Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Félek, hogy az esküvőm napján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy az esküvőm napján és a nászúton fog megjönni. Ti hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Elvileg valahogy akkor kéne megjönnie, amikor az esküvőnk lesz és a nászutat is leszeretnénk foglalni már, de félek, hogy így valahogy pont úgy fog megjönni. Alapból nem szeretnék fogamzásgátlót szedni, főleg nem arra a pár hónapra, de már ez is eszembe jutott. Szerintetek mit tudnék tenni? Más ezt hogyan oldja meg, ha nem szed gyógyszert és előre kell leszerveznie mindent? Nászútnak valamilyen tengerparti szigetet nézünk (Bahamák, Karibi), szóval nagyon rossz lenne, ha pont akkor lenne meg.
2015. febr. 24. 09:40
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem mindig össze-vissza van meg. Így még kiszámolni sem tudtam soha. Csak reménykedtem, hogy nem pont az esküvőre és a nászútra fog megjönni. Hála égnek megúsztam szerencsésen! :D

De igazából nem tudsz mit tenni...imádkozz, hátha segít. :D

2015. febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen arra gondoltam, hogy csak magára a vérzésre, illetve a menstruáció tényére ne koncentráljon rá az ember :) A testemet nem is tudnám elfelejteni, elég egoista vagyok hozzá :DD

De mostanában egyébként is inkább pozitívan fogom fel a dolgot, pár ijedtség után úgy vagyok vele, jó jele annak, hogy nem vagyok terhes :))

2015. febr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Én is féltem, hogy pont az esküvőm napján fog megjönni, de aztán pár hónappal a kitűzött dátum előtt teherbe estem. :)

És ezzel meg is oldódott a probléma. :)

2015. febr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Az aviva torna jó ötletnek tűnik, esetleg valakinek meg van pdf-ben vagy valahogy el tudná juttatni?:)
2015. febr. 24. 12:04
 25/32 anonim ***** válasza:

Aviva tornát tudom én is javasolni. A tornázást követően 72 órán belül megjön, ha rendesen csinálod 30-45 percig, és ha a ciklusod legalább 24. napján tartasz, így előre lehet hozni pár nappal.


Nagy dózisú (1000mg) C-vitaminnal pedig ki lehet torni pár napot. Persze előtte pár nappal el kell kezdeni, és nem garancia, hogy eltolja.


A kakukkfűtea is előbbre tudja hozni, a palástfű pedig kitolni, de nem mindenkinél.

2015. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!:)

A tornát már sikerült letöltenem, remélem tényleg hasznos lesz.

2015. febr. 24. 14:13
 27/32 anonim ***** válasza:
Honnan sikerült letölteni? Engem is érdekelne :)
2015. febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 piroska és a farkas ***** válasza:
Teljesen megértem a félelmedet, én is ugyanígy voltam, előre nem kiszámíthato, stessz hatására hetekig késő menstruáciok... az eksüvőt tervezgetve is azon paráztam, h hogyan ülök majd le a hofehér ruhában, ha... mi lesz, ha... végül másféls hét késéssel,1 héttel az esküvő előtt jött meg . Akármennyire is nem akartam ezen agyalni, mindig ezen stresszeltem, szerintem szinte beprogramoztam magamnak azzal, ahogy mondogattam, h " jaj, csak ne aznap..." Ami az erős görcsöt illeti, nekem ájulás közeli volt egészen addig, amig fel nem fedeztem az Apranaxot. Csak vényre kaphato, és ellentétben az addig probáltakkal, valoban hatásos. Egyébként nyilán szabdságokat és mindent figyelembe kell venni, de esetleg azt még megcsinálhatjátok, hogy amikor már sejted, h na a köv 2 hétben meg fog jönni, akkor lefoglalni egy last minute utat....Nagyon sok lehetőség van, és ha nem rögtön másnap utaztok az esküvő után, akkor sincs semmi gond.
2015. febr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Nekem jövő nyáron lesz az esküvőm. Úgy néz ki, hogy akkor nem lesz meg, de ez úgy borulhat, mint annak a rendje, ugyanis meddőségi kezelésre járunk közben, tehát addigra lehet, hogy babánk lesz, vagy épp terhes leszek... így elég nehéz kalkulálni.


De normál esetben én gyógyszert szednék. Ha se gyereket nem akarnék, se mensizni az esküvőn, akkor gyógyszerrel oldanám meg. Vannak nagyon alacsony hormontartalmú készítmények, és ha valaki fél évig szedi, attól még nem lesz baja.


Ha ezt nem szeretnéd- megértem, bár én nagyon szerettem, és ha meglesz a baba, és vége a szoptatásnak, akkor újra fogom kezdeni- akkor ahogy javasolták: aviva, homeopátiás szerek, vagy beletörődsz, és tamponnal túléled. :)

2015. febr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Nekünk fontosabb volt, hogy az évfordulónkon legyen az esküvő, mintsem, hogy menstruációmentes napon. :)


Amúgy attól is tolódhat negatív irányba, hogy izgulsz, stresszelsz az előtte lévő napokban/hetekben.


Én ha tudom, hogy nem száz százalék, hogy tudok majd tampont cserélni (utazás,konferencia,kirándulás erdőben, stb.), akkor betétet is teszek be, ha átázna a tampon, akkor ne a bugyi/nadrág/ruha legyen foltos. Dupla védelem.


Éjfélkor úgyis átöltözöl, azt az időt kell túlélni, amíg a menyasszonyi ruhában vagy.

2015. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!