Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Önzőség volt páromtól hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önzőség volt páromtól hogy ezt tette velem?

Figyelt kérdés

Elmentünk párommal végre egy napra kikapcsolódni. Örültem hogy mozoghatok, programozunk, együtt vagyunk. Erre ő leragadt egy kávézónál ahol az utcán lévő tévén a meccset nézte. Annak ellenére hogy tudja én nem szeretem a focit, sőt zavar, párom végig ott maradt egy helyben ülve. Nagyon összevesztünk, azt mondta miért nem foglaltam le magam.

Mégis mivel? Mit gondoltok, nem önző a párom?


2021. jún. 22. 22:09
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
71%

"mint akit puskábol lőttek ki.."


Szintén ilyenek miatt hogy meccs, vagy tv ben valami, meg esetleg anyukája várja atb szoval mégcsak nem is épp élete nagy kalandja várja, hanem ilyenek.

2021. jún. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
92%
Onzo, mert pontosan tudta, hogy minden nap jatszanak. Egyszerubb lett volna otthon maradni a teve elott, te akkor mast csinalsz. Ez is bunkosag. Mas, ha valami spontan modon tortenik, de hogy megy a meccs a vendeglatohelyen, nem varatlan.
2021. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
92%
Ha meccset akar nézni, szóljon előre és nem mentek programot szervezni. Így ebben a formában bunkóságot csinált. De hogy otthon se nézheti, mert téged zavar, az már túlzás szerintem
2021. jún. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd el ezt a focibzi lúzert.
2021. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
63%
Az volt. Én is rühellem a focit, tényleg hallgatni is idegesítő. Szerencsére az én párom csak a nagyobb meccseket nézi, de a múltkor alig bírtam, mikor egész du és este az ment. Pont ez, hogy én sem tudok tőle olvasni sem. Szóval megértelek. De érdekes, az én párom is tudja mondani, ha ő nem szereti amit nézek, hogy kapcsoljam ki, hallgassam fülhallgatóval... Az rendben van.
2021. jún. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
36%

Most ez a konkrét akció bunkóság volt tőle.

De az, hogy ne nézhesse a kedvenc fociját soha... te jól vagy?

Ilyet nem kérhetsz tőle.

Később nyilván lesz majd két tv, de akkor meg nem lesz közös programotok?

Ő az egyik szobában nézi a focit, te a másikban az Isaurát reggeltől estig, vagy hogy képzelitek?

2021. jún. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
56%

#16 Nem tűnik fel, hogy csak abban a sávban tudsz gondolkodni, hogy “természetes, hogy a pasi nézi a meccset”?


Esetleg lehetne mást csinálni a tv nézés helyett…

2021. jún. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
88%
Hú de boldog vagyok, hogy a Párom utálja a focit :-D
2021. jún. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
84%

Hát ami az alap kérdést illeti, megértelek. De a kérdés itt is, hogy te erőltetted, hogy pont akkor menjetek, vagy ő találta ki. Mert, ha ő találta ki és leragadt a focinál, akkor gáz.

Az meg, hogy otthon is szokott nézni meccset....Mielőtt összeköltöztetek nem tudtad, hogy szereti a focit, te pedig ki nem állhatod? Nálunk is van olyan, amit én nem szeretek nézni, de én tudok olvasni, aközben is, hogy megy a meccs, vagy bármi, bár az EB-t azért nézem én is. Viszont van másik szoba, ha nem akarom nézni, bemegyek és ott laptopon nézek filmet, vagy kiviszem a laptopot, hogy együtt legyünk legalább és fülessel használom.

Szóval, ha ez téged ennyire zavar, és te ezt nem tudod tolerálni, akkor te is önző vagy, és nem illetek össze.

2021. jún. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is mindketten hibásak vagytok. Te pontosan tudod, hogy foci drukker, azt is, hogy eb-van. Ő meg nem állt bele a vitába, hogy inkább otthon maradhasson focit nézni.

Ami az otthoni focinézést illeti, egyetlen helyiségből áll a lakás? Ha zavar a tv, menj egy másik szobába, vegyétek egy fülhallgató neki, vagy egy zajszűrőset neked. Annyi megoldás létezhet azon kívül, hogy vagy nekem, vagy neked jó. Keressetek kompromisszumot. Ezen felül eb 4,vagy 5 évente van egyszer pár hétig. Soha nem értettem, aki ettől a kardjába akar dőlni.

Különösebben engem se köt le, néha kicsit zavar is, de lefoglalom magam mással amíg megy.

2021. jún. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!