Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre macskát vinni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre macskát vinni?

Figyelt kérdés

Elsőre bugyuta kérdés, tudom :D


A mi esküvőnkről van szó, és a cica családtag. Olyannyira, hogy tulajdonképpen az összetartozásunk élő kis jelképe. Őszintén szólva, én szeretném, hogy ott legyen a lagzinkon. Tudunk egy kis elkerített "cicasimogatót" hagyni neki a helyszínen, hogy ne kelljen folyamatosan rá figyelni, de alapvetően ilyen hosszú időre még sosem hagytuk egyedül, és szereti a társaságot, a nyüzsit, a nyaggatást, nagyon jó természetű cica, és a vendégek között gyerekek is lesznek, akik egész biztosan kinyaggatnák belőle a lelket is :) 50-60 fős lagzi lesz, tehát azt sem mondhatom, hogy tumultus, és az egészen biztos, hogy nem lesz akkora zaj, hogy a saját gondolatainkat se hallhassuk. Evés közben élő zongorazene, egyébként meg lejátszóról megy majd választott zene, amire lehet táncolni, a terem másik végében, és ott sem dobhártyaszaggató erővel.


Nektek mi a véleményetek? A vőlegényemnek még nem mondtam ezt az ötletem, de ő is imádja a cicát.


2015. okt. 6. 17:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%
Kedves utolsó, a macskák ugyanolyan trükköket meg tudnak tanulni a mint a kutyák. Ajánlom figyelmedbe a youtube-ot... Az más kérdés, hogy a legtöbb macskánál ezt nem használják ki. Szerintem az egyetlen probléma, hogy a macska tűrné-e az egész bulit, az meg mindenkinek magányügye, hogy milyen esküvőt rendez.
2015. okt. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
13%
Igen, hát emberből is van olyan, aki egy kötélen átsétál a Niagara fölött. Azért mégsem próbálunk átküldeni mindenféle átlagembert a látvány kedvéért.
2015. okt. 7. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl sok lenne a stressz a cicának, eleve nem tudsz rá figyelni, hogy gyerekek, vagy a részegek (!) mit művelnek vele, ki nem mos kezet előtte satöbbi... Szerintem teljesen kikészülne. Inkább vigyétek magatokkal pár képhez a fotózásra, vagy vonjátok be a szertartásba, de a lagzit és a sok embert tartsátok tőle távol.
2015. okt. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
53%
05:01 inkább ne szólj bele olyanhoz amihez nyilvánvalóan nem értesz. XD Az átlag macskának amit írtam nem jelent gondot. Arról nem ők tehetnek, hogy a legtöbb ember nem ismeri a képességeiket, nem ért hozzájuk, és nincs birtokában az információknak ezért meg sem próbálja. Még egy hörcsögöt, nyulat, vagy papagájt is ki lehet képezni, nem hogy egy macskát...
2015. okt. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
14# hat macskám, van amelyik tud trükköket és pont azért mondom, hogy hülyeség, a macskának ebben semmi jó nincs, és nem youtube videókból indulok ki. Ugyanez a kutya is, hogy mi a fene jó neki egy lakodalomban, de azt legalább nem kell beketrecezni, hogy meg ne lépjen. Az is biztos élmény lenne, mikor betojik vacsora közben a kis simogatóba rakott alomba és valaki lapátolhatja. Meg szerintem az éttermek nagyrésze be se engedné amúgy se.
2015. okt. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
69%

Biztos élvezni fogja az a szerencsétlen macska. NEm vagyok amúgy macskapárti, kifejezetten utálom őket, de kiskoromban még volt.


Annyit nyúztam szerencsétlent (kicsi voltam, 2 éves), folyton simogattam, játszani akartam vele, hogy fosos lett és elpusztult.


Annak a macskának egyáltalán nem lesz élmény, hogy a gyerekek ott nyúzzák majd, ahol tudják, mert jajj de cuki kismacska.

Egyébként én is imádom a kutyámat, családtag, és pont ezért nem vinném el magammal. Nem állatnak való a lagzi.

2015. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, a macskák messze intelligensebbek, mint amilyennek a közvélemény hiszi őket, de kérdező, a te macskádról nem tudunk semmit. Ahhoz, hogy egy ilyen eseményen részt vegyen, az kell, hogy kölyök kora óta hozzá legyen szokva, hogy idegen helyekre viszik, hatalmas hangzavar van körülötte és idegenek mászkálnak körülötte...

Ha ez nincs meg, akkor hiába van meg a macskában a lehetőség, hogy eltűrjön idegileg egy esküvőt, nem valószínű, hogy valóban el is fogja.

Pl. a macskákat kölyök korukban kell rászoktatni a fürdetésre, és van, amelyik tényleg meg is kedveli, de ha egy több éves macskát először vágsz be egy lavór vízbe, garantáltan szerzel jópár karmolást az arcodra, és hetekig teperhetsz, hogy újból megbízzon benned...

Nagymamám macskái szabadon járkálhattak az egész utcán és a ház egy részében is (szóval elég nagy területen), de amikor először bemehettek az egyik hálószobába, ahonnan addig ki voltak tiltva, legalább 4szer körbejárták a szobát, felugráltak a szekrényekre, mert fel kellett térképezniük az új helyet ahhoz, hogy biztonságban érezzék magukat, pedig csak ismerős szagok vették őket körül.

2015. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ne vidd, ő nem fogja élvezni.
2015. okt. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Kedves Menyasszony!

Ezt a kérdést akár én is írhattam volna, ugyanígy állunk mi is a dologhoz, annyiban más csak, hogy nálunk a párom is szeretné ha ott lenne (ő a férfi, a kis cica pedig a mindene, együtt fogadtuk örökbe).

A cicánk természete is hasonló mint a tiéteknek, bírja a zajt, tömeget, utazást, születésétől kezdve hozzá van szokva. De! Mi úgy gondoltuk, hogy a szertartás (és pár közös kép amin ő is rajta lenne) után valaki hazafuvarozná hogy a nap többi részében ne legyen egyedül és/vagy stresszeljen bezárva valahol. (szabadon ugye nem lehet hagyni macska lévén, bele se merek gondolni mit szólnának a vendégek egy macskához a levesben/tortán) :D Nálunk megszokott hogy az ágyban alszik, asztalon járkál miközben eszünk, de senkit nem kényszerítenék ennek eltűrésére aki nincs ehhez szokva!

A gyűrűhozást úgy lehet kivitelezni, hogy a cicára rá lenne kötve egy kis szalagon a két gyűrű, őt pedig ölben fogná mondjuk a koszorúslány/tanú (a mi macskánk is okos, de tuti nem sétálna végig a sorok között gyűrűvel a fején szép nyugodtan :D ezt nem is lehet elvárni egy macskától sem, bármennyire is ügyesen betanított példány).

Ha esetleg tényleg megszervezitek ás cicás esküvő lesz, kérlek mindenképpen írd majd meg hogy hogyan alakult :)

25/L

2015. nov. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, én macska-őrült vagyok, de szerintem akik elcipelik a macskát akár csak a szertartásra is, azok beteg emberek.
2015. nov. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!