Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ragaszkodnál egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ragaszkodnál egy normális jegygyűrűhöz vagy megelégednél egy ötezer forintos, kínai orvosi fémmel?

Figyelt kérdés
Jó esetben egyszer megyek férjhez, ezért úgy gondolom meg kell adni a módját. Ez többszázezer lenne, a kínai orvosi fém meg mondjuk 15k

febr. 28. 11:31
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
53%

Engem nem zavarna. Nem hordok ékszert. Tele van c bűnözéssel a városom. 2000 forintért képesek leszúrni a másikat.

Kell a francnak a drága gyűrű, amit hordani se tudok mert megölnek miatta.

febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
61%

Ha abból a célból házasodsz, hogy kirakatba tedd a párkapcsolatodat, nyilván minél drágább gyűrűhöz ragaszkodj, amin meg is látszik az ára.

Mondjuk, ha abban sincs köztetek egyetértés, milyen célt szolgál az összeházasodásdi és ezen belül a gyűrű (neked felvágás, neki formaság), akkor talán jobb, ha ez most derül ki.

febr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
94%

Nekem mindegy volt, férjem mondta hogy arany legyen mert az strapabíró. Úgyhogy az lett. Azért több százerzerbe nem került.

A kérdést nem egészen értem. Hiába ragaszkodik az ember valamihez ha nem futja rá. Vagy ha valahogy futja is, nekem biztos nem esne jól ránéznem egy olyan gyűrűre, amit tudom hogy csak kihisztiztem.

febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
66%
Egy műanyag játékgyűrűért is hozzámennék. Sőt, gyűrű nélkül is.
febr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
73%
Azért keresetfüggő. De akinek egy sima arany karikára nem telik, abból hogy lesz közös otthon, gyerekek? Nekem számított, egy karikagyűrűm van, az bőven elég.
febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
67%

Nagy az ellenszél, de én megértelek, neked ez fontos. Nekem is az volna. Így van, egyszer van ilyen jobb esetben az életben, és nem azt mondom, hogy muszáj erőn felül költekezni, de nehogy már egy tisztességes gyűrű ne férjen bele egy lánykéréskor.

Ha nem fér bele, akkor nem a házasságon kell gondolkodni, hanem az anyagiak mielőbbi rendezésén.

febr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
37%

Szóval te érdekszipirtyó vagy, egy szegényebb pasit kidobnál mert nincs pénze a flancos gyűrűdre?

Dobnálak a kukába.

febr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
53%
38, dehogy dobnál, hiszen szóba sem állnék veled! A legtöbb interakció köztünk ez a névtelen kommentváltás, de még ez is túl sok figyelem egy ilyen olcsójánosnak, mint te vagy.
febr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
66%

5000 forintos kínai gyűrűvel nem égetném magam! Ha megkérném a barátnőm kezét, megadnám a módját!

Nonszensz, hogy ilyen valaki eszébe jut. Unokaöcsém ovis ballagására komolyabb értékben vettem ajándékot, nem akkor majd pont arra a nőre sajnálom, akit feleségül akarok venni!

febr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó, nem mindenki rongyrázó.

Én pl inkább mondjuk a lakásra költeném azt a pár százezret, vagy nyaralásra. Egy ötezer forintos gyűrű pont azt tudja, mint a százezres.

febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!