Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Félek, hogy az esküvőm napján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy az esküvőm napján és a nászúton fog megjönni. Ti hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Elvileg valahogy akkor kéne megjönnie, amikor az esküvőnk lesz és a nászutat is leszeretnénk foglalni már, de félek, hogy így valahogy pont úgy fog megjönni. Alapból nem szeretnék fogamzásgátlót szedni, főleg nem arra a pár hónapra, de már ez is eszembe jutott. Szerintetek mit tudnék tenni? Más ezt hogyan oldja meg, ha nem szed gyógyszert és előre kell leszerveznie mindent? Nászútnak valamilyen tengerparti szigetet nézünk (Bahamák, Karibi), szóval nagyon rossz lenne, ha pont akkor lenne meg.
2015. febr. 24. 09:40
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó, erről tudok egy szomorú történetet, ismerőssel esett meg :( Szegény a lakodalmat a kórházban töltötte, mert aznap elvetélt :( (szóval ez se garancia sajnos)
2015. febr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
74%

ki az mégis, aki hónapokra előre tudja tervezni a menstruációját??

ennyire percre pontosan jön meg nektek? az esküvő időpontját gyakran már egy évvel korábban le kell foglalni.

nekem mindig benne van a pakliban 1-2 napos eltolódás, aztán van, hogy éppen pontos, nem lehet tudni, nem vagyok gép. de pár hónapra vagy egy évre előre max. tippelni tudok, és vagy bejön, vagy nem.


Kérdező. az aviva tornát próbálhatod, illetve van valami gyógyszer, amit ha beveszel, eltolhatod, persze ez csak végszükség esetén, mivel hormontartalmú. A versenyeken az úszónők is nyilván ezt használják.

Fogamzásgátlót semmiképpen se kezdj el emiatt szedni. az az egyszeri halasztó tabletta is eléggé megviselheti a szervezetedet.

Nekem olyan volt, hogy befizettem egy utazást, és közben úgy alakult, h pont akkorra jött volna meg, mert addigra pont úgy tolódgatódott magától. Pont egy híres külföldi gyógyfürdőbe készültünk az utazás utolsó napján. Aztán valahogy annyira koncentráltam, hogy a gyógyfürdőzés utáni napon jött meg, késve.

pedig elvileg meg kellett volna jönnie, csak sajnáltam a szervezetembe bevinni azt a hormont emiatt.

2015. febr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Duphaston, Orgametril Primolut

ezek kozul egyiket felirja barmelyik nogyogyasz

nem karosak foleg ha csak egyszeri alkalommal hasznalod oket

hamar kiurulnek a szervezetbol es nincs hatasuk a kesobbi terhesegre se a ciklusra.

Torna oke de eselye nagyon kicsi hogy egy par honap utan segit ahoz evekig gyakorolni kell.

(egy szakember)

2015. febr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
8%
jaj itt mindenki szakember...
2015. febr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
71%
A kérdező védelmére szeretnék kelni, ugyanis mi sem a menstruációm alapján választottuk ki az esküvő időpontját, ráadásul mi előtte 11 hónappal már bejelentkeztünk. (Idén augusztusban lesz.) Kérdező, szerintem kár lenne bármiféle gyógyszerrel megbolygatnod a szervezeted, mert később ez visszaüthet, vagy teljesen fel is borulhat a hormonháztartásod. Azt javaslom, hogy ha az esküvőd napján jönne meg, akkor super tamponnal készülj, és legyen kéznél egy jó barátnő, vagy szülőd, aki tudna segíteni a kényelmetlen/kellemetlen esetekben, gondolok itt arra, hogy tartani a ruhád ha cserélned kellene stb. A nászút pedig szerintem nem olyan nagy tragédia, nekem is volt olyan, hogy pont nyaraláson menstruáltam, a 7 napból 5-t. Készülj elég tamponnal és nem ér meglepetés.
2015. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális és hasznot válaszokat!


Én csak örülök, ha ti ilyen percre pontosan működtök, hogy az esküvői helyszíneteket le tudjátok foglalni 1 évvel korábban úgy, hogy tudjátok, hogy abban a hónapban mikor és melyik héten fogtok kb. menstruálni. Én sajnos nagyon nem így működök, mert egy nagyobb stressz hatására akár egy hónapig is kimaradhat vagy 2-3 hetet is simán csúszik. Ha nektek nincs ilyen örüljetek, de nem kell leszólni azt, aki nem ilyen kiszámítható.


Görcsölni meg sajnos nagyon szoktam és sokszor gyógyszer mellett is elég elviselhetetlen tud lenni, sokszor átázok és ezzel is problémám van, nyilván így elég kellemetlen lenne.

2015. febr. 24. 10:56
 17/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Örülök, hogy nem mindenki robot. Lehet igazatok van és nem kéne gyógyszert szednem emiatt, mert csak nagyobb kárt okoznék. Szűz vagyok, nagyobb tampont nem tudok használni, sőt a kisebbek is kényelmetlenek. Akkor inkább csak reménykedek, hogy jól alakuljon.:)

2015. febr. 24. 11:02
 18/32 anonim ***** válasza:
53%
Én sem vagyok robot, sokszor engem is random lep meg, tamponnal vagy intimtölcsérrel oldom meg - hozzá tartozik az élethez, nem tudunk mit csinálni, csak elfogadni és reménykedni :)
2015. febr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Férfiak, itt ne olvassátok tovább :D


------



Adok egy tippet úgy általánosságban is: ne görcsölj rá a menstruációra :)


Ismerem ezt, én is olyan voltam régen mint te: görcsök, beázások, rosszullétek, sokszor még olyan hasmenést is kaptam, hogy azt hittem, helyben meghalok.

Végül valamikor eljött az a pont, amikor - sajnos már nem emlékszem, mi vonta el annyira a figyelmem - nem vettem tudomást róla, hogy megjött.

Gyakorlatilag meg sem éreztem, kevesebb is lett, beázás sehol.

Még emlékszem a régi jó balesetekre az utcán, amikor ráparáztam hogy "jajj most fogok beázni", és két percen belül tényleg vízesést játszottam: szó szerint bebeszéltem magamnak, és a szervezetem reagált rá.

Ugyanez a "jézusom pont akkor fog megjönni", és társai :)


Tegyél be egy tampont/betétet és lazíts, figyelj hogy ne húzd össze a hasizmaid, mert így csak rásegítesz a vérzésre.

Néha nézz rá nyilván, de felejtsd el, hogy te most tulajdonképpen menstruálsz, és jajj neked...

Csodákat tesz :)

2015. febr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
87%

előző ez jó, csak azzal a különbséggel, hogy szerintem nem szabad úgy hozzáállni a testünkhöz, hogy "nem veszünk róla tudomást", elvágjuk magunktól az érzést.

szerintem inkább elfogadással kell közelíteni.

nem ráparázni, azt jól mondod, viszont szerintem nem közönnyel, hanem szeretettel érdemes hozzáállni.

2015. febr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!