Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy 35 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 35 éves férfiként találkozok nőkkel ( internetről ) és minden egyes alkalommal úgy tűnik szívesen találkoznának újra majd hirtelen megváltozik a véleményük és nem lesz 2. találkozó? Állandóan ez megy. Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés

2021. jún. 30. 06:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, te vagy a rosszfiú. Vagy inkább egy rossz fiú. Minőségileg. Azt nem veszed észre, hogy ezek a nők jól döntenek. Te lennél a rossz döntés.
2021. jún. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 A kérdező kommentje:

50-es nagyon köszönöm, hogy ezt így leírtad.


Pont egy ilyen perspektívát kerestem.


Bevallom lehet kicsit hasonlítok arra a srácra, a focit kivéve :). Illetve elég magamnak való vagyok, nincsen nagy társaságom a nők ezt szokták szerintem furcsállni, hogy inkább családcentrikus vagyok nincs kiterjedt baráti kör, nem bulizok, nem iszok semmi.


Én magas vagyok tehát ezzel nincsen gond, 35 és korombelit tehát 28-36-ig keresek.


Nekem most volt egy találkozóm és én úgy éreztem jól sikerült, beszélgettünk, volt folyamatos érdeklődés mindkét irányból, volt hullámhossz, és csak úgy 'repült' az idő.


Igen én is igénylem, hogy miután találkozunk legyen folytatás, ergo írjon, hívjon, vagy hívhassam. Én nem tudom miért de minden találkozás után úgy érzem a nők visszavonulót fújnak. Ahogy te is írtad rágódnak, hogy most ez jó e nem jó.


Ez tényleg ennyire fekete fehér? Olyan nincs, hogy valami jó és valami nem. Én ezt éreztem. Hogy egyik pillanatban nagyon aranyos aztán volt egy két mondata ami nem jött be de utána megint olyan aranyos volt, jól esett vele lenni, sétálni, beszélgetni.


Igen utána írtam neki másnap, 'kérdőre' vontam, ami annyit tesz nálam, hogy kérdezgettem és nem írt vissza. Láttam, hogy olvassa pedig. Tudom nem olyan munkája van mint nekem nincs gép előtt végig, de nyilván ha én lennék álmai férfija biztos sűrűbben írt volna vissza.


A következő találkozót is mondta, hogy rendben van, találkozzunk stb., de nyilván ezeket 24 óra alatt magában megváltoztathatja.


De a kérdés továbbra is, miért. Láttam, hogy ő is jól érzi magát, lehet ő is 'csak' 70%-ig de az biztos, hogy inkább jól mint nem. Utána is írt nekem, hogy jó volt velem találkozni stb., ami persze lehet udvariasság sose tudni.


Őszinte rendes lánynak tűnt. De nem vagyok jó emberismerő.

2021. jún. 30. 10:45
 53/86 anonim ***** válasza:
81%

Én nem akarok megint olyannal lenni, aki csak 60-70%ban okés. Ennyi erővel egyik exem sem kellett volna dobnom.. 70%ban jó szex, 70%ban szívesen vagyok a társaságában.. Áh.. Ennyi erővel bárkivel járhatnék, aki nem ver meg, és kicsivel szebb, mint egy traktor(nekem alapból elég széles skálán mozog, hogy ki tetszik).


"egy két mondata volt, ami nem tetszett" -- ezek nem mondatok, hanem gondolatok, a személyisége, később ezekből lesznek a balhék és jelentheti a kapcsolat végét.


Hát igen, nálam túl fekete fehér, nekem nem fér bele a 70%, ha már az elején nem rajongok érte és nem kedvelem teljesen, mikor még alig ismerek belőle valamennyit, akkor később biztosan nem fogom, mert több dologból könnyebb rosszat találni, mint kevésből.


Szerintem ezzel a sráccal is max egyszer fogok találkozni.


Szerelmes szeretnék lenni és azt a 70% nem fogja hozni, ha már az elején ennyi..

2021. jún. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 A kérdező kommentje:

53-as de azt tudod, hogy tökéletes nincsen ugye? Vagy ha lesz az másnak is az lesz és osztozni kell rajta?


Ezt kell eldönteni. Nagyon sok simulékony 'ügyes' férfi van, akik több nővel vannak együtt, és sokszor tudnak is egymásról ezek a nők de szemet húnynak a dolog felett mert a hím olyan szinten van amit kevesen ütnek meg.


