Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Önzőség volt páromtól hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önzőség volt páromtól hogy ezt tette velem?

Figyelt kérdés

Elmentünk párommal végre egy napra kikapcsolódni. Örültem hogy mozoghatok, programozunk, együtt vagyunk. Erre ő leragadt egy kávézónál ahol az utcán lévő tévén a meccset nézte. Annak ellenére hogy tudja én nem szeretem a focit, sőt zavar, párom végig ott maradt egy helyben ülve. Nagyon összevesztünk, azt mondta miért nem foglaltam le magam.

Mégis mivel? Mit gondoltok, nem önző a párom?


2021. jún. 22. 22:09
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%

30: ha érzelmileg téged ez nem érint, hogy gyakorlatilag csak letud, mert hasonlóan vagy vele Te is, akkor OK.

Ha én úgy érezném, hogy olyan párkapcsolatban élek, ahol kölcsönösen öröm az együtt töltött idő, akkor igen bántó lenne, ha tessék-lássék eljönne velem fagyizni, "hogy örüljél bmeg", aztán megy a dolgára, olyanokkal, akikkel szívesebben van. Az egy másik történet.

2021. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:

Minden választ köszönök! Én javasoltam az aznapi programot amit tudtommal párom is jónak talált. Bár említette hogy aznap meccs van, de nem mondta hogy emiatt nem akarna jönni.

Ritkán programozunk, úgy gondolom olyasmivel kell tölteni az időt ami mindkét félnek megfelel.

Külön szoba pedig nincs, fülhallgatót javasoltam de semmi.

Kénytelen vagyok hallgatni a számomra idegesítő meccs zaját.

Köszönöm.

2021. jún. 23. 15:22
 33/48 anonim ***** válasza:
7%
Tehát: a programot te javasoltad. Párod mondta, hogy meccs van. De te leszartad. És a párod önző...
2021. jún. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
92%

"amit tudtommal párom is jónak talált. Bár említette hogy aznap meccs van, de nem mondta hogy emiatt nem akarna jönni."

Nyilván otthon illett volna dekkolniuk egész nap, hisz aznap meccs volt. Vili!

2021. jún. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
7%
Azt csak a csaj elmondásából tudjuk, hogy a pasi szerint is jó volt ez a program. Most Bajnokság van, a pasi hobbija a foci. Jelzi a caajnak, hogy meccs van, amikorra a csaj programot szeretne. A csaj ezt nem akarja meghallani. Gyakorlatilag 2 lehetősége van a pasinak: hatarozottan nemet mond a programra, és akkor a pasi az önző, bunkó. És akkor abból van a hiszti. Elmegy a programra az akarata ellenére, de itt is elcsábult a meccsre, ergó: a pasi az önző bunkó. Mert még egy nyavalyás bajnoki meccsről sem a csaj kedvéért. Meg egyébként is minek néz meccset. Szóval mindenképp hiszti van, ha nem az teljesül, amit a csaj akar. Aztán meg majd a csajszika csodálkozik ártatlab nagy szemekkel, hogy a pasi nem őt fogja élete párjául választani. Ááa, cseppet sem önző a kérdező. Nő vagyok, és utálom a focit.
2021. jún. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:

Lehet hogy komplikált a gondolkodásom, de nem értem sem 33-as, sem

35-ös gondolatmenetét. Lehet hogy ugyanaz írta mindkettőt?

Leírtam hogy javasoltam egy mindkettőnk számára megfelelő kikapcsolódási programot, hiszen jó idő volt. Párom azt mondta igen jön ő is.

Csak óvatosan jegyzem meg, ebben a jó időben mégsem ülhetünk egy panelben hetekig, mert meccs ugye jelenleg eléggé gyakran van.

Válaszoló szerint önző vagyok mert párom nem a meccset nézte ami számára fontosabb.

Nyilván ezzel párhuzamosan párom nem önző amikor egy kicsi lakásban rám kényszeríti a foci zajának rendszeres hallgatását.

Azt is megjegyzem én elfoglalnám magam mással, csak tenne fel fülhallgatót mert zavar az állandó üvöltés a tévében.

2021. jún. 23. 17:17
 37/48 anonim ***** válasza:
19%
Te is tehetsz fel fülhallgatót. Édesanyám már ezelőtt jó 20 évvel úgy tette le a diplomát két gyerek és egy férj mellett panelban, hogy zajszűrő fejhallgatót használt. Gyanítom, azóta az ilyen zajszűrők is csak fejlődtek.
2021. jún. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
52%
Ugyanaz vagyok. És nem fogom elmagyarázni, ha nem érted. Feltételezem, fiatal vagy. Tök mindegy, hol és mikor néz a párod focit,téged az zavar meg leszarod. Mindenkinek kell saját élettere a párkapcsolaton belül is. Ha nincs, az nyomasztó annak, akinek nincs. Te a pasidnak nem hagysz életteret. Az ilyen párkapcsolatokból szokott az lenni, hogy együtt élnek pár évig, akár 5-6-8 évig, de házasság nem lesz belőle, mert a pasinak az idegeire megy a csajszi, csak saját magának sem meri bevallani. A csajnak meg pláne nem, mert akkor végképp hiszti van és nincs punci. Aztán a pasi ráakad az igazira, lelép az ilyen kapcsolatból, es 1 éven belül házasság lesz az igazival. Akivel talán még közösen is tudnak meccset nézni egy hangulatos romkocsmában. Mert akár az is lehetbe egy közös program. Nyugi kerdező, többet nem szólok hozzá. Lepontozhatsz, hisztizz tovább, és mutogasd a válaszokat a pasidnak, hogy milyen önző bunkó szemét. Mert feltételezem, ez volt a célod a kérdéssel.
2021. jún. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
28%
Az üvöltést nem szűri ki.
2021. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%
39, anyáé elég jól teljesített. Én is játszottam vele akkoriban, szinte minden zajt letompított, a tv hangjait gyakorlatilag teljesen. A kérdezőnek meg elvileg azzal van baja.
2021. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!