Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Önzőség volt páromtól hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önzőség volt páromtól hogy ezt tette velem?

Figyelt kérdés

Elmentünk párommal végre egy napra kikapcsolódni. Örültem hogy mozoghatok, programozunk, együtt vagyunk. Erre ő leragadt egy kávézónál ahol az utcán lévő tévén a meccset nézte. Annak ellenére hogy tudja én nem szeretem a focit, sőt zavar, párom végig ott maradt egy helyben ülve. Nagyon összevesztünk, azt mondta miért nem foglaltam le magam.

Mégis mivel? Mit gondoltok, nem önző a párom?


2021. jún. 22. 22:09
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó EB négy évente, VB is négy évente, tehát 2 évente van ilyen nagy világverseny. Ha nagy focidrukker, akkor ott vannak minden évben a BL meccsek, tehát aki focidrukker, az mindig talál okot a meccsre. :) Viszont szerintem ez kiderült volna előtt is. És igen 2 évente pár hetet ki lehet bírni, főleg ha szeretünk valakit.
2021. jún. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
58%

Jaj, volt ilyen pasim, mintha csak róla írnál, nem D betűvel kezdődik a keresztneve véletlenül??

Mindig csak a foci, a foci, folyton azt leste, hogy a sok idióta kergeti azt a labdát, hát haptákba kellett vágni magadat, MER' MECCS VAN! Én meg aztán gyorsan elsurrantam, mint a kóboráram, mondom szevasz...

2021. jún. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
78%

Én is küldtem már el az anyjába ilyen focib_zit. Hozzá nem lehetett szólni egész nap, mert meccs van, bezzeg este dugni jó lettem volna...

A mostani párom is szereti a focit, és ezzel nincs gond én is elfoglalom magam. De nem az van, hogy a foci az első minden körülmények között, és minden más csak az után jöhet és mindent ahhoz kell igazítani.

2021. jún. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
74%

Én is olyannal vagyok együtt, akinek ez életvitel. Ő szurkol is, ha bajnokság van, minden héten megy, külföldre is ha olyan meccs van. Ilyenkor délben már eltűnik, mert egyeztetnek, gyűlnek, aztán meccs után detto, éjjel jön meg.

Régen nagyon zavart, de szakítani nem akartam, mert amúgy szuperul megvagyunk, csak ezek a szombatok...

Azt csináltam, hogy elkezdtrm vele néha meccsre menni, kicsit elmélyültem a fociban és rájöttem, hogy nem is olyan rossz ez.

Ha képben vagy, tudod melyik játékos kicsoda, honnan jött stb., egész elkezd érdekelni a meccs.

Szóval nálunk hozzá idomultam és már nincs balhé.

Szeret velem meccsre menni, de igényli azt is, hogy egyedül menjen kiereszteni a gőzt a többiekkel, neki ez az énidő.

Szóval kompromisszum lett, kb minden harmadik meccsre megyek én is. Itthon is leülök vele nézni, ha olyanom van, hogy nem köt le, mert baromi uncsi a meccs, addig főzök, vagy nyomkodom a telót, vagy megmászom a párom közben :D

Kompromisszum-kompromisszum! Fontos mindkét részről.

2021. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 tiril ***** válasza:
50%
Ilyen egy igazi hozzáállás a dologhoz, mint ahogy az utolsó megfogalmazta.
2021. jún. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
77%
Így van 25-ös, egyetértek én is a 24-essel, de azért oda-vissza kell működni a dolognak. Tehát, ha nekem van egy olyan hobbim, amit ő annyira nem szeret, neki is tolerálni kell, vagy alkalmazkodni.
2021. jún. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván tolerálja a meccsnézést. De ha amúgy is ritkán vannak együtt és ezer éve nem csináltak közös programot, könyörgöm a kiránduláson ne üljön már ki a teraszra meccset nézni... Milyen prosztóság ez?? Miért nem foglalta el magát? Mivel? Igyon meg 7 sört míg a hapsija nézi a focit séta helyett?


Én nőként nagyon szeretem a focit, nézzük is együtt, de nem kötelező jelleggel és nem dob el miatta senki semmit. Nem erről szól az élet. Pedig együtt élünk, minden nap együtt vagyunk, de ő meg én vagyunk az elsők, ki mit szeretne, nem a válogatott.

2021. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%

10-esnek: kiszámolja az időt, amit veled, fagyizással kell tölteni, áldozathozatal a szexért?

Neked ez miben jó?

2021. jún. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
16%
Minőségi időt kell együtt tölteni, hogy fejlődjék és erősödjék a kapcsolat, harmonikus egymásra hangolódással, egymásra figyelésel! Ez volna az ideális! Ha valaki nem tudja, hogy pontosan mi is ez, annak elárulom: a minőségi idő az, amikor együtt vagytok, de nem basz le a nő azért, ami éppen történik.
2021. jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
28 annyiban jo csak hogy nem kell huznom vele az időt. Mivel amikor ilyenek vannak amiért ő igy csak engem betábláz, és formukatiratsbol fagyizunk, rám sincs egy kellemes hatással es igy en is formularitasbol fagyizom vele, azaz en is mennék inkabb dolgomra vagy barátokkal.de ezt ő nem tudja.
2021. jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!