Szerintem itt térünk el. Én nem hiszem a lángolásban mert az kihal 3-6-9 hónap után. Én az azonos habitust, értékrendet és célokat keresem. Ha ő bulizós és én nem máris kilőve, ha ő nagyon pénzhajhász én meg nem akkor szintén nem működik. Hasonlítani kell. És igen kell egy vonzalom de nem őrülten mert amilyen őrülten jön olyan őrülten megy is.

Ezért is szokták mondani, hogy érdemes barátnak is lenni a társunkkal nem csak szeretőnek.

2021. jún. 30. 11:10
 55/86 anonim ***** válasza:
16%
#53 sok sikert a tökéletes kereséséhez, majd szólj ha már 50 éves vagy
2021. jún. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 anonim ***** válasza:
90%

#53, helyes hozzáállás! Az a baj, hogy sokan belemennek ebbe a "hát jobb ez a langyos sz..r, mint egyedül" kapcsolatba. Én hiszem, hogy mindenki megtalálja a párját, aki szeretné. Valaki 19 évesen, valaki 34 évesen. És? Jobb esetleg a testi/lelki bántalmazást elviselni, eltűrni a számunkra kiakasztó felfogást, elválni 35 évesen stb.

Nem mondom, hogy föltétlen ez a vége, hanem hogy minek jössz össze valakivel szerelem és rajongás nélkül? Számomra nincs értelme.

Plusz sokan azt hiszik, hogy összejönnek valakivel és onnan már sima ügy... Hohó!!! Onnan kezdődik csak az igazi kemény rész. Mert tenni a szépet az elején könnyű (mondjuk a kérdező még erre se képes). De több év után, nehézségek közepette is kitartani, támogatni, éreztetni a szeretetet és igazi társként viselkedni... na az nem megy sok embernek.

2021. jún. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 anonim ***** válasza:
81%
54 Nem tökéletest keresünk, hanem hozzánk illőt. Olyat, aki nem megy majd az agyamra 3 hónap együttélés után, mert akkor már egyedül jobb. Durva, mi?
2021. jún. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/86 A kérdező kommentje:
Akkor keresgélj, audiban, bmw-ben, kigyúrva a rózsadombon vannak. De hosszú a sor, csak győzd kivárni. Dobozos bort és macskákat is vegyél :)
2021. jún. 30. 11:35
 59/86 anonim ***** válasza:
98%

Ostoba vagy, mint egy tescós szatyor. Soha életemben nem vonzottak ezek az alakok, engem az intelligencia vonz, valami, amiről neked fogalmad sincsen. Képtelen voltál a két soros mondanivalómat értelmezni. Aki elmegy veled randizni, az nem audis menő csávóra vágyik, különben nem is találkozna veled, csak egy átlagosra, akivel össze illik. Veled nem illett össze, megy tovább. Ebből egyedül te csinálsz problémát, mert annyira sötét vagy, hogy neked mindegy, csak punci legyen. Ezért haragszol, hogy a nőknek meg nem mindegy.

Az meg hogy jól elbeszélgettetek, és nem érted, miért nem akar tőled többet: én például bárkivel jól elbeszélgetek. Konkrétan bármiről elcsevegek és elég művelt vagyok, tehát ez nem azt jelenti, hogy lököm a hülyeséget. Volt már randim csendesebb és beszédesebb pasikkal is, mindenki megerősítette, hogy rég beszélgetett ilyen jót, mint velem.

Ez azonban nem jelenti azt, hogy össze illünk. Az, hogy valakivel kedvesen elcsacsogok pár órát nem jelenti azt, hogy egész életemben ilyen unalmas, semmit mondó dolgokról akarok majd beszélgetni. Ha a másik nem hoz fel olyan témákat vagy nem vevő az én olyan témáimra ami engem érdekel: kuka. Akkor is ha mosolyogva megtárgyaltuk az élet apró cseprő dolgait. Ha fotó alapján nincs veled baj, de nem vagy vonzó számomra, esetleg egyes gesztusaid, dolgaid taszítanak: kuka, mert ez nem fog változni.

2021. jún. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 A kérdező kommentje:
59-es sok macska vár szerető otthonra :).
2021. jún. 30. 12:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!