Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házassági szerződést, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házassági szerződést, hogy szokták fogadni a nők?

Figyelt kérdés
Általában simán aláríják vagy jön a nagy dráma, hogy "jajjj hát nem bízol benne"?
2013. márc. 3. 22:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:
23%

csak úgy vegyünk el valakit, hogy az én hátamon ne kapaszkodjon fel, velem több ne legyen, csak magától, mert ha kirúgom, velem semmivel ne legyen gazdagabb.


(csak hátha fel is pontoznak ha ezt írom)

2013. márc. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:
82%

"és ha nem szült volna, lehet ha másnak szül, az nem hagyja el, vagy az működik."

Ez vissza felé is igaz, lehet ha nem öt veszi el az a férfi akkor még mindig együtt lenne a gyereke anyjával.


"és egy anya nem anyagi indokokkal marad gyesen, mert hú de jó, h eltartják! hanem imádja a pici babáját és mellette akar lenni, a lehető legnagyobb biztonságban tudni."

Nem én hoztam ezt fel hátránynak. Elég érdekes ez a kettős mérce. Anya otthon marad mert a babája mellett akar lenni, de ő közben nagy hátrányt szenved mert kevesebb a fizetése. Valamit valamiért :)

2013. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim ***** válasza:
0%

a család mint alapmodell

nő az érzelmi biztonságot nyújtja

pasi az anyagit.


nő gyűjtöget, pasi vadász


aki nem fogadja el a férfi, mint családfenntartó szerepét, ne házasodjon


(úgy látszik itt kizárólagosan lefelé pontoznak)

2013. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 anonim ***** válasza:
22%
és aki megszívat egy nőt, az fizessen
2013. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 anonim ***** válasza:
66%
#63: te honnan időutaztál ide?
2013. márc. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:
82%

Valahonnan a barlangrajzos korszakból.

Mai világban persze meg lehet élni egy fizetés mellett. Meg szegény anyuka otthon van 3-5. évig az alatt aztán egy fél lakást lehetne keresni. Csak én élek más világban?

2013. márc. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:
91%

Komolyan én most nőként szégyellem magam, hogy mennyire bebizonyosodik, amit eddig védtem a saját nememben, amikor sok férfi azt mondta, hogy a nők váláskor milyen lenyúlók.

Most komolyan azt mondja néhány nő, hogy az a normális, hogy egy szatyorral hozzámegy valakihez, akinek mondjuk háza, vállalkozása van, potyogtatja a gyerekeket és ezért neki jár a fele vagyon, ha elválnak?


Nem az lenne a normális, hogy a nő is teper, hogy legyen valamilye? Most nehogy azt mondja már nekem valaki, hogy lehetetlen.

A legutóbbi munkahelyemen 11 beosztottam volt, férfiak, nők vegyesen, jól kerestem, nem igaz, hogy nőként nincs lehetőség érvényesülni.

Nem csak abban kell kiteljesedni, hogy babázunk.

Arra is megvan a lehetőség, hogy apuka is otthon maradjon a gyerekkel mondjuk szoptatási időszak után.

Legyünk már ebben is egyenrangúak, ne csak a pénzre fájjon a fogunk!!


Kérdező biz isten jó, hogy feltetted ezt a kérdést, most jól elgondolkoztattál engem is.

Részemről egyértelmű, hogy aláírnám, sőt én magam szorgalmaznám, hogy írjunk, hiszen én sem adnám oda csak úgy, amiért én dolgoztam meg!

2013. márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:
100%

"Komolyan én most nőként szégyellem magam"


Én is nő vagyok és amióta erre az oldalra jöttem olvasgatni, komolyan vannak olyan kérdések és sokszor válaszok hogy én is szégyellem magam helyettük. Na meg a gyerektartás kérdések is hasonlók ahol 2 gyerekre nem elég fejenként 80.000Ft gyerektartás meg apuka lakásában az ingyen lakás, mert hát a gyerekre havonta többet kell költeni mint a minimálbér. :)

2013. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 anonim ***** válasza:
27%
Az biztos, hogy normális kapcsolatban nincs ilyen "nemek harca", mint ebben a kérdésben. Nem normális kapcsolatban meg minek házasodni? :D
2013. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ez sem igaz ebben nincs nemek harca

A és B összeakar házasodni A éppen befejezte az egyetemet nincs semmije, B 10. éve dolgozik gürizik összekuporgatott pár milliót és ezt nem akarja a kukába dobni. Mi ebben a baj? Semmi, ha A nem akar válni akkor nem tök mindegy mit ír alá válásra.

2013. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!