Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ragaszkodnál egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ragaszkodnál egy normális jegygyűrűhöz vagy megelégednél egy ötezer forintos, kínai orvosi fémmel?

Figyelt kérdés
Jó esetben egyszer megyek férjhez, ezért úgy gondolom meg kell adni a módját. Ez többszázezer lenne, a kínai orvosi fém meg mondjuk 15k

febr. 28. 11:31
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
72%

Én speciel a gyűrűhöz sem ragaszkodtam, a férjem (akkor még vőlegényem) vonszolt be szinte egy ékszerüzletbe, hogy akkor is vesz nekem egy rendes karikagyűrűt. :) Külön eljegyzési gyűrűm nincs is, csak a sima karika, belül egy egyszerű vésettel. Mondhatni, a klasszikus. De ha már gyűrű, amit az ember viselni akar, akkor olyan legyen, amit szeret is. Szóval ha tudod szeretni az orvosi fémből készültet, akkor miért ne. A kérdésedből mondjuk pont nem ez jön le, tehát hiába írjuk mi itt, hogy nem ragaszkodnánk a drága gyűrűhöz.


Szerintem egy sima arany karikagyűrű ma sem kerül többszázezer Ft-ba, ha te valami nagyon fancy ékszert szeretnél, akkor gondold meg jól, mert annak sincs szerintem értelme, hogy megveszel egy olyan méregdrága gyűrűt, amit aztán csak mutatóba viselhetsz, mert olyan kényes. Jól is néznék ki, ha naponta x-szer le kellene kapkodnom a gyűrűmet, mert árt neki, ha mosogatok vagy más házimunkát végzek, vagy simán csak ha bekrémezem a kezemet. Olvastam én anno gyönyörű fancy gyűrűket készítő ötvös oldalán, hogy micsoda bánásmódot ajánl egy ilyen gyűrűnek, hát az nem igazán életszerű.

Szóval én azt mondom, adj alább az elvárásaidból, nem kell feltétlenül a párezer Ft-os fémig, de egy vékony sima arany karikagyűrűig is lehet, az is méltó, és sokkal régebbi, mondhatni időtálló szimbóluma a házasságnak. Egyébként annak idején olvastam én menyasszonyos csoportban, hogy van, aki meg kifejezetten kovácsoltvas gyűrűt akart, merthogy az igazán tartós (azt nem tudom, manapság is trendinek számít-e, akkoriban többek választották).

febr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ, ki a vőlegény. Ha Lölő házasodik újra, ragaszkodj a nagyon drágához! Óriási kővel, Gábor Zsazsa óta tudjuk, a gyűrűt úrinő visszaadja váláskor. Csak a követ tartja meg...
febr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez nem ragaszkodás, hanem anyagi helyzet függvénye.

Én semmi mást nem hordok, csak sárga aranyat (abból is csak egy fülbevaló és egy karlánc). Így a gyűrűm is az lett. Hülyén nézett volna ki valami teljesen más. Ha nincsenek benne drágakövek, akkor az sem több százezer forint.

febr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
62%

Édes istenem micsoda barom aki képes kiadni gyűrűkre egy valag pénzt.

Nem mindegy lehet rézkarika is attól még ugyan úgy szeretik egymást.

febr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
81%
Mi olyan hamar hoztuk össze az esküvőt, hogy csak vettünk 2 gyűrűt valami kínai boltban és azt húztuk egymás ujjára. Azóta sincs rendes gyűrűnk 😄. Szerintem nem az a lényeg.
febr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
77%
Nekem fából van, tökéletesen megfelel :D De a kérdésed alapján nyilván más az értékrendünk.
febr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
67%
Nekünk nem volt gyűrűnk, évekkel később vettünk Bécsben, de azt sem hordtuk.
febr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
82%
Nem bírom a gyűrűt, úgyhogy simán megfelel a semmilyen..
febr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
77%
A legkevésbé sem.
febr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
57%
Az én gyűrűm a családi aranyból lett beolvasztva :D A gyerekkori fülbevalóm is benne van, nekem így még érzelmi szintje is van. A jeggyűrűm meg egy vékonyka arany, apró kövekkel és gyöngyel. De nem hordom, mert félek, hogy leeik a gyöngy. Szóval összességében olcsón megúsztuk ezt a dolgot, nem is vágyom több százezres csecsebecsékre. Főleg, mert nem is látni manapság a gyűrűkön, hogy mennyibe került, max a vastagsága miatt kerülhet többe, a kövek gagyi üvegből is lehetnek.
febr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!