Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ragaszkodnál egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ragaszkodnál egy normális jegygyűrűhöz vagy megelégednél egy ötezer forintos, kínai orvosi fémmel?

Figyelt kérdés
Jó esetben egyszer megyek férjhez, ezért úgy gondolom meg kell adni a módját. Ez többszázezer lenne, a kínai orvosi fém meg mondjuk 15k

febr. 28. 11:31
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
61%

Melegként nem teljesen lesz releváns a válaszom, de rohadtul nem az számít. Jelképesen megkértem exem kezét titánium gyűrűvel. Hiába olcsó, anyagában igazából megbízható és antiallergén. Nagyon szép is volt, fel sem tűnt az alacsony ára. Exem köpni-nyelni nem tudott. Persze utólag kiderült, hogy ő nem gondolt rám ennyire komolyan.

Ha fordított helyzetként gondolkodok, szintén csak a gyűrű számítana. Ha heteró volnék és megtehetném, elsőre semmiképpen nem vennék méregdrága gyűrűt. Ha párom elfogadja, akkor később vennék drágábbat vagy a házassági gyűrű lenne komoly. De ha ezt nézi párom és ezért szakít, akkor repülhet is! Mert akkor csak azért volna velem és potyaleső! Úgyhogy nem hiába van itt meg az emberek véleménye.

febr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
50%

Illetve jelenlegi párommal is titánium gyűrűnk van, bár az csak összetartozási gyűrű és nem eljegyzés. Képletesen sem volt az. Aztán nálunk ilyen nem történt, mert exem után én nem vállaltam ilyet sajnos. ^__^"" Pedig mi sok dolgon túl vagyunk és pont nekünk kellett volna. Irónikus.

Szerintem semmit nem von le a témából, hogy konkrétan nem házasodunk és jelképes.

febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
100%
22 éve hordom a karikagyűrűmet. Minden nap. Olyan, mint amikor vettük. Tartós, strapabíró. Nekünk bevált.
febr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
49%

Ragaszkodj a "rendes" gyűrűhöz. Nekünk nem volt gyűrűnk, eljegyzésit sem kaptam, azt hittem mi különlegesek vagyunk attól hogy flancmentesen kezdtük a házasságot, ami hazugságra épült, mint később kiderült.

Becsüljenek meg és igenis, adják ezer jelét hogy fontos vagy, minden menyasszonynak ezt üzenem.

febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
82%

Mivel tudtuk, hogy munkából kifolyólag igazából nem fogjuk hordani, nincs aranygyűrű, se ezüst... nemesacél van. Nekem megfelelt, szép ez is és megspóroltunk pár száz ezret. A ráadás, hogy lefogytam az esküvő után, így már a méret sem igazán jó arra az ujjamra. Csak az eljegyzési gyűrű fehérarany.

Tesóm győzködött, hogy legyen "rendes", nekik 300 ezer volt. Én nem költök annyit gyűrűre.

febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 gergelice16 ***** válasza:
100%

"A gyűrű egy jelkép, ami emlékeztet minket arra, hogy kötelezettséget vállaltunk egymás iránt, hogy együtt építjük a közös életünket. Az esküvői gyűrű az elkötelezettséget, a szerelmet és a hűséget szimbolizálja, és mindig ott lesz velünk, hogy emlékeztessen minket erre az ígéretre." - wikipédia

Olyan gyűrűt válassz, ami a fenti leíráshoz szerinted illik. Nem az ár a lényeg, de talán segíthet abban, hogy értékesebbnek érezd.

febr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
78%
nekünk 22 éve håzasodtunk össze akkor kaptam arany gyürüt nem egy többszászezrest csak egy egyszerüt de elveszet mert le csuszott az ujamrol egy vizparti nyaralásnål férjem nem hordja az övėt nem szereti az ékszereket ,én sem szeretem meg elvesznek de köszönjük gyürük nélkül is jol megvagyunk .
febr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:

Ha jegygyűrű alatt a párban vett karikagyűrűt érted, akkor én nem ilyet választanék, mert fontos a tartóssága.

Ha a kövesgyűrűt érted alatta, akkor nem érdekelne, hogy milyen. Sőt még jobb is, ha nem költ ilyenekre.

febr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
33%
Ha akarnék házasodni egyértelműen.
febr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
84%
Karikagyűrűnek sima aranygyűrűt választanék,minden dísz nélkűl.Eljegyzésinek pedig olyat,amiben nagyobb gyémánt van.
febr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!