Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen menyasszonyi ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen menyasszonyi ruha állna jól egy ilyen lánynak?

Figyelt kérdés
Elég fiatal vagyok még, a kitűzött dátum előtt töltöm be a 19. születésnapomat. A bőröm nagyon, de tényleg nagyon sápadt, szinte hófehér. 163 cm és 48 kg vagyok, de ezt az esküvő napjáig 45-re mindenképp, de akár lejjebb is tudom faragni. Homokóra alkatom van, vékony derekam és szélesebb csípőm, vastagabb combjaim. A hasam elég lapos már most is, de az esküvő napjáig teljesen formába fogom hozni magam. Ha ez számít, akkor sötétbarna, már-már fekete hajjal rendelkezem és zöld szemeim vannak. Mindenképp hófehér ruhában gondolkodnék, az ár nem lényeg. Esetleg van valakinek konkrét ruha ötlete vagy egy hely, ahol az alakomra illő álomruha után tudnék kutatni? Egyáltalán milyen ruha illik az alakomra?

2014. márc. 24. 15:31
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
10-es 48kgból akar 5-8 kg-ot fogyni :-(
2014. márc. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

"addig nem nyugszom, ameddig nem lesz lyuk a combjaim között"


A sörétes puskát javaslom a probléma megoldására!

A lyuk ugyanis genetika! Van, akinek 80 kilósan is átfér egy kosárlabda, másnak 40 kiló vasággyal is összeérnek a combjai.

2014. márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az aggodalmat, de elsősorban itt legalábbis nem a fogyókúra a lényeg, szóval ha megkérhetnélek titeket, térjünk vissza az eredeti témához. Köszönöm szépen : )
2014. márc. 24. 16:21
 14/39 anonim ***** válasza:

Homokóra alkathoz MINDEN megy.

Ha már az eleve is vékony alakodat még tovább akarod nyújtani a magas párod miatt, akkor A-vonalú ruhát választasz és olyat, ami nem pántnélküli,

bár szerintem amilyen arányaid vannak (vékonyság) téged még egy óriási szoknyás pántnélküli ruha sem fog összenyomni.

2014. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
tudom, tudom, nem ez a téma, de a 163 cm-hez ideális suly az 53-55 kg lenne. 48 kg-bol még 5-8 kg ..nehogy a végén a korházban köss ki. már most a sovány, alultáplált kategoriába tartozol.
2014. márc. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogynod kell, hanem alakot formálni, amit edzéssel lehet elérni, és nem koplalással, diétával, a megfelelő, egészséges, kiegyensúlyozott táplálkozás nagyon fontos. Szóval inkább híznod kellene izomban, és formásodnod, nem fogynod. Látatlanba meg nem lehet megmondani mi állna jól, a súlyod ilyen szempontból teljesen lényegtelen is, nagyobb jelentősége a mell, csípő, derék méretnek, esetleg vállak szélességének. Nyilván ha a csípőd szélesebbnek találod és/vagy rövidebbek a lábaid, az általad linkelt ruha semmiképp nem lesz jó, mert a felsőtestet nyújtja, a lábakat rövidíti.

Ami csakis a magasságod alapján előnyös lehet egy derekat hangsúlyozó ruha, kisebb mellek esetén lehet pánt nélküli fazonú, jobban díszített. A szerinted vastag combjaid pl.: egy abroncsos/ A vonalú ruhában nem fognak látszódni, egy sellőfazonban annál inkább, hiszen az pont a csípőnél, comboknál dobja ki az alakot.

De próbálni kell és meglátod mi az, ami abszolút nem passzol.

2014. márc. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, egy kisebb szikla azért leszállt a vállamról, ám mivel nem tartom magam vékonynak, azt hiszem, mégis inkább az A vonalú ruha mellett döntök, hiszen ha úgy vesszük, az is lehet igazán hercegnős, csak jól kell megválasztani. Persze lehet, hogy ezt így most elterveztem, de mikor bejutok a ruhaszalonba, az elmém önkénytelenül is 180° fordulatot vesz : )
2014. márc. 24. 16:35
 18/39 anonim válasza:
18%

Szia! ^^

Azt irtad h tanacstalan vagy az eskuvoi ruha beszerzese kapcsan. Hat, ha megfogadsz egy tanacsot, semmikepp sem szalonban kolcsonzol vagy veszel, mert azok a ruhak annyira nem is szepek vagy nem minosegiek. Ha huzosabb a penztarca, azt tudnam tanacsolni, nezz ki egy gyonyoru ruhat, es a kepeit a te elkepzeleseddel, akar valamit hozzaadva vidd ell egy profi varronohoz, ha valoban ugyeskezu nagyon szep ruha szulethet. A masik, ha nem annyira szoros a nadragszij, en designer ruhakat tudnek ajanlani,csodalatosak es ha egy kicsit dragabbak is ezt ellensulyozza a minoseg. Nekem hirtelen ezek a tervezok ugrottak be:

Maggie Sottero ( [link] )

Pnina Tornai ( [link] )

Rosa Clara ( [link] )

Madeline Gardner ( [link] )

Perzse vannak meg masok is, de nekem elsore ok ugrottak be ok a kedvenceim es szerintem ok csinaljak a legszebb ruhakat.

2014. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim válasza:
0%
Egyebkent meg nyugodtan fogyj ha akarsz, es ugy erzed jol magad. Az emberekkel nem kell torodni. Csak irigykednek amiert te nadszal kiralylany vagy ok meg nem.
2014. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
40%

Egy 10 centis magassarkúval szinte bármilyen ruhát bevállalhatsz, ha nem veszel fel magassarkút, akkor viszont a magasságod miatt kizárt 1-2 ruha (leírhatnád, hogy tervezed:).


Magassarkúval pl. ilyesmiket is nyugodtan:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ha az ár nem számít, akkor egyértelműen haute couture... de az milliós összeg. Rendelésre és méretre készül csak.


Egyébként 18 évesen gondold meg még egyszer az esküvőt. Tudom, nem fogod, de jó eséllyel 2 év múlva már elvált nő leszel sajnos :(. Nagy a szerelem gondolom, jártok is már vagy 2 éve, de majd meglátod nem is olyan soká, elég 4-5 év, hogy iszonyatosan naiv és gyerek még az ember ennyi idősen!

Ne rontsd el az életed egy elhamarkodott döntéssel...

2014. márc. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!