Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ragaszkodnál egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ragaszkodnál egy normális jegygyűrűhöz vagy megelégednél egy ötezer forintos, kínai orvosi fémmel?

Figyelt kérdés
Jó esetben egyszer megyek férjhez, ezért úgy gondolom meg kell adni a módját. Ez többszázezer lenne, a kínai orvosi fém meg mondjuk 15k

febr. 28. 11:31
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
67%
50%-nál nagyobb a valószínűsége (a népességi statisztikai adatok alapján), hogy elváltok.
febr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
60%
Rendes arany gyűrűm van, sima karika. Nem került többszázezerbe és nem is lettem volna boldogabb egy drágább darabbal. Az orvosi fém nem méltó szimbóluma a házasságnak.
febr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
85%
Nem ragaszkodnék.
febr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
95%
Nekünk van rendes arany jeggyűrűnk,de vékony,nem is hordjuk.Munkank miatt amúgy sem tudnánk,mert veszélyes.Nincs hozzá se kísérő,semmi eljegyzési gyűrű,semmi.20 éve házasodtunk, akkor vettük a párt 50000-ért,fogalmam sincs hány gramm a kettő.Mai eszemmel nem vennénk aranyat,mert felesleges.Mint mondtam,nem hordjuk.Bent van a szekrényben.De ha tudnánk is hordani a mindennapokban, akkor sem az a lényeg,hogy miből van.Bármilyen tökéletes lett volna.Abszolút nem a gyűrű a lényeg.Ha neked igen, akkor az baj.
febr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
95%

Orvosi fémből is van szép aranyszínű, köves stb.

Mi múlt hónapban vettünk sima, klasszikus aranykarikagyűrűket, 230 ezer volt (vidéki kisváros)

De ha csak orvosi lenne, az sem zavarna, nem azon múlik a boldogságunk.

febr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy ragaszkodtam, a miénk titánium, férjemé azt sem tudjuk hol van és 12 éve vagyunk boldogok. Nem a gyűrű miatt.
febr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
78%

Ha téged zavar, ne menj férjhez!

Ha valóban szerelmes vagy és vele akarod leélni az életed, akkor ezen nem rágódsz.

febr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
94%
A kettő között azért szerencsére van néhány átmenet. Én nem szívesen hordanék többszázezres ékszert a hétköznapokban.
febr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
81%
Tavaly nyáron házasodtunk össze, aranygyűrűnk van, 170.000 Ft volt a kettő. Orvosi fém nekem furcsa lenne, de mi hordjuk is a gyűrűket, nem a dobozbn állnak.
febr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
92%
Nekünk arany volt, aztán férjem beteg lett, sokat fogyott, én kihíztam, és egyszerű nemesacélt vettünk helyette, mert valamit hordani szerettünk volna.
febr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!