Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én fújom fel a dolgokat vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fújom fel a dolgokat vagy jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
Közöttünk mostanában kezdett komoly fordulni a dolog.Volt pár ballépésünk közben,mindkét részről,de akkor még csak összejárogattunk.Nála az egyik csaj ismerőse volt facebookon,és engem zavart, mert rakosgatott ki szimbólumokat az üzenőfalára,amiket ő törölte is.Aztán megkérdeztem,hogy minek oda a csaj,egy ilyen ismerős,ő törölte.Bejelölte megint a csaj,és ő visszaigazolta,mondván,hogy nem akar bunkó lenni.Pedig tudta,hogy ez nekem mennyire rosszul fog esni.

2013. aug. 1. 10:39
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Utolsó:Végre valaki kapizsgálja a lényeget.Igen,az a bajom,és azt hiszem a csaj szerelmes lett.
2013. aug. 1. 11:29
 22/43 -=Koldus=- ***** válasza:
És ha szerelmes a csaj? Mindenhez két ember kell. Ha a pasid ismét lefeküdne azzal a csajjal, téged nem igazán szeretett sosem. Ha meg nem akar a pasid tőle semmit akkor meg csak elrontod a hisztizéseddel.
2013. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

Elmondása szerint nem akar semmit,és megbánta.Akkor nem lett volna fontos visszaigazolni ismerősnek,ha lesz@rja,nem?

Vagy ez a pasiknál hogyan megy?

2013. aug. 1. 12:16
 24/43 anonim ***** válasza:
Jó, de akkor itt nem az a baj, h az ember beszélget más emberekkel, hanem ez az adott, konkrét szitu.. mi sajnos nem tudunk segiteni.. azonban a lány hiába szerelmes, ha a pasid nem lép semmit.. érted.....
2013. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 -=Koldus=- ***** válasza:
Lehet, hogy csak eltette talonba azt a csajt, ha esetleg kettőtök között megszűnne a viszony és amíg nem talál új barátnőt magának a ló nincs szamár is jó effektus életbe lép és addig ezzel a csajjal vigasztalja magát.
2013. aug. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
hát azért ez a talonba rakás nem vmi szép dolog....
2013. aug. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Igen,konkrét esetről van szó,csak valaki itt szóba hozta a beszélgetést,én ilyet nem is írtam.Nem hiszem,hogy talonban rakta volna el,mert simán találna magának mást.Ő azzal magyarázza,hogy nem akart bunkó lenni,mert ismeri.Esetleg valami más elképzelés?
2013. aug. 1. 12:37
 28/43 anonim ***** válasza:
Lehet h nem akart bunkó lenni.. nem lehetne ezen túllendülni?
2013. aug. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 -=Koldus=- ***** válasza:
Igaz nem valami szép dolog, de tudjuk milyen az ember.
2013. aug. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Jó összefoglalom akkor az eddigi konklúziót ... Te először azt állítottad hogy mással nem beszélhet a pasid nagy leegyszerűsítve(mert ezt írtad, hiába hogy nem erre gondoltál), majd hogy sikerült megértetned velünk a kusza gondolataid most az a probléma hogy a pasidnak a ismerősei között van egy lány aki néha kitesz pár szimbólumot az üzenőfalára és a pasidat nem is érdekli hisz már egyszer törölte miattad csak nem akart bunkó lenni mikor a csaj megint bejelölte és most így az van hogy a facebookon ha rámegyek a párod facebookjára és megnézem ismerőseit ott a csaj? Emiatt kell akkora hisztit túlgondolást és feszültséget teremteni? Elképesztő mennyire nagyra tartod a kapcsolatotokat és milyen nagy lehet a bizalom is ...
2013. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!