Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én fújom fel a dolgokat vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fújom fel a dolgokat vagy jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
Közöttünk mostanában kezdett komoly fordulni a dolog.Volt pár ballépésünk közben,mindkét részről,de akkor még csak összejárogattunk.Nála az egyik csaj ismerőse volt facebookon,és engem zavart, mert rakosgatott ki szimbólumokat az üzenőfalára,amiket ő törölte is.Aztán megkérdeztem,hogy minek oda a csaj,egy ilyen ismerős,ő törölte.Bejelölte megint a csaj,és ő visszaigazolta,mondván,hogy nem akar bunkó lenni.Pedig tudta,hogy ez nekem mennyire rosszul fog esni.

2013. aug. 1. 10:39
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Ugyan már, ha egy lány szerelmes, akkor simán csinál ilyeneket.. én is csináltam már..
2013. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:

Neked is látszik az írásodon,hogy egy ősparaszt vagy,de örülök neki,hogy hasonlóval sosem futottam össze.

Ha nem tudsz értelmesen hozzászólni,nem kell,nem vagyok rá kíváncsi.Rengeteg kérdés van még az oldalon,okoskodjál ott, köszi.Könnyű kívülről okoskodni.

2013. aug. 2. 12:55
 43/43 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik tudsz jelenteni a moderátoroknál csak kattints arra a kis ikonra. De most én is jöjjek azzal hogy jajj de könnyen eltudsz itt itélni embereket akiket nem is ismersz, jajj te nem ismersz engem hogy mered, így könnyű okoskodni de ha helyzet lenni semmit nem érnél.


Röhejes és szórakoztató jelenség vagy:)

2013. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!