Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy 35 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 35 éves férfiként találkozok nőkkel ( internetről ) és minden egyes alkalommal úgy tűnik szívesen találkoznának újra majd hirtelen megváltozik a véleményük és nem lesz 2. találkozó? Állandóan ez megy. Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés

2021. jún. 30. 06:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
95%
De miért nem fogod fel és fogadod el amikor nem kellesz valakinek? Tombolsz hogy buták, nem tudják mit akarnak, nem is keresnek párt, pedig csak te nem kellesz. Ennyire ne legyél már elszállva magadtól hogy akinek nem kellesz annak valami baja van. WTF...
2021. jún. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 anonim ***** válasza:
94%
Hú hallod én azon is csodálkozom h szóbaáll veled egy nő. Azt a mindenit.
2021. jún. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 anonim ***** válasza:
93%

Végig se olvastam az első hozzàszólásod utàn, kérdező. Lerí, hogy bolond vagy és nőgyűlölő. Ezt biztos, hogy nem tudod letagadni, még ha próbálod, sem.

A normális nők ezt kiszagolják azonnal, és elborzadással vegyes lenézéssel intenek búcsút tök jogosan.

2021. jún. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 anonim ***** válasza:
97%
Akivel jól sikerült a randi, még aznap írtam, megkérdeztem hogy hazaért, beszélgettünk kicsit és kész, másnap folytatás. Nagyon kevés tapasztalatod lehet, ha úgy gondolod 1-7 napot várni, taktikázni kell a randi után. Hány évesen kezdtél randizni? Esetleg ő volt az első randid?
2021. jún. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 A kérdező kommentje:

Oké köszi a válaszokat: most már tudom, hogy minden hiba okozója én vagyok ti meg mind tökéletes randi gépek.


Bravó mindenkinek, a siker nagyágyúi!

2021. jún. 30. 08:23
 36/86 anonim ***** válasza:
78%
De frusztrált itt valaki...
2021. jún. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:
97%

Én a világért se szeretnék személyeskedni, és nem is mondhatok biztosat, mert csak ennyit látok belőled, amit itt leírtál. De én úgy látom, hogy az önbecsülésed és az önértékelésed nagyon lent van, görcsösen be akarod magyarázni, hogy te vagy a bölcs választás a nőknek, a többi férfi meg felszínes, kizsákmányoló jellem. És a nőket azzal vádolod, hogy felszínesek és buták mind.

2 dologgal van baj:

1. Fejleszteni kellene a saját személyiségedet, rendbe jönni lelkileg, és nem azon kattogni, hogy így meg így a helyes, ez a jó értékrend. Ehelyett legyél tisztába a saját vágyaiddal, mit vársz egy párkapcsolattól és tudatosan ezeket keresd egy nőben, ne a "sérült vadat" szemeld ki, aki elfogad, hanem akivel összeilletek.

2. Ne akarj megfelelni mindenkinek, csak frusztrált leszel tőle. Inkább magadból indulj ki, és abból, hogy ha megtalálod a hozzád való társat, akkor vele úgyis működni fog. A többit engedd el, ha nem működik, ne tartsa fogva a lelked és a gondolataid.


Persze mindehhez először önismeret, önfejlesztés, elfogadás szükséges.

2021. jún. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 A kérdező kommentje:

37-es: szerintem totál személyeskedésbe mentél át de nem gond, megszoktam itt, erre élvez mindenki.


Soha egy szóval nem mondtam h én vagyok az ártatlan. Csak érdekel, hogy miért nem adnak esélyt 2.ra, de tudom a választ most már.


Egyébként ez a maradjunk 5-10 évig egyedül meg önfejlesszünk na ezt csinálják a nők. Magányosak de fejlesztik magukat.


Szerintem nem ez a jó irány. Igenis egészségileg fontos egy párkapcsolat.

2021. jún. 30. 08:58
 39/86 anonim ***** válasza:
20%

"Ráírok a következő nap"

Mi vagy te Mikes Kelemen?

Első nap próbáld meg felvinni a lakásodra és magadévá tenni.

Randi után ne írkálj. Nem tudsz beszélni? Nincs Telefonod?

2021. jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:
89%
Most akkor megszoktad itt az állítólagos személyeskedést, vagy ez az első kérdésed?
2021. jún. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!