Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy 35 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 35 éves férfiként találkozok nőkkel ( internetről ) és minden egyes alkalommal úgy tűnik szívesen találkoznának újra majd hirtelen megváltozik a véleményük és nem lesz 2. találkozó? Állandóan ez megy. Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés

2021. jún. 30. 06:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
81%

A cicák aranyosak. Nekik van is esélyük szerető otthonra, az ilyen hulladékoknak viszont semmi.

A kisfiam is szeretne egy cicát. Végülis jól ellennék három szép kandúr bandival úgyhogy lehet hogy jöhet 😊

2021. jún. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 anonim ***** válasza:
97%
Kettőnk között az a különbség, hogy nekem jó egyedül. Amúgy van gyerekem, tehát a macskákat meghagyom neked.
2021. jún. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 A kérdező kommentje:
gyerekes nő meg pláne nem kell senkinek. Sok sikert!
2021. jún. 30. 12:30
 64/86 anonim ***** válasza:
96%
Senkinek 😂 Az Egyetemes Igazságot hallottuk megint 😂 Incelke már csak tudja.
2021. jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 anonim ***** válasza:
27%
Emberek! Ne gyűlölködjetek már! Legalább a saját lelki nyugalmatokért ne 🙂
2021. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 anonim ***** válasza:
75%
Nocsak nocsak, szóval hol is van az, hogy a nőknek milyen könnyű, hiszen a kövér nők előtt is sorban állnak a sportos pasik, a gyerekes anyukák előtt pedig a gazdag eltartók? Mégsem? :-))))
2021. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 anonim ***** válasza:
97%
65 Ki gyűlölködik itt? A kérdező nem akarja/tudja értelmezni a dolgokat majd nem érti meg, hogy a hiba az ő készülékében van. Ő viszont olyan kedves, látszik is a kommentjeiből...
2021. jún. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 anonim ***** válasza:
80%

Tudom, én megpróbáltam épitő kritikát megfogalmazni, de be kellett látnom, hogy a kérdező csak a saját igazát hajlandó elfogadni. Ezután értelmetlen dedós beszólogatással hergelni egymást.

Hagyjátok szegény szerencsétlent, nem tehettek érte semmit.

2021. jún. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 anonim ***** válasza:
96%
Hogyne kéne gyerekes nő a férfiaknak, max nehezebb lesz a pártalálás. De ez fordítva is igaz, elvált, gyerekes pasinak se egyszerű olyan nőt találni, aki elfogadja.
2021. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 A kérdező kommentje:

A lényeg, hogy minden válaszadó jól kiélte magát.


Már ezért 'megérte' feltennem a kérdést.


Igazából rájöttem közben a válaszra: nem kellettem neki és kész.


A miért másodlagos. A lényegen nem változtat.


Keresek mást.


Köszi a tippeket GYK népe :)

2021. jún. 30. 13:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!