Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ragaszkodnál egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ragaszkodnál egy normális jegygyűrűhöz vagy megelégednél egy ötezer forintos, kínai orvosi fémmel?

Figyelt kérdés
Jó esetben egyszer megyek férjhez, ezért úgy gondolom meg kell adni a módját. Ez többszázezer lenne, a kínai orvosi fém meg mondjuk 15k

febr. 28. 11:31
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
43%
47 vagyok.Kapok szép dolgokat.De pl a többszázezres gyűrű,meg a többszáz fős lakodalom helyett vettünk egy házat.Már ki is fizettük önerőből.20 éve vagyunk házasok,van is aranygyűrűnk,valahol az elején írtam,bár a munkánk miatt akárhányezerforintos is lehetne,nem tudjuk rendszeresen hordani.De...Én nem azért mentem hozzá,mert aranygyűrűt hozott.Ha semmilyen nem lett volna akkor is hozzámentem volna.Jelen esetben én kompromisszumot kötnék a kérdező helyében,vennénk egy egyszerű arany karikagyűrű párt.Abszolút igaza van viszont a párjának,hogy pontosan ugyanúgy megfelel egy bármilyen gyűrű is a célnak,mert ez egy jelkép.Annak a jelképe,hogy komolyan vele szeretne lenni örökké.Ezért karika.Mert nincs vége.Persze mindenki úgy adja meg a módját,ahogy akarja.Én a környezetemben ezt látom.Akik csillivilli esküvőt tartanak,azok hamar elváltak.Külsőségek voltak a fontosak.200fős lakodalom volt a szomszédban tavaly,limuzin,tökömtudja milyen együttes,drágaköves eljegyzési gyűrű,plusz a karika.Onnan tudom,hogy a Facebook ezzel volt tele.Válnak,és marakodnak,hogy mi kié legyen.Nekünk nem az volt a fontos.Szeretjük egymást,meg a gyerekeinket.
febr. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
45%

Elvettem a nejem gyűrűnk nem volt mert nem volt pénzünk kölcsön gyűrűnk volt arra az egy napra, boldogok vagyunk van két gyerekünk szép házunk két autónk nincs hitelünk, gyűrűnk azóta sincs de 35 éve boldogok vagyunk együtt.

Akinek a gyűrű a fontos annak a pénz számít csak.

febr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
22%
Hát 53,ezt értik kevesen,és ez a nagy baj.52-es voltam.
febr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
83%

52, ők elváltak, és akkor mi van? Azok talán nem válnak el, akiknek olcsó gyűrű, meg olcsó esküvő jutott? Semmiféle összefüggés nincs, mivel ahogy írtad, valóban nem ezen múlik!

Persze, lehet ezzel vigasztalni magad, hogy "jaj, úgyis elválnak", de ez sima rosszindulat.

febr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
79%

Nem igazán értem a problémát. Csak tudod, milyen lehetőségeitek vannak. Ha zsebből építkeztek a világ tetején, a vőlegénynek egy kocsi ára van a bal csuklóján, akkor azért ne vegyen rézdrótot az ujjadra. De ha falusi csok-ra lesz a ház, akkor ne várj el gyémántot.

55, te meg nem jól látod, a nagyon olcsónál tényleg nem válnak, nincs harmincezrük a perre (bocs, nem tudtam kihagyni, köcs.g vagyok:)).

febr. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
45%

Ne hogy elhidd, hogy ha nem tetszik az orvosi fém karikagyűrű, akkor aranyásó vagy. Több mint 20 éve vagyok házas, de az ilyen olcsójános, vagy fillérb@szó férfiakat messzire el kell kerülni.

