Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy 35 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 35 éves férfiként találkozok nőkkel ( internetről ) és minden egyes alkalommal úgy tűnik szívesen találkoznának újra majd hirtelen megváltozik a véleményük és nem lesz 2. találkozó? Állandóan ez megy. Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés

2021. jún. 30. 06:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 A kérdező kommentje:
'Eljutottam'. Érdekesen fogalmazol. Az a baj, hogy ebből is versenyt csinált a média, a társadalom...
2021. jún. 30. 07:34
 12/86 A kérdező kommentje:

Az egy dolog, hogy negatívan látom a helyzetet, ez biztos nem segít a dolgomon.


De ha az embernek csak negatív tapasztalata van szerintem érthető.


De mindig megadom az esélyt ha látok szimpátiát találkozásra. Aztán ott nyilván bukás van, ezért nem űzök már belőle sportot. Egyre ritkábban találkozom, és szerintem ez így van jól.

Aki napi szinten randizik az kiég...

2021. jún. 30. 07:39
 13/86 anonim ***** válasza:
95%
Gyanítom kiszagolják, hogy nem vagy komplett max nem merik megmondani. De amúgy se lenne értelme, mert itt se fogod fel soha, hogy veled van a baj.
2021. jún. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 anonim ***** válasza:
92%

5 ös vagyok. Kérdező úgy tűnik jogy valamit nagyon félrelrtettél.


Ha már valahol olvastad ezt a nők az alfát keresik, akkor több helyről is informálódhatnál.


Ösztönsen a nők nem az alfát keresik, hanem bizonyos tulajdonságokat főleg fizikai jellemzőket néznek. Hogy meg tudja e védeni a családot majd, stb.


Ez csak az ösztön. Mi meg emberek vagyunk és az ösztönön kívül sok minden más is befolyásol minket.


Ezen kívül van még a kisugárzás és a tesbeszéd is. És itt még csak az első pillantásnál járunk. Még randiról szó sem volt.


Randin meg előkerül az intellektus is.


Úgyhogy nem olyan egyszerű ez hogy az alfát keresik a nők. Meg hogy csak őszönlények.

2021. jún. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 anonim ***** válasza:
15%

ne általánosíts, nem minden nő egyforma!!!!!4444


de valahogy abban mind megegyeznek, hogy a kérdezővel nem akarnak folytatást

2021. jún. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 anonim ***** válasza:
75%
Igen, mert elmebeteg a kérdező. Neked kéne mentális zavaros, csőlátású nő? Vagy teljesen mindegy, csak tegye szét a lábát?
2021. jún. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 A kérdező kommentje:

14-es bdavid89: köszönöm szépen a konstruktív választ.


Végre valaki aki meg is hallgat figyel és reflektál nem pedig leugat hogy 'nem vagyok komplett' mint a 13-as. Persze ez így egyszerűbb 'általánosítani', hogy biztos aki nem sikeres a nőknél az nem komplett.


Abszolút igazad van 14-es hogy nagyon sok mindent néznek és ezzel nincs is baj, mert ha hosszú távra keresnek nyilván a lehető legjobbat akarják.


De az a baj, hogy a földön is kell járni. Én tudom mit tudok nyújtani és ezért hasonló nőkkel ismerkedek, viszont a nők mindig 'felfele' ismerkednek. A férfiak nem.


Van egy ökölszabály a 80-20 szabály mi szerint a nők 80%-a a férfiak 20%-ra megy rá. És ez így is van.


A lényeg, hogy ez idővel változik de sajnos mindig túl későn és csak kényszerből 37-41 körül családalapítási álmokkal a nők már megjelennek és ontják az esélyeiket azoknak akiket korábban ignoráltak volna.


Családalapítási korban 25-35 egyszerűen megy a 'nekem a legjobb jár'. Pedig bizony nagyon sok nő nincs azon a téren se külsőre se belsőre se anyagilag se intellektuálisan h csak svájci-kigyúrt-bankár emberrel kezdhessen...


Szomorú de tényleg az internet okozza ezt, ott van egyszerre 100 ember akiből naponta 'szűrhet' mint egy webshopban.

Élőben ilyen nincs, nincs lehetőséged napi 100 új emberrel megismerkedni.


Tehát fals illúziót kelt, hogy mennyi választékuk van ezért mennek mindig tovább, hogy 'úgyis lesz jobb'.


Egy férfi ( legalábbis én ): megfog a lány szimpatikus és szeretném működtetni a dolgot és megtenni, hogy csiszolódjunk ha vannak is ellentétek. Nem keresem álmaim hercegnőjét nem disney mesében élünk.

2021. jún. 30. 07:46
 18/86 A kérdező kommentje:

15-ös és 16-os: nektek biztos kiegyensúlyozott kapcsolat jutott hogy idegenként ismeretlenként elmbetegnek tituláltok reggel 747kor ahelyett hogy a párotokkal lennétek.


Szomorú egy világ. De az online világ 'varázsa'. Jól megmondhatjuk a használt monitor mögül a tutit.


Gratula és köszi!

2021. jún. 30. 07:48
 19/86 anonim ***** válasza:
86%

Szerinted minden nő csak az álfát keresi, a férfiak 20%-át. Megsúgom, férfiak is ugyanezt csinálják, lehetséges opciók közül a legjobbat választják. Rengeteg férfi pontosan ezért van egyedül, mert a nő aki tetszik neki, udvarolt, elhajtotta a fenébe, Julcsi a szomszéd lánnyal viszont nem akar semmit. Én is ilyen voltam, de megérte várni.


Csak azért miért jönnek össze valakivel, hogy legyen valakim? A nők is párt keresnek, akihez vonzódnak és jobbak a mindennapok, ha már az első randin valaki ilyen negatív, nőgyűlölő, egoista, mint te, miért akarna bárki második randit?

2021. jún. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim ***** válasza:
17%
16. attól függ, mennyire súlyos mentális zavar, mert nekem is van néhány
2021. jún. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!