Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen menyasszonyi ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen menyasszonyi ruha állna jól egy ilyen lánynak?

Figyelt kérdés
Elég fiatal vagyok még, a kitűzött dátum előtt töltöm be a 19. születésnapomat. A bőröm nagyon, de tényleg nagyon sápadt, szinte hófehér. 163 cm és 48 kg vagyok, de ezt az esküvő napjáig 45-re mindenképp, de akár lejjebb is tudom faragni. Homokóra alkatom van, vékony derekam és szélesebb csípőm, vastagabb combjaim. A hasam elég lapos már most is, de az esküvő napjáig teljesen formába fogom hozni magam. Ha ez számít, akkor sötétbarna, már-már fekete hajjal rendelkezem és zöld szemeim vannak. Mindenképp hófehér ruhában gondolkodnék, az ár nem lényeg. Esetleg van valakinek konkrét ruha ötlete vagy egy hely, ahol az alakomra illő álomruha után tudnék kutatni? Egyáltalán milyen ruha illik az alakomra?

2014. márc. 24. 15:31
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
77%

Most komolyan, egy földig érő ruhában nem tökre mindegy, van-e lyuk a lábad között? :DDDDD

De megnyugtatlak, az egyetlen lyuk a lábad között ami érdekli a jövendő férjedet, az már megvan ;) Elég csontkollekciónak tűnsz, és nekem kicsit úgy tűnt mintha csak dicséreteket meg szörnyülködést akarnál kicsikarni mind a súlyod, a tervezett fogyókúrád miatt, meg hogy áradozzunk rólad h fúúú, te aztán kiköpött Bella Swan vagy, porcelán bőr, fekete haj, szupervékony alkat, és még 19 évesen is házasodik... micsoda egybeesés... :O

Nyugi, bemész egy szalonba és ott mindent megnézhetsz, rád szabják, felpróbálhatod... nem kell ehhez ennyit elírni hogy milyen csodásan festhetsz :P

U.i: A Twilight a mai szórakoztató irodalom szennyeskosara. Miből gondolom hogy azért is rajongsz... :'DDD

Egy rocker lány.

2014. márc. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, a téma merőben elkanyarodott attól, amire a kérdésem vonatkozott. A súlyomat és alapvetően az alkatomat csak azért írtam le, hogy legyen miből kiindulni. Kérlek, hagyjuk a súlyomat, az a fogyókúra kategória lett volna.

Kedves 28-as válaszoló! Köszönöm szépen a weboldalakat, ezek a ruhák fantasztikusan szépek és valóban különlegesek. És köszönet a tippért is, ugyan még nem rendelkezem tapasztalattal, de amint meggyógyulok végre, remélem én is beszámolhatok arról, ez nekem mennyire jött át : )

Kedves 20-as válaszoló! Köszönöm szépen a tanácsokat, illetve a képeket is, mert ezek a ruhák egyértelműen káprázatosak, bár félek, rajtam borzasztó röhejesen mutatnának ezek a testre simuló fazonok, félek, pont azt hangsúlyoznák ki, amit el szeretnék takarni. Az esküvővel kapcsolatban pedig köszönöm szépen a féltést, de képtelen voltam felvetni, mi lenne, ha nemet mondtam volna. A kapcsolatunk egyébként nagyon régre nyúlik vissza, tehát ismerem már eléggé ahhoz, hogy a rózsaszín köd felett is nemet tudtam volna mondani, ha azt tartanám helyesnek : )

