Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre macskát vinni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre macskát vinni?

Figyelt kérdés

Elsőre bugyuta kérdés, tudom :D


A mi esküvőnkről van szó, és a cica családtag. Olyannyira, hogy tulajdonképpen az összetartozásunk élő kis jelképe. Őszintén szólva, én szeretném, hogy ott legyen a lagzinkon. Tudunk egy kis elkerített "cicasimogatót" hagyni neki a helyszínen, hogy ne kelljen folyamatosan rá figyelni, de alapvetően ilyen hosszú időre még sosem hagytuk egyedül, és szereti a társaságot, a nyüzsit, a nyaggatást, nagyon jó természetű cica, és a vendégek között gyerekek is lesznek, akik egész biztosan kinyaggatnák belőle a lelket is :) 50-60 fős lagzi lesz, tehát azt sem mondhatom, hogy tumultus, és az egészen biztos, hogy nem lesz akkora zaj, hogy a saját gondolatainkat se hallhassuk. Evés közben élő zongorazene, egyébként meg lejátszóról megy majd választott zene, amire lehet táncolni, a terem másik végében, és ott sem dobhártyaszaggató erővel.


Nektek mi a véleményetek? A vőlegényemnek még nem mondtam ezt az ötletem, de ő is imádja a cicát.


2015. okt. 6. 17:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Egyetértek utolsó, imádom a cicákat, de ne cipeljék el egy esküvőre, nem fogja élvezni.
2015. nov. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!