Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott, többek között a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott, többek között a szex miatt jogossan tette?

Figyelt kérdés

Voltak alapból is ellentétek köztünk, igazából nekem magával a korával gond és a viselkedésével tehát neki az jelentette az életet, ha elmegy bulizni iszik,drogozik stb 19 éves lányról beszélünk szóval mindegy.


A szexel kapcsolatban az volt a probléma, hogy lett egy betegségem amihez kellett volna 1-2 hónap amíg helyre jön a lényeg az, hogy nem állt rendesen a cerka :/ vagyis állt, de a szex nem ment. A betegséget egy nagyon egyszerű dolog okozta vérkeringési problémák, amiket a cigaretta okozott.


Tehát, ha letettem volna azonnal helyre állt volna a dolog...de neki ehhez nem volt türelme (amivel nem is lett volna baj), mert nyilván fontos a szex egy kapcsolatban.

Viszont nagyon megbántott ezzel kapcsolatban azt mondta, hogy impotens vagyok meg ilyesmi.

Ezért nagyon össze vesztem vele, mert tény hogy voltak merevedési problémáim de azért impotens még nem lettem.


Igazából teljesen mindegy, mert mindenképp vége lett volna de úgy megbántott ezzel a dolgokkal hogy komolyan 1 hónapja nem tudom feldolgozni.

Miért nem volt neki annyi elég, hogy azt mondja "nekem ez így nem jó" miért esett ez jól neki, hogy pofátlanúl megalázott??

Nem ártottam neki semmit, hogy ezt kelljen mondania.


Na mindegy szerintetek jogossan tette ezeket a dolgokat?

Érthető, hogy nem volt türeleme megvárni ezt az 1-2 hónapot?

Én vagyok a hibás?


25f


2017. jan. 16. 15:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
De. Konkrétan a srác hibája, mivel ő dohányzik.
2017. jan. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Ha tudtam volna, hogy a cigi okozza valószínűleg nem dohányoztam volna de időrenbe legyetek szívesek helyezzétek már el a dolgokat! Ahogy kiderült, hogy a cigi okozza, és ezt elmondtam neki akkor mondta azt nevetve "te impotenst" és kb 1 hónapja voltak ezzel gondjaim, amiről én sem tudtam hogy mi okozza!


Na remélem már végre mindenki megérti...és nem akarom magamat mentegetni, mert a problémám akkor is megmarad SZIMPLÁN CSAK ARRA VOLTAM KÍVÁNCSI, HOGY JOGOS VOLT az, hogy ezért megalázott.


De kicsit átgondolva rohadtúl magamtól is rájöhettem volna, hogy nem ...mivel egy nőnek is egy csomó gondjai lehetnek egy szexel, és voltak is a régebbi kapcsolataimban de én képes voltam várni MINDIG.


Nem tudom miért nem tudtam erre is gondolni, bár őszintén ez sem vígasztal. Le kell tennem a cigarettát ezt magamtól is tudom, és nyilván így bármilyen nyilván nem keresek kapcsolatot addig amíg nem sikerül.


Na remélem mindenki boldog!.

2017. jan. 17. 23:11
 23/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is az,hogy örülj neki,hogy vége de próbálj előre tekinteni. Semmit nem vesztettél egy ilyen kislánnyal...
2017. jan. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A kommentek mindenkit minositenek. Vakon elfogadjatok azt hogy egy rib nc a lány holott a leirasbol az jon le hogy amugyis vege lett volna. 19 evesen meg NORMALIS hogy bulizni akar... konyorgom ne legyunk mar alszentek.

Aki ennyibol eldontotte hogy a masik fel pokolra valo a szememben nem hogy jobb de meg ennel is rosszabb az illeto mert itelkezik marha konnyelmuen masok felett. Hat pajtikaim igy iteltessenek meg titeket is masok. ;)

2017. jan. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Én aggodtam volna a helyében, és meglehet hogy ez nem imponált volna neked, de probáltalak volna lebeszélni a dohányzás folytatásáról (ha még dohányzol).

Az peddig hogy 1- 2 hónapig nincs, nőként jobban kibirható mint férfiként :D Nekem is az jön le ebből hogy egy ribizlivel jöttél össze, és ha az elhagyott igazán nem kár érte.

2017. júl. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!