Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ragaszkodnál egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ragaszkodnál egy normális jegygyűrűhöz vagy megelégednél egy ötezer forintos, kínai orvosi fémmel?

Figyelt kérdés
Jó esetben egyszer megyek férjhez, ezért úgy gondolom meg kell adni a módját. Ez többszázezer lenne, a kínai orvosi fém meg mondjuk 15k

febr. 28. 11:31
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
93%

41, nem éppen, mert a bóvli nem strapabíró, eltörhet, elszíneződhet, eldeformálódhat, és nem értékálló.

De megértelek, ha neked választanod kell és te abból inkább a nyaralást fizetnéd. Én abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy vehetek tisztességes gyűrűt a leendő feleségemnek, és marad is.

febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
53%
41, nem mindenki szarrágó. Ha már itt tartunk. :) De az is megmosolyogtat, hogy férfi létedre sajnálod a pénzt a gyűrűre, amivel meg akarod kérni a barátnőd kezét. Rongyrázásnak nevezni egy egyszeri befektetést, mellesleg az ékszer értékálló is. Sajnálom a nődet!
febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
55%

41-es vagyok.

Honnan vetted, hogy férfi vagyok? Nem vagyok…

Nőként fütyülök a méregdrága ékszerre, én praktikus vagyok, egy olcsó gyűrűnek nekem pont annyi haszna van, mint egy százezresnek.

Amúgy is zavar a gyűrű, úgyhogy teljesen jó anélkül is…

Én nem vágyom extra dolgokra, nekem egy tökéletes randi biciklitúra, kirándulás az erdőben, séta a vízparton. Nem kellenek nagy dolgok.

febr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
70%
Mi a jó büdös franc az a kínai orvosi fém???
febr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
60%
44, attól mert te megelégszel a minimummal, elvagy a sétával és gyűrű sem kell, azért még nem lesz rongyrázás egy tisztességes lánykérés.
febr. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
49%
Jaja, tisztességes lanykérés, világraszóló lakodalom többszáz fővel,1 év múlva meg válás.😅Nem a gyűrű a fontos.Aki ezt nem érti,annak nem volna szabad házasodni.Persze nekem teljesen mindegy,és el is fogadom,ha más a véleménye erről valakinek,de higyjétek el,ha az már probléma,hogyilyen legyen a gyűrű,és akkora,hogy vitatkozni kell rajta,meg a gyk-n kérdést írni róla, akkor ez lesz a legkisebb baj.Csendben megjegyzem,hogy a mai világban igenis spórolnék ezeken a külsőségeken,mert a lakhatás,a minőségi étel,együtt eltöltött idő,stb sokkal fontosabb számomra,mint hogy miből van egy ékszer.(vagy hogy van-e egyáltalán)
febr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
40%
Pontosan, utolsó.
febr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
90%

Mindenki más. Én úgy vagyok vele, hogy ha már ékszer, legyen minőségi. Nem veszek és nem is hordok bizsut, cserébe nincs is sok, egy-egy állandó darabot szoktam hordani mindenből. Mondjuk a színaranyra még így is sajnálom, de minimum aranyozott dolgokat szeretek hordani, pár évig azok is elkísérnek. Nekem fontosak az ékszereim, sok időbe telik mire kiválasztom azt, amit utána évekig hordani fogok. Más meg leveszi a Rossmann állványról ami megtetszik neki, cserébe van egy tucat mindenből. Árban ugyanott van. A legolcsóbb meg ha valaki nem hord ékszert.

Namost a jegygyűrű nem pár évig kell szép legyen, hanem jó esetben egy életen át. Erre a silányabb anyagok nem alkalmasak. A nemesacél (orvosi fém) mondjuk pont igen, de az meg (sárga) arany színű nem lesz, max aranyozott, ami lassan ugyan, de le fog kopni.

Mindenki döntse el maga, és a pénztárcája. Nyilván ha valaki nem hordja, nem szereti az ékszereket, akkor a fiókba pihenni bármilyen anyag megteszi. De aki szereti és valóban hordaná, annak megéri beruházni egy tartós darabra (ami lehet nemesacél is, ha valaki nem ragaszkodik a klasszikus arany színhez). Aztán határ a csillagos ég, ami több százezezer ott már nem csak az anyaga drága. Összeveszni ezen nem éri meg persze a partnereknek, de ilyet nem is írt sehol a kérdező.

febr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
42%
"tisztességes lanykérés, világraszóló lakodalom többszáz fővel,1 év múlva meg válás.😅" - nyugtasd magad ezzel. :) Azért mert te nem kapsz szép dolgokat, más még megadhatja ám a módját, te kis pick me!
febr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
46%
50, nekem is az jutott eszembe, hogy mekkora pick me a csaj. "Nekem nem kell semmi, elég a séta, elég a bóvli, sőt, gyűrű sem kell nekem. Aki vesz normálisat a párjának, az egyből rongyrázó, akinek lakodalma van, az biztosan el is válik...". Ilyen megkeseredett, irigy nőt bakker.
febr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!