Egy arany karikagyűrű nem a világ pénze, ráadásul nem kell havonta venni. Jó esetben egy életre szól. Most megnéztem a neten, hogy a mi gyűrűnköz hasonló mennyibe kerül. Mai áron számolva a férjem napi 20-25 forintot költött a gyűrűre. (20 évre lebonta a gyűrű árát). Ráadásul kettőnk gyűrűjére, hiszen a karikagyűrűket párban adják, és az egyik az övé.

márc. 1. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
42%
Figyeljetek már!Nekem semmivel nem kell magam vígasztalni.Nekünk is van gyűrűnk,leírtam.Nem 5000ft-os,de nem is többszázezres.Ez a 20 évre lebontva havi 20-25ezer nem gondoljátok,hogy baromi sok egy valójában hasztalan tárgyra?Mert az egyszerű arany karikagyűrű nem kerül ennyibe,és ugyanazt tudja.Közben meg sírtok,hogy sose lesz saját lakás,stb.Hát így nem is.Persze aki amúgy is milliomos,annak lesz,de valószínűleg a kérdezőéknél sem ez a helyzet,mert akkor nem lenne ez kérdés.Attól,hogy valaki nem akar többszázezret kidobni az ablakon,nem olcsójános.Viszont igenis van összefüggés aközött,hogy valakinek mennyire számít a külsőség,és aközött,hogy mennyire fognak tudni hosszútávon együttműködni egy házasságban.Ugyanis sok 10 év alatt nagyon sok olyan helyzet fog adódni,mikor nem lehet rongyot rázni.Az első ilyennél olcsójánosnak lesz titulálva a férj,és le le az cserélve.Valami oka biztos van annak,ha az egyik fél nem akar ennyire költekezni, nagy valószínűséggel az,hogy nem telik nagy esküvőre,drága cuccokra,viszont az ára el szeretné ezt játszani.Ebben az esetben nem biztos,hogy hitelt kellene felvetetni azzal a drága jóembertel,hogy a kedvesnek lehessen többszázezres gyűrűje.Lehet,hogy nagyon nem így van,de én ezt gondolom.
márc. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó napi 20-25 forint. Az havonta 600-620 Ft 20 évre lebonta. Ha ennyi nincs, akkor az olcsó János. Ráadásul az arany bármikor eladható, napi árfolyama van.

Az orvosi fém meg maradjon a lábamban, ha eltöröm és össze kell szegecselni

márc. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
57%
Ja,én 20-25 ezret olvastam.Ezt benéztem De amúgy akkor is fenntartom,hogy nem ezen múlik.És azt még mindenkinek magának kell tudnia,hogy mi fér bele,itt senki nem tudja megmondani.Ha viszont úgy állnak,hogy hitelre kell építkezni, akkor őrültség ilyenre többszázezret kiadni.Mint ahogy hülyeség hitelből lagzit csinálni,nyaralni menni,vagy karácsonyi ajándékot venni,csak azért,mert úgy divatos.Fentartom a véleményemet,hogy a házasodásban sem a gyűrű,sem a ruha,sem az lakodalom nem fontos.Az a fontos,hogy egymással akarják leélni az életüket,hogy elfogadják a másikat úgy és olyan aki amilyen,hogy mindenben egymás mellett lesznek.Örökre.Ezt szimbolizálja a gyűrű is,akár fából van,akár aranyból,akár drágakövekkel kirakva.Ha ez a kérdés megszületett, akkor két esetet lehetséges.Első:csak az a fontos,hogy villogjunk,hogy nekünk telik ilyenre,pedig nem, igazából nem a házasság a fontos.Második:Telne ilyenre,de nem gondolja komolyan az egyik fél,és sajnálna kidobni ennyi pénzt az ablakon.Egyik rosszabb mint a másik.C verzió az lenne,hogy telik is ilyenre,meg szeretik is egymást, akkor viszont nem lenne a kérdés,mert akkor elmennének,és megvennék a drága gyűrűket és nem lenne rajta vita.
márc. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
96%
Na jó, azért ne keverjük a befektetési arannyal a karikagyűrűt. A gyűrűt csak törtaranyként lehet eladni, bármennyi volt a boltban, töredékéért lehet eladni.
márc. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!