Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Félek, hogy az esküvőm napján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy az esküvőm napján és a nászúton fog megjönni. Ti hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Elvileg valahogy akkor kéne megjönnie, amikor az esküvőnk lesz és a nászutat is leszeretnénk foglalni már, de félek, hogy így valahogy pont úgy fog megjönni. Alapból nem szeretnék fogamzásgátlót szedni, főleg nem arra a pár hónapra, de már ez is eszembe jutott. Szerintetek mit tudnék tenni? Más ezt hogyan oldja meg, ha nem szed gyógyszert és előre kell leszerveznie mindent? Nászútnak valamilyen tengerparti szigetet nézünk (Bahamák, Karibi), szóval nagyon rossz lenne, ha pont akkor lenne meg.
2015. febr. 24. 09:40
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Nekem volt, hogy nyaralni készültünk, és pont a nyaralás 1. napján jött volna meg. Amikor erre rájöttem már csak 1 hét volt az indulásig, úgyhogy az összes női weboldalt végigolvastam, hogy hogyan lehetne eltolni. Kb. 3-4 nappal az utazás előtt a neten olvasottak alapján ittam kb. 2 pohár vörösbort, forrófürdőt vettem, és lementem futni. Nem tudom, hogy melyik használt, lehet, hogy így a 3 dolog kombója, de aznap este megjött.

Szerintem ezt te is nyugodtan kipróbálhatod, ha mégis úgy jönnének ki a dolgok, hogy szükség lenne rá. :)

Sok boldogságot kívánok!

2015. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
0%
Probald mar most kitolni, ha sok citromlet iszol az keslelteti, meg a koplalas is. Gondolom ugyis akarsz fogyni par kilot - mint minden menyasszony.
2015. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!