Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házassági szerződést, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házassági szerződést, hogy szokták fogadni a nők?

Figyelt kérdés
Általában simán aláríják vagy jön a nagy dráma, hogy "jajjj hát nem bízol benne"?
2013. márc. 3. 22:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 anonim ***** válasza:
9%

HA korrekt a szerződés oké. De én csak olyat írnék alá, hogy amit behoz a házasságba, az az övé marad, onnantól a dolgok közösek. MErt pl. ha én szülök neki 3 gyereket, akkor nyilván akár 9 évig sem keresek semmit, kiesek a karrieremből stb. Ettől függetlenül nem végzek értéktelen munkát. Tehát, ha valakinek szülök 3 gyereket, igenis nem hagyhat hátra engem csupasz seggel, mert a 25 éves kolléganőjének nincs megereszkedve a hasa.


Tehát szerződés függő. Ha korrekt és engem is véd, alá írnám.

2013. márc. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/85 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó!


Minden nő körömszakadtáig ragaszkodik a gyerekeihez, pl. ha válik,

hogy "én szültem és nem ő" !!


Ha meg pénzről van szó, akkor a szöveg így hangzik:

"neki szültem 3 gyereket" !!


Amúgy nem anyagiasak a nők...

2013. márc. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/85 anonim ***** válasza:
66%

"Hát igen kurv@ nagy kudarc, hogy kvázi luxus körülmények között élhet munka nélkül míg a gyereket nevelgeti.

Tehát a Te felfogásod szerint tartsam el míg a gyerek miatt otthon van (ez természetes) meg aztán még ha esetleg válunk még ezt az időszakot kárpótoljam is neki?:)) "


Mivel csak nő szülhet gyereket, így akárhogy is, de kénytelen lesz ő egy időre "kiesni a munkából"... Azonban le is lehet rövidíteni minimálisra ezt az időt:

Amikor már nem megy a munka a nagy hasától és várható a szülés, akkortól otthon marad. Megszüli a gyereket, 1-2 hónapig még otthon marad, nem tudom pontosan mennyi idő kell, szóval míg belerázódnak, és kialakulnak a mindennapok menetrendje. Leginkább a szoptatásra gondolok!!! (A többi feladatot -pelus csere, fürdetés, séta, dajkálás... - az apa is el tudja végezni.)

No ha rendben megy a szoptatás, kb kiszámítható az ideje, a nő pedig elég erős már, akkor visszamehet dolgozni, hogy legyen rendes fizetése és ne "te tartsd el". Így csak minimális ideje esett ki, és talán a munkahelyén is látják benne a dolgozni akarást, és nem fogják elküldeni. Bár tudod ilyenkor nagyon hamar lecsapnak ezekre a nőkre, és előítéletből küldik el őket, ezért is a legtöbben otthon maradnak a leghosszabb ideig, amíg lehet, ez nem csak a babázásról és a kényelemről szól.

Viszont a gyereket nem lehet néhány hónaposan egyedül hagyni, úgyhogy onnét jöhetsz te képbe, mint a gyerek apja! Neked ugyanúgy kötelességed törődni vele! Te is elmehetsz Gye.-re (sose tudom, hogy gyes vagy gyed, de ilyesmi). Ekkor a te fizetésed fog kiesni, de kaptok a gyerek után kevesebbet. A feleséged fizetéséből meg "kvázi luxus körülmények között élhetsz munka nélkül míg a gyereket nevelgeted"! És nem róhatod fel a nejednek, hogy nem dolgozik. Ráadásul férfi vagy, hatszor könnyebben fogsz után munkát találni, vagy a régi munkahelyedről sem fognak oly könnyen lapátra tenni, mint egy nőt.

Csak az anyagiakon kívül el ne felejtsétek ezt is belevenni a házassági szerződésbe! Mármint, hogy neked is kutya kötelességed törődni a gyerekkel!

Ja amit kifelejtettem! Annyival lesz csak neked több a gyerekkel a meló, hogy mivel szoptatni nem tudod, így majd naponta többször el kell sétáljatok a feleséged munkahelyére, hogy szoptathasson. Adja Isten, hogy a munkahelyén ezt ne nézzék rossz szemmel! Tudod az anyatej az eléggé fontos, nem lehet rögtön tápozni a gyereket...

2013. márc. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/85 anonim ***** válasza:

77-es! Igazad van, nőként mondom.

De emiatt jár a lepontozás:

"Amúgy van egy mondás:

Nő mellé nem biztos, hogy kapsz vagyont.

De vagyon mellett annyi nőt kapsz amennyit csak akarsz!"


1/ MI az, hogy kapsz vagyont??? Épp arról van itt házassági szerződésről szó, hogy a házastársak ne egymás vagyonával rendelkezzenek! A megtakarítás nélküli libuska műnő se az esetleges gazdag pasiéval, de a szorgalmas spórolós nő vagyonával se az esetleges csóró link pasi...!


2/ Sokra mész a nagy vagyonoddal, ha tuskó vagy, vagy bűnronda, kopasz, kövér, beképzelt. Annyi szöszi műnőt kapsz, amennyit csak akarsz. De az eszesebb nem fog veled leállni. Nyilván ha beéred az előbbivel, akkor igazad van. :-)

2013. márc. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/85 anonim ***** válasza:
0%

82-es


A gyerekelhelyezést ne keverjük már ide!


Itt arról van szó, ha egy hapsi ennyire bunkó, hogy 3 évig luxuskörülmények közötti nyaralásnak titulálja a gyereknevelést, ami az egyik legfárasztóbb, legunalmasabb, és mint láthatjuk legkevésbé megbecsült munka a világon, ráadásul nem is 8, hanem 24!!! órában, na az jobb is ha szerződést köt, mert hamarabb válni fog, mint h a gyerek kijárná az alsó tagozatot!!!!


Hihetetlen hogy ennyire nem becsülik itt egyesek a nőket, és azt ami egy gyerekneveléssel jár.


Szerencsére tapasztalataim szerint ez csak addig tart, amíg egy férfi nem lesz apa. Onnantól rögtön jobban elkezdik tisztelni a nőket. Végigcsinálnak egy terheséget, egy szülést a nővel, és utána megtapasztalják, mekkora meló is egy gyerek, amellett, hogy iszonyat unalmas, és menekülnek is dolgozni.


De én APA szájából még nem hallottam ennyi ocsmányságot, amit itt hím nemű, magukat férfinek tituláló véglények elő bírnak adni.


Amúgy nekem is az a kérdésem, ha valaki ennyire nem bízik a másikban mi a tosznak kéri meg????


De ez nem csak az én kérdésem, páromnak olvastam fel pár gyöngyszemet a kommentek közül, és ő is rögtön ezt kérdezte.


Majd megkért szépen, hogy ne olvassak többet hangosan, mert a primitívség és emberi butaság kihozza a sodrából.

2013. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!