Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ragaszkodnál egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ragaszkodnál egy normális jegygyűrűhöz vagy megelégednél egy ötezer forintos, kínai orvosi fémmel?

Figyelt kérdés
Jó esetben egyszer megyek férjhez, ezért úgy gondolom meg kell adni a módját. Ez többszázezer lenne, a kínai orvosi fém meg mondjuk 15k

febr. 28. 11:31
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
42%

Mi a frász az a pick me csaj?

Sejtem, de öreg vagyok én ehhez, sose voltam kétségbeesve pasi után ácsingózó, képzeljétek, kis 20 évesek, az emberek különböznek.

Igen, nekem nincsenek nagy igényeim, na és? Ostoba ifjak vagytok.

márc. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
100%

Abszolut nem ragaszkodom méregdrága dolgokhoz. A karikagyűrűnk klasszikus, arany féldomború, 6mm széles, de gyakorlatilag semmibe sem került, mert régi arany ékszereket szedtünk össze ami csak porosodott, összedobtuk és bementünk egy ötvöshöz, megvette, és még a gravírozást+ munkadíjat is azzal " fizettük". Lett két csodaszép gyűrűnk:), olyan amilyet akartunk, sőt, az arany több lett mint amire számítottunk, így maradt is pénz utána bőven.

Az eljegyzéskor egyébként egy szép egyszerű nemesacél karikagyűrűnk lett amit a bal kezünkön azóta is hordunk. Együtt választottuk. ( A jobbon meg az aranyat az esküvő óta). Nagyon szeretem az acélgyűrűnket is, mert nem csicsás és tartós, + így a páromnak is volt gyűrűje vőlegényként is.:)

Nem szeretem a köves gyűrűket.

márc. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
81%

Ha fogjátok is hordani,akkor azért valami időtállóbb kéne.Milyen az a kínai orvosis fém?

E között és a milliós darabok között is van azért bőven igényes átment.

Számoljunk azzal,hogy vagy most mondjuk 25-30 és ideális esetben nem váltok el, élsz még mondjuk 40-50 évet,ha majdnem mindig hordani akarod,akkor azért muszáj valami minőségnek lennie.

márc. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
77%
Az arany amúgy lágy fém,tehát pont nem a legtartósabb.Ha jó vastag, akkor persze kevésbé észrevehető,de attól még kopik.Az orvosi fém az pl kevésbé kopik,tehát ez az időtállóság is csak egy dolog Persze érthető,ha valaki inkább nemesfémet szeretné,de valóban van átmenet az 5000ft és a többszázezres között.Én valahol középen kompromisszumot kötnék,de mondjuk 150-200e-nél többet tuti,hogy nem költenék rá.Egyrészt sokan nem tudják állandóan hordani,aztán vannak aki kihízzák,kifogyják,éshát vannak akik sajnos elhagyják.A guta ütne meg minden esetben,és ez nem ritka eset.
márc. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
53%

Megelégednék vele.

Amit én kinéztem az kb 1500-1800ft. Karbon acél és zöld cikoria vagy mifene van benne. És ha netán elhagyom, csak az eszmei értéke miatt leszek szomorú.


Szüleimnek van arany gyűrűje. Karika is meg köves is. Egyikük sem hordja. Anyám elhagyta a karikát. Apámét hordta egy darabig, mert ő meg kihízta. Aztán egyszer beakadt neki valahova. Akkor megilyedt és azóta nem hord gyűrűt. 35 éve vannak együtt.


Mit értessz az alatt hogy "megadni a módját"? Hogy legyen már azért valami nemesfémből, nem baj ha nem drága? Pl 10 000Ft-ért is lehet venni ezüst gyűrűt, nem tudom milyen kővel. Vagy legyen rendesen igazi, minden részletében és kerüljön valamivel nagyobb összegbe?

Ha az elsőt érzed ez alatt, akkor megértelek. Lehet olcsón is nemesfémet venni. Ha a üásodikat, akkor...hát... Kinek mi.

márc. 14. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!