Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert van az, hogy a felesegem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy a felesegem megcsalt szeretot tartott hosszu ideig, ennek ellenere mikor nekem lett valakim az zavarja?

Figyelt kérdés
Kb. 2evig szeretoje volt, lebuktak, tobszor probaltuk ujrakezdeni, de nem sikerult mindig ujra lebukott. Mar vagy 2 honapja szakitott a szeretojevel. Kozben nekem lett valakim, nyiltan elmondtam, nem titkoltam. Megjegyzeseket tesz ra, parhuzamot probal vonni az o kapcsolata es az enyem kozott. Valas, szetkoltozes lenne a legjobb, de nem akar koltozni a lakasombol.

2017. jan. 22. 13:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10%
Azért mert az emberiség önző. Engem addig nem zavarna ha lenne a páromnak szeretője amíg belém szerelmes és velem akar élni. 39f
2017. febr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Birtokvágy. Az exem is ugy gondolta hogy ő csalhat jobbra-balra aztán meglepődött mig nekem is lett vkim. Azóta se tudja feldolgozni pedig már 2,5 éve. A biróságon is a sértettet adta elő aki mindent megtett a kapcsolatért - miközben ő volt aki előbb kiszállt egy titkolt házassággal :-d
2017. febr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

A nőkben nagyon mélyen benne van a birtoklási vágy.

Ezzel az nejem is így volt.Elváltunk, sima kulturált válás, semmi cirkusz, utána tudtam meg hogy szeretője volt egy családos apuka. A pasi válás után röviddel dobta, nekem lett valakim akit feleségül is vettem. Az igazi bajok ekkor kezdődtek: Perújrafelvétel, vagyon ujraosztása, gyerekláthatási jog ujratárgyalása stb. Ahol tehette ott rúgott belém.

2017. szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Azért zavarja, mert egy buta liba. Épelméjű ember magától is úgy gondolja, hogyha neki lehet, akkor neked is lehet.


Egyébként ha elmérgesedik köztetek a viszony, az rosszabb a gyereknek mintha békességben elválnátok (vagy békességben nyitott kapcsolatotok lenne).

2017. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A tiéd a lakás teljes mértékben?A bíróságot nem érdekli ki dugott félre ha közös a vagyon.
2017. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nálunk legalább volt annyi becsület a feleségemben ha már agyonra alázott legalább elcuccolt egy albérletbe válás nélkül (egyelőre)
2019. ápr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!