Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy 35 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 35 éves férfiként találkozok nőkkel ( internetről ) és minden egyes alkalommal úgy tűnik szívesen találkoznának újra majd hirtelen megváltozik a véleményük és nem lesz 2. találkozó? Állandóan ez megy. Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés

2021. jún. 30. 06:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
69%

És sok férfi olyan nőre mint 59-es

F

2021. jún. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 anonim ***** válasza:
96%

Kifogsz jó nőket, akik tudnak viselkedni (mert ugye beveszed hogy milyen jól elbeszélgettetek). Igen ám, csakhogy nekik nem felelsz meg.

Nos, akkor hol a hiba? Hát szerintem valahol a viselkedésedben.

2021. jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 anonim ***** válasza:
96%

Én vagyok, aki írta, hogy nem elég a 70%.


Ez a pasi rettenet gazdag, többdiplomás, informatikus(külföldön is dolgozik), jóképű és izmos. 33 éves. Én meg egyedülálló anyukaként válogattam a temérdek jelentkező közül az elmúlt években, így szelektálok ki mindenkit:)


Eddig egyetlen egyszer voltam szerelmes, 2 évig tartott, első pillanatra letarolt az érzés, ami idővel folyamatosan mélyült(a vékony csóró kigúnyolt, nem menő) srác iránt, mert szinte csak szimpatikus dolgokat mondott, 98%ban egyetértettünk. 2 év után ő ejtett, mert szerinte nem lehetett velem tervezni, ez több éve volt, a szerelem olyan 5 év ismeretség után múlt el részemről.


Belőle nem kellene még egy, de azt az érzést keresem, mert az szerelem volt, viszonzott.


Elsőre pillantásra nem csak "tetszik" volt, hanem a mozdulatai, a megjelenése, az orra vonala, a hangja, az illata, olyan érzésem volt, hogy hű. Aztán elkezdett beszélni és mintha az én gondolataimat mondta volna ki.


Magasan van a léc, de nem azért, mert nagy szám volt a srác, hanem az érzés, amit kiváltott volt nagy szám. Kell a szerelem. Próbálkoztam már 70%os kapcsolatokkal előtte is, meg utána is, de áhh, akármilyen jó fogás is volt a másik, rosszabb érzés volt, mint egyedül lenni.


Majd írok 60 évesen, hogy sikerült e találnom valakit, aki megmozgatott. Lehet így is szerencsés vagyok, mert sokan nem is találkoznak ezzel az érzéssel, csak egy 70%os kapcsolatot ismernek, és azt hiszik, az a csúcs.

2021. jún. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 A kérdező kommentje:
az ugye megvan kedves válaszolók h magyarországon vmi 2 millió szingli él? Szóval nem kéne UGATNI
2021. jún. 30. 16:40
 75/86 anonim ***** válasza:
97%
Itt te ugatsz, meg szűkölsz kínodban, nem tűnt fel?
2021. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
94%
Azért dobnak ki mert UGATSZ? 😆
2021. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:
97%
Egyszer ralálkoztam intetnetről, egy férfival. Előtte telefonon beszélgettünk, nagyon megfogott a stílusa és a hangja. A valóság teljesen más volt.Egy vagány férfi helyett egy rosszul öltözött, szájszagú, anyámasszonykatonája jelent meg. Én készültem, a legjobb formámat hoztam, ő eljött úgy ahogy volt, meló után. Ugyan jól elbeszélgettünk, és megígértem, hogy lesz második randi, gondoltam adok még egy esélyt.Én olyan vagyok, hogy utólag elemezem ki a dolgokat, ki hogyan viselkedett, mit mondott. Végül is elment a kedvem a második randitól. Meg is írtam neki.
2021. jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:
95%

#74, vág azszed, mint a borotva. Az első randin is elsütsz egy-két ilyen szólást, mint amiket itt leműveltél, hát persze, hogy nem lesz másik.

Nem is értem, kire gondolsz te, hogy ez a szint is megfelelő volna neki?

2021. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:
89%

74# Hozzászólásaid alapján felmerült bennem a kérdés, hogy a kérdéseddel megoldást keresel a problémára, avagy csak fröcsögni, nőket szidni akarsz? Olyan, mintha képtelen lennél felfogni mi zajlik a világban, szerinted minden fordítva van bekötve, miközben te mindent jól csinálsz.


Nagyon rossz a hozzáállásod, mindent támadásnak veszel, így nem fogsz soha fejlődni. Elhiszem, hogy nem egyszerű fogadni a negatív kritikát, hiszen kinek esik jól, ha rosszat mondanak róla? Ugyanakkor nem szabad elfelejteni, hogy a kérdést te írtad ki, segítséget, ötleteket várva, amelyet maximálisan megkaptál. A segítségre a válaszod, hogy mindenki ugat, bunkó beszólogat.


Ha fele ennyire mutatod ki a valódi személyiséged randin, mindenki fejvesztve menekülni fog! 35 éves vagy, szellemileg viszont megrekedtél egy gyerek szintjén, ideje lenne végre felnőni és fejleszteni a személyiséged, hogy jobb ember légy. Észre fogod venni, hogy amint nem egy zsák krumpliként viszonyulsz más emberekhez, hanem elkezded őket tisztelni, megérteni miért tesznek dolgokat és nem azonnal lehülyézni, sokkal könnyebben szerzel emberi kapcsolatokat.

2021. júl. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim válasza:
94%
Ugyanmár a pasik is csinálják ezt. Azt mondják, hogy persze szivesen talalkoznanak még, jól érezték magukat stb.. Es utana semmi. Ezt nem lehet ráhúzni arra, hogy a nők ilyenek. Ferfiakból is bőven akad, aki nem mondja meg a randi végén, hogy figyi ez ennyi. Ez egy egyszerubb ut, h utana nem keresed a másikat. Nem korrekt. De ne mond, hogy te mindig megmondtad, hogy bocs de részemről nem működik.
2021. júl. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!