentem volna valamerra magamban..keresnék mást helyette.
2021. jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!