Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én fújom fel a dolgokat vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fújom fel a dolgokat vagy jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
Közöttünk mostanában kezdett komoly fordulni a dolog.Volt pár ballépésünk közben,mindkét részről,de akkor még csak összejárogattunk.Nála az egyik csaj ismerőse volt facebookon,és engem zavart, mert rakosgatott ki szimbólumokat az üzenőfalára,amiket ő törölte is.Aztán megkérdeztem,hogy minek oda a csaj,egy ilyen ismerős,ő törölte.Bejelölte megint a csaj,és ő visszaigazolta,mondván,hogy nem akar bunkó lenni.Pedig tudta,hogy ez nekem mennyire rosszul fog esni.

2013. aug. 1. 10:39
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van olyan helyzete az életben h mással beszélget.. nem FLÖRTÖL, hanem BESZÉLGET.. akkor pl. a boltban se lehet egy kedves szavam az eladóhoz? vagy mi van?:DDDD
2013. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
60%
Ja tehát ha van valakim akkor az egész világgal nem kommunkálhatok csak veled. Idióta hülye p*csák megérdemelnétek hogy megcsaljon titeket majd elhagyjon. Hogy lehet ennyire önző egy ember te úristen.
2013. aug. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:

Amúgy tök bírom, hogy mindenki félreért :)

Nem önzőség, csak szerintem nem tudnál egy normális indokot adni arra, hogy neked a párod mellett miért kell, miért annyira szükséges mással beszélned. Munkahelyen, meg boltban tök természetes, hogy megszólalsz, mert ott kell, de azon kívül minek? Tök jó amúgy, hogy válaszolok, de fele-fele esélyből még rosszul is tippelitek az ember nemét :)

De hát sokaknak kimondhatatlanul szükségük van a BESZÉLGETÉSRE !

2013. aug. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Itt nem beszélgetésről van szó,hanem többről.Nem tudom mi nem volt érthető.Minek tartani egy olyan emberrel a kapcsolatot,akivel egyszer d.ugott,és sz@r volt a szex is,holott velem neki nagyon jó.Nem úgy ismeri a csajt,hogy haverok voltak vagy ismerősének valakije,hanem buliban ismerte meg.Remélem már érthetőbb voltam.
2013. aug. 1. 11:07
 15/43 A kérdező kommentje:
Tizessel nagyon is egyetértek,ez így igaz sajnos.
2013. aug. 1. 11:09
 16/43 anonim ***** válasza:
Akkor én nem értem h mit értesz beszélgetés alatt.. ha van párod, akkor csak vele beszélgethetsz? mi van a barátokkal? ugyan már..
2013. aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:

Na ezért vagyok én szingli...

Nők mindent felfújnak

2013. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

Igen csak megoszlanak a vélemények.

Ha fordítva lenne,ő ezt nem viselné el,tudom.Azt nem értem,miért annyira fontos ismerősnek ez a csaj,mikor nem olyan ismerős,ahogyan írtam feljebb is.Magyarázza már el nekem egy pasi,hogy mi alapján gondolkodik így.Köszönöm előre is!

2013. aug. 1. 11:21
 19/43 -=Koldus=- ***** válasza:

Te jó szagú úristen O.o


Nem beszélgethetek egy csajjal sem a barátnőmön kívül? Hát mi ez már? Nehogy már ennyire lekorlátozzam magam! Hagy beszélgessek már azzal akivel én akarok. Ha teszem azt gondjai vannak egy csajnak és velem akarja megbeszélni? Akkor igen is beszélgetek vele, legyen az bármilyen téma.

2013. aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Itt neked az a bajod, h megd*gta.. másképp nem lennél kiakadva:S
2013. aug. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!