Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én fújom fel a dolgokat vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fújom fel a dolgokat vagy jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
Közöttünk mostanában kezdett komoly fordulni a dolog.Volt pár ballépésünk közben,mindkét részről,de akkor még csak összejárogattunk.Nála az egyik csaj ismerőse volt facebookon,és engem zavart, mert rakosgatott ki szimbólumokat az üzenőfalára,amiket ő törölte is.Aztán megkérdeztem,hogy minek oda a csaj,egy ilyen ismerős,ő törölte.Bejelölte megint a csaj,és ő visszaigazolta,mondván,hogy nem akar bunkó lenni.Pedig tudta,hogy ez nekem mennyire rosszul fog esni.

2013. aug. 1. 10:39
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Te utolsó,baromira rosszul látod.Mint írtam már,nem ismertek,nem tudjátok az előzményeket sem.Szó nem esett beszélgetésről,azt nem én írtam.Pasik véleménye is érdekelt,hogy hogyan gondolkoznak,szerintük ez miért történhetett,és hogy jelent-e valamit,vagy csak én reagálom túl.
2013. aug. 1. 14:49
 32/43 anonim ***** válasza:
Akkor ha nem vetted volna le eddig. Igen te fújod fel az egész egy értelmetlen baromság. Így már érthető voltam? Egyébként ezek alapján isten ments hogy megismerjelek drága kérdező :D
2013. aug. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

Nem ismerkedés céljából írtam ki a kérdést.

Nem,nem vettem észre,hogy én fújom fel,mert több különböző vélemény is volt.

2013. aug. 1. 15:19
 34/43 anonim ***** válasza:
Istenem de sötét vagy :D
2013. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Te pedig eléggé bunkó.
2013. aug. 1. 15:38
 36/43 anonim ***** válasza:
Látszk kérdező, hogy eddig ez az első barátod. Gondolom egyáltalán nem vagy népszerű a másik nem körében. Nem is csodálom ezek után.
2013. aug. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
De könnyen tud némelyik ember itt okoskodni,mikor nem is ismer.Egyik sem talált utolsó.
2013. aug. 2. 08:29
 38/43 anonim ***** válasza:
De az igen hogy sötét vagy :D
2013. aug. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Fejtsd már ki,hogy ugyan miért.Nem beszólni kell,hanem normálisan közölni.
2013. aug. 2. 11:38
 40/43 anonim ***** válasza:
Látszik az írásodon hogy mennyire tudatlan liba vagy. Jól kifejtettem? Mintha egy pingvinnel beszélgetnék kb.
2013. aug. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!