Kedves 21-es válaszoló! Igaz, a kérdésemre nem válaszoltál, de itt olyan félreértésekbe ütköztünk, amiket szeretnék kiküszöbölni, ha nem bánod. Igaz, földig érő ruhában nem látszik a rés, vagy nem is tudom hogy hívjam, tehát nem látszik a "lyuk" a combjaim között, ellenben rátenne egy keveset az önbizalmamra, ha én látnám. Szebbnek érezném magam tőle. Nem, sajnos vagy sem, nem vagyok csontkollekció, ezért is szeretnék fogyni. Minden menyasszony szeretné magát a legjobb formába hozni a nagy napra. Vagy legalábbis nagyon sokan. Mint említettem, nem dicséreteket és sértéseket várok, csupán ötleteket a ruhával kapcsolatban, mert mint már írtam, sajnos most beteg vagyok, így ha nem is tudok menni, nem tudok a fenekemen csücsülni se, és talán legalább ezzel közelebb vagyok a "sikerhez". A kérdésem arra is vonatkozott, hátha tud valaki jó minőségű ruhákkal rendelkező szalonokról, mert hallottam róla történeteket, milyen "gagyi" helyek is vannak, és nem szeretnék csalódni, főleg, mert hajlamos vagyok magam nagyon belelovalni a dolgokba. Nem, sajnos porcelán bőröm sincs, sőt, elég szeplős is vagyok. A fehér bőröm pedig nem valami genetikai adottság, csupán kicsi korom óta szörnyen vashiányos vagyok. Hidd el, nem annyira jó érzés, amikor az emberek megijednek tőled. A filmre áttérve, igen, a filmre, ugyanis a könyvig már el sem jutottam, nem az én világom. Gyakorlatilag maga a fantasy sem az én műfajom, tehát nem ragadott el, és nem vagyok fan sem, a következtetés nem volt jó. Bellának barna haja van és átlagos bőrszíne, nem? Ami azt illeti, nem, egyáltalán nem hasonlítok rá. Szupervékony alakom sincs, mint említettem, a derekam ugyan vékony, de széles csípőm és combjaim vannak, ami nem feltétlenül vall a vékonyságra. Sőt. Hogy miért írtam le? Ez igen egyszerű. Én is szoktam kérdéseket olvasgatni Gyakorin, meglepő módon inkább az esküvő témában. A legtöbb ilyen kérdésnél, mint az enyém, a kérdező leírta a külsejét, mert így nyilván könnyebb az egész. Enélkül elég furcsa lenne, hiszen nem gondolom, hogy egy alma alkatú lányhoz egy hatalmas, habos-babos ruha illene a legjobban, úgy, ahogy az én alakomra sem illenek a sellő szabású ruhák. Ha tévednék, elnézést kérek az alma alkatú hölgyektől, a téma ezen részén sajnos nem vagyok elég tájékozott, csak példát írtam. Mivel egyes kérdéseknél kérdezték a szemszínt, bőrszínt, hajat is, ezért odaírtam ezt is, hátha segít valamit. A korom pedig leginkább azért mérvadó, mert még nem vagyok elég tapasztalt a témában, sem az esküvői ruha, sem a homokóra alkat terén, ez az én tudatlanságom. Illetve a korom még azért is számít, mert nyilván más illik egy 19 éves menyasszonyhoz, mint egy 50 éveshez. Én legalábbis így gondolom. A Twilight-ot azért nem kritizálom, mert hiába nem szívlelem, máshoz idomulhat ez a műfaj, ellenben én azt hiszem, maradok a krimiknél, én azt kedvelem. Mindent összevetve nem, nem szeretem a Twilight-ot és nem, nem dicséreteket szeretnék kicsikarni az emberekből, sokkal inkább ötleteket, segítséget, tapasztalatokat - tehát választ a kérdésemre : )

2014. márc. 25. 15:04
 23/39 anonim ***** válasza:

Mivel alacsony termetű vagy és kilóban kevés, de ezek eloszlásában rossz, javaslom, hogy olyan ruhát keress, amit a klasszikus királylány-ruhának szoktak hívni (leginkább az 1830-as és '50-es évek stílusára hajaz) és mindenképpen magas sarkúval viseld.


A szemedet, a hajadat és a derekadat kell hangsúlyozni, ehhez keress egy olyan szalont, ahol értenek is a ruhákhoz, nem csak árulják vagy kölcsönzik azokat. A csípőd és a combjaidat remekül elrejti egy szép, harang alakú szoknya, a vékony derekadat pedig nagyon szépen ki lehet emelni pl. vastag brokát - vagy inkább szatén övvel.


Hosszú fátylad legyen és hosszú, földig érő vagy csepp alakú csokrod (mindkettő optikailag sokat nyújt).


Sok boldogságot! :)

2014. márc. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Az adataidat nézve gyönyörű, de csonti lánynak tippellek. A most divatos csodás csipkék dekoltázson és háton a finomságodat és a szépségeket emelné ki , és nőiessé varázsolna ott ahol kell. Túl nagy ruhát nem választanék , de túl szolíd szabásút sem. Én úgy látom hogy az alacsoy nagyon vékony lányokon nem annyira mutatnak a sellő és A volalú ruhák. Olyan kicsiknek és jelentéktelennek hatnak ellenben a magas menyasszonyokkal akiken a sellő fazon dívás ahogy belépnek. Én a helyedben gyönyörű csipke dekoltázson és háton gondolkodnék felsőrészként. Szoknyarészként pedig hercegnős fazont választanék, és hangsúlyoznám a darázsderekad. A magas vőlegény mellett így nem válnál jelentéktelenné , és a finomságoddal szépséges menyasszony lehetnél. Sok boldogságot kívánok!
2014. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nos, folydogálnak az események szépen lassan, a maguk medrében. A múltkori betegségnek köszönhetően elég gyorsan leolvadt rólam 4 kiló, így jelenleg 44 körül mozgok, bár sajnos valószínűleg ez leginkább izom veszteség. Mindenesetre észrevehető rajtam, legalábbis sok megjegyzést kaptam a szüleimtől, barátaimtól erre, így egy szinten örülök neki. Továbbá sikerült végre eljutnom egy szalonba is, de sajnos az első és csodálatos érzés ellenére sem igazán azt kaptam amire vártam. A ruhák őszintén szólva nem igazán ütötték meg azt a szintet, amit a fejemben elképzeltem. A tanácsadó hölgy kedves volt, sokat viccelt illetve rengeteg ruhát mutatott, különféle fazonokban. Igazából leginkább annak örültem volna, ha segít egy kicsit eligazodni a dolgokban, és talán meg is próbálta, de ő sem állt meg egy ruhafazonnál, illetve mindig újakat és más fazonnal rendelkező ruhákat adott rám, így egy kicsit még én is összezavarodtam és őszintén szólva egy kicsit el is ment a kedvem a szalonoktól, szó mi szó, lelomboztak. Ráadásul, persze ez nyilván nem az ő hibájuk, de rengeteg ruha túl nagy volt az én magasságomhoz. Amióta ott jártam csak még jobban izgulok és összekuszálódtak a gondolataim.

