Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen menyasszonyi ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen menyasszonyi ruha állna jól egy ilyen lánynak?

Figyelt kérdés
Elég fiatal vagyok még, a kitűzött dátum előtt töltöm be a 19. születésnapomat. A bőröm nagyon, de tényleg nagyon sápadt, szinte hófehér. 163 cm és 48 kg vagyok, de ezt az esküvő napjáig 45-re mindenképp, de akár lejjebb is tudom faragni. Homokóra alkatom van, vékony derekam és szélesebb csípőm, vastagabb combjaim. A hasam elég lapos már most is, de az esküvő napjáig teljesen formába fogom hozni magam. Ha ez számít, akkor sötétbarna, már-már fekete hajjal rendelkezem és zöld szemeim vannak. Mindenképp hófehér ruhában gondolkodnék, az ár nem lényeg. Esetleg van valakinek konkrét ruha ötlete vagy egy hely, ahol az alakomra illő álomruha után tudnék kutatni? Egyáltalán milyen ruha illik az alakomra?

2014. márc. 24. 15:31
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Budapesten a Darling szalon nem tudom hogy megvan-e még. A ruháik közt több nagyon magas minőségű van magasabb árakkal. A lényeg, hogy anno több szalont végiglátogattam, de az ott dolgozó két hölgynek különleges képessége van a menyasszonyokhoz leginkább illő ruha eltalálásában. Nagyon értenek az alkatokhoz és az alkatból legtöbbet kihozó menyaruha fazonhoz. Ha jól emlékszem a Lancelot étteremmel szemben volt a szalon.
2014. ápr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Ma egész nap a belvárosban sétálgattunk, természetesen szalonok keresésének céljából, de az általad említett üzlettel nem találkoztam, bár meglehet, csak én nem voltam elég figyelmes, avagy nem egyezett az irányunk. Mindenesetre utána nézek, köszönöm szépen az ötletet. Ami azt illeti, sajnos némiképp lelombozódtam a szalonokat illetően, ami jó részben az én hibám is, tekintve, hogy túlságosan beleélem magam bizonyos helyzetekbe és ilyenkor rettentően csalódott vagyok, ha valami nem úgy sikerül, mint ahogy szeretném. Azért adok neki még egy esélyt.

Mindenesetre, ha nekem még nem is, legalább a koszorúslányaim ruháját sikerült megtalálnunk : )

2014. ápr. 6. 22:37
 33/39 anonim ***** válasza:
Ha még a keresgélés elején tartasz szívből ajánlom hogy nézz meg fölvéve egy Atelier Aimée ruhát is. A valóságban sokkal élőbbnek és lebegőbbnek, finomabbnak hatnak mint a sima menyasszonyi ruhák, mert hernyóselyemből készülnek. Valamelyiknek a tüllje is vékony hernyóselyemből készül. Egy ilyen vékony menyasszony tüneményszerű lehet olyan ruhában ami ilyen légies anyagból készült. Atelier Aimée ruhákból a Laura szalonban tartottak párat. Akár az ebay-on is szét lehet nézni ilyen ruhák után.
2014. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma illetve tegnap is az álomruha körutamat jártam, illetve próbán is voltam 3 szalonban. Bár ne tettem volna. A három üzlet közül egy volt az, amivel szimpatizáltam, a hölgy, akivel beszéltem kedves és ápolt volt, a hely első benyomásra végre jó érzéseket keltett bennem. Viszont ez csak a benyomás volt. Abszolút nem a szalon hibája, de amikor a próbálásra került a sor, illetve amikor már rajtam volt a ruha éreztem, hogy ez nem az a minőség, amit én szeretnék, így hiába voltak gyönyörűek a ruhák kívülről, képtelenség lett volna tartósan bennük maradni. A másik két szalon közül az egyiknek már szinte a kapuján sem jutottunk be, szinte azonnal kiutasítottak az "Elnézést, de az ön méreteiben nem tartunk ruhákat!" című kísérőszöveggel. Rendkívül kellemetlen és megalázó volt. Ezek után a legkisebb reményforrással léptem be a harmadik szalon ajtaján, ami ha nem is mesés, de azért a többinél mégiscsak jobb hely volt. A tanácsadó lány nagyon kedves volt, itt is, viszont az üzletrészt gyakorlatilag egy jégveremhez tudtam volna hasonlítani, ezzel szemben az öltöző szó szerint égett a forróság tól, imádkoztam, hogy véletlenül se izzadjak le. A ruhák ugyan nem voltak csúnyák, de kiemelkedően szépek sem, hamar rájöttem, hogy nem ez lesz az a szalon, ahol megveszem a ruhámat, a lány viszont csak hozta be a különböző fazonú újabb és újabb ruhákat, gyakorlatilag úgy bamba velem, mintha egy baba lennék, akit kedvére öltöztethet. Az igazat megvallva, ez elsőre még tetszett is, ám egy idő után tényleg zavaróvá vált. A fázni-izzadni kombinációnak köszönhetően pedig ismét betegen nyomon az ágyat és az igazat megvallva elment a kedvem az összes hazai szalontól. Anya időközben felvetette, hogyha nekem ennyire nem tetszik ez az egész helyzet, miért nem rendelek meg egy ruhát inkább külföldről, olyan cégtől, akik megbízhatóak. Ha a ruha esetleg nagy, még mindig alakíttathatok rajta varrónővel. De azért ettől is félek és a rengeteg ruhának köszönhetően továbbra sem tudom, mi illene rám, az alakomra. Sajnos az elképzeléseim néha nem a jó választást tükrözik.
2014. ápr. 9. 20:00
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem írj egy regényt a kamuházasságodról kislányom, meg az álomesküvődről meg az álomruhádról.


Eleinte még próbáltunk segítőkész válaszokat adni, nem csak a ruhával, de veled és a betegségeddel kapcsolatban is, de egyre inkább nyilvánvaló, hogy csak egy provokatív 15 éves vagy, aki nagy unatkozik.

2014. ápr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! És ezt a briliáns következtetést mégis honnan sikerült levonnod, ha szabad megkérdeznem? : )
2014. ápr. 9. 21:19
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Onnét, hogy értelmes felnőtt ember egyrészt nem fogalmaz úgy, mint egy romantikus lányregényben szokás, másrészt nem ír 3 oldalas válaszokat, amikor a kutya sem érdeklődött iránta...
2014. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

Tudod, sokan fogalmaznak így még rajtam kívül is. Engem az lep meg, hogy nálad ez nem megszokott, dehát embere válogatja, nem szeretnélek elkezdeni sértegetni.

Ebben igazad van, senki sem kérdezte, ellenben leírom a tapasztalataimat, mert ezzel esetleg segíthetek másnak, vagy csupán megindoklom, miért itt kérdeztem meg ezt és miért nem igazíttatom magamra a ruhát egy szalonban. A kérdést pedig nem szükséges figyelemmel követned, tényleg nem állnék le ismeretlenekkel vitatkozni - főleg, ha az illető a negyvenkét tapossa. A világért sem szeretnék tiszteletlen lenni : )

2014. ápr. 9. 22:51
 39/39 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon már 2014-ben is ilyen hazudósok voltak a kérdezők? :D
2022. febr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!