Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott, többek között a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott, többek között a szex miatt jogossan tette?

Figyelt kérdés

Voltak alapból is ellentétek köztünk, igazából nekem magával a korával gond és a viselkedésével tehát neki az jelentette az életet, ha elmegy bulizni iszik,drogozik stb 19 éves lányról beszélünk szóval mindegy.


A szexel kapcsolatban az volt a probléma, hogy lett egy betegségem amihez kellett volna 1-2 hónap amíg helyre jön a lényeg az, hogy nem állt rendesen a cerka :/ vagyis állt, de a szex nem ment. A betegséget egy nagyon egyszerű dolog okozta vérkeringési problémák, amiket a cigaretta okozott.


Tehát, ha letettem volna azonnal helyre állt volna a dolog...de neki ehhez nem volt türelme (amivel nem is lett volna baj), mert nyilván fontos a szex egy kapcsolatban.

Viszont nagyon megbántott ezzel kapcsolatban azt mondta, hogy impotens vagyok meg ilyesmi.

Ezért nagyon össze vesztem vele, mert tény hogy voltak merevedési problémáim de azért impotens még nem lettem.


Igazából teljesen mindegy, mert mindenképp vége lett volna de úgy megbántott ezzel a dolgokkal hogy komolyan 1 hónapja nem tudom feldolgozni.

Miért nem volt neki annyi elég, hogy azt mondja "nekem ez így nem jó" miért esett ez jól neki, hogy pofátlanúl megalázott??

Nem ártottam neki semmit, hogy ezt kelljen mondania.


Na mindegy szerintetek jogossan tette ezeket a dolgokat?

Érthető, hogy nem volt türeleme megvárni ezt az 1-2 hónapot?

Én vagyok a hibás?


25f


2017. jan. 16. 15:52
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Nekem leginkább az jön le hogy a "voltak ellentétek" elég sok problémát jelenthet, mindebből a kérdezőnek annyi maradt meg, hogy szakított a csaj mert nem állt fel a f..sza.
2017. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
78%

Jaj, örülj, hogy megszabadultál egy ilyen csitritől, mert nem nevezem az ilyet nőnek.

Ha volt egy ilyen problémád, azt meg kellett volna értenie. Nyilván a dohányzás rossz dolog, de mindenkinek van káros szenvedélye.

Fontos a szex a kapcsolatban, de nem a legfontosabb. Ő is tudta,hogy kell várni 2-3 hn-ot amíg helyrejössz, szerintem ez elég kivárható idő, gondolom máshogy meg tudtátok volna oldani,hogy neki is jó legyen.

Ez a csaj a szexre ment,nem szeretett,mert akit szeretek, őt nem hagynám el ilyen hülye ok miatt. Örülj,hogy lelépett.

2017. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Te most komolyan sajnálsz egy drogos, alkesz r|b|t? :O

1-2 hónapig normális ember képes várni a párjára, sőt még tovább is.

Gondolom őt a szakítás után még aznap este megd...ták, biztos vagy benne, hogy melletted nem? Csak mert drogosan nehezen mondott nemet, de nem is akart igazán szerintem.



21/L

2017. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
37%
Egy dolog, hogy impotens vagy. A másik, mellé hogy mentálisan is sérült. Mit nem lehet azon érteni, hogy egy 19 éves lány nem akar maga mellé egy impotenst?
2017. jan. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Értem, hogy nem szeretett (ez nyilván való volt az első perctől kezdve). Egyébként tény, hogy elég hülye voltam én is mert idősebb/értelmesebb nőt kellett volna már keresnem.


Már én is szakítani akartam vele, és nem ígérgettem neki hogy leszokok a cigiről mivel én sem tudtam még mi okozza a problémát..és egyébként nem olyan egyszerű dolog letenni sem.


A kapcsolatot nem bánom, mivel mint már említettem nem voltam benne én sem boldog...az volt a probléma, hogy megalázott ezzel de ahogy látom nem jogossan.


Köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 16. 21:29
 16/25 anonim ***** válasza:
62%
Ilyen kvalitásokkal politikusnak lehet menni. Megmagyarázza, hogy baszni nem tud, de nem impotens. leteszi a cigit másnap állni fog. ( a gereblye a sufniban ) Vaze keress más nőt, akinek be tudod magyarázni, hogy tulajdonképpen potesns vagy ha van türelme várni esetleg meg tudod majd a jövőben baszni, ha leteszed a bagót. Sok siket.
2017. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Ok tegyük fel,hogy én impotens vagyok bár ahogy elnézem még a 8 általános sincs meg, mivel fogalmad nincs a szövegértés fogalmáról de mindegy legyen akkor neked igazad!

A kérdésem az lenne, hogy téged most tuladjon képpen miért is zavarna ennyire?? Nem értem miért vetted ennyire magadra ;)

2017. jan. 17. 21:19
 18/25 A kérdező kommentje:

Ja értem, hogy arra vagy büszke hogy van egy farkad ami feláll és nincsenek vele problémák. Nyilván ezt valahol ki kell éljed, mert amúgy belehalnál :).


Nem tudom miért magyarázom meg úgysem érted meg, mert valami falusi paraszt vagy. A merevedési zavar az nem ipotencia TEHÁT feláll csak nem eléggé nem úgy mint mondjuk 2 hónapja így már érted? Ja nem mert te vagy a kemény gyerek...huu basszus tipikus magyar mentalitás.


Akkor vajon mit csinálsz, ha nálad lesznek hasonló gondok??? Mert amúgy elkerülhetetlen egy férfi életében.

2017. jan. 17. 21:35
 19/25 anonim ***** válasza:

Na, jön a tajparaszt megnyilvánulásod, kérdező. A "tipilusmagyarmentalitásozás".

Gyökér bunkó vagy.

2017. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
És ha ígérgette? Nagy ügy. Neked is van olyan,amiről nehezen mondasz le, itt nem ez a lényeg. Ez miatt ha elhagy valaki, hát az olyan is.. Nem a srác hibája.
2017. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!