Az utolsó két válaszolónak köszönöm szépen, én is sokat ábrándoztam a hercegnő fazonú ruhákon, persze, nem a hatalmas, mindent elborító szoknyarésszel, mert próba alapján abban valóban eltűntem - de az is lehet, hogy csak maga a ruha volt túl nagy rám. Mindenesetre a magassarkút kötelezőnek érzem, mert köztem és a vőlegényem között gyakorlatilag majdnem 40 centi van, ez pedig nem mindig előnyös, az esetek többségében majdnem hogy komikus.

Ha szükséges, lemérhetem a pontos magasságomat, illetve körméreteimet is, esetleg segíthet.

A jókívánságokat nagyon szépen köszönöm mindenkinek, igazán jól esnek a szavaitok : )

2014. ápr. 5. 20:57
 26/39 anonim ***** válasza:

Jöttél, hogy tovább borzold a kedélyeket? :)

Na jó, legyen!

Mérd le a körméreteidet, hadd szörnyűlködjünk!

De aztán jó helyen mérj!

Derék a köldök feletti legvékonyabb részen, csípő a fenék legnagyobb részén, mell mellcsúcson! Jöhet még a comb is (legvastagabb részen). Elérted már az áhított "lyukat"?

Jöhet a felkar is!

2014. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Nem a kedélyeket szeretném borzolni, semmi ilyesmi nem áll szándékomban. Én mindössze tanácsot kértem, amit a legtöbb ember meg is értett, nekik köszönöm szépen.

Kérlek, máskor a lényeget szűrd ki, ha esetleg túl sokat beszélek -igen, ez is megesik- és ne akadj fenn egy dolgon. A körméreteket sajnos azonnal nem tudom lemérni, így nem tudsz min szörnyülködni így estére, ennek ellenére ha szeretnéd, holnap rendelkezésemre fog állni egy rendes centi is. Mindenesetre megkérnélek, gondold meg, mit írsz, mert egy nőnek nagyon is rosszul tud esni, ha az emberek "szörnyülködnek" rajta. Köszönöm.

2014. ápr. 5. 21:19
 28/39 anonim ***** válasza:

Jaj, egyem a lelkedet! A hozzád hasonlókkal csak így lehet!

Sokkterápiának hívják. Beteg vagy, de nem fogod fel! Testképzavar.

2014. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Így van, ez már betegség.

Én szintén 163 magas vagyok, és 52-55 kg között mozog a súlyom. 4 évvel ezelőtt az esküvőre lefogytam 48 kg-ra (nem akartam). És már akkor aggódtak az ismerőseim, hogy valami baj van, és szedjek fel pár kilót, mert így elég beteg kinézetem van. És visszanézve az esküvői képeket, tényleg durva, ahogy kinéztem. Aztán szép lassan vissza is jöttek a kilók szerencsére. Most szülés után vagyok 55.

De Te kereshetnél szakembert, mert ez nem normális, ahogy gondolkozol, és nehogy a kórházban köss ki a túlzott fogyás miatt! Illetve hogy a lagzit nem fogod végigtáncolni, abban is biztos vagyok...


És hogy milyen ruhád legyen? Ami hozzád illik. De nem a kinézetedhez, hanem a személyiségedhez!

2014. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Ez sajnos tényleg betegség már, kérdező.


Tudom, hogy nehéz elfogadni, de így van. Olyan 50 kg körül lenne az egészséges testsúly legalább, de ha izmos valaki, akkor az 55 is teljesen normális.

A 44 viszont már az anorexiás kategória.

Én is azt javasolnám, hogy keress fel egy szakembert, mert hidd el, súlyos bajok vannak az önképeddel :(

2